Tanie loty na trasie Polska – Melbourne od 1 933 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Melbourne-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Melbourne
Najkrótszy czas lotu25h 10minNajszybszy lot Polska-Melbourne zajmuje 25h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Melbourne. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Melbourne Avalon, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Melbourne i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Melbourne.
Melbourne — lotniska3 lotniskaSą 3 lotniska w pobliżu Melbourne: Melbourne Avalon (AVV), Melbourne (MEL), Melbourne Essendon (MEB)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Melbourne?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Melbourne?

Air China

Air China, Air France i British Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Melbourne.

Która trasa podróży Polska – Melbourne jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Melbourne

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Melbourne, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Melbourne.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Melbourne

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Melbourne, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 kwi
KRK18:40Kraków Balice
37h 45min
3 przesiadki
MEL08:25Melbourne
16 kwi
MEL09:05Melbourne
29h 55min
2 przesiadki
KRK15:00Kraków Balice
3 739 zł
Znajdź podobne
Finnair
21 mar
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
31h 05min
2 przesiadki
MEL16:10Melbourne
31 mar
MEL09:05Melbourne
32h 10min
2 przesiadki
WAW17:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 218 zł
Znajdź podobne
Air France
27 mar
KRK14:10Kraków Balice
27h 30min
2 przesiadki
MEL17:40Melbourne
13 kwi
MEL08:05Melbourne
37h 05min
2 przesiadki
KRK21:10Kraków Balice
4 676 zł
Znajdź podobne
British Airways
28 mar
KRK09:20Kraków Balice
38h 45min
3 przesiadki
MEL00:05Melbourne
10 kwi
MEL07:00Melbourne
33h 30min
3 przesiadki
KRK16:30Kraków Balice
4 744 zł
Znajdź podobne
KLM
18 lut
WRO09:10Wrocław-Strachowice
30h 00min
2 przesiadki
MEL15:10Melbourne
18 kwi
MEL05:10Melbourne
36h 25min
3 przesiadki
WRO17:35Wrocław-Strachowice
5 011 zł
Znajdź podobne
Qantas Airways
7 kwi
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina
40h 10min
1 przesiadka
MEL09:50Melbourne
18 kwi
MEL17:15Melbourne
23h 00min
1 przesiadka
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 517 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Melbourne w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Melbourne w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, Finnair i Qantas Airways.
Kilka linii lotniczych
27 lut
KRK12:25Kraków Balice
39h 15min
3 przesiadki
MEL03:40Melbourne
1 933 zł
Znajdź podobne
Air France
11 lut
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
28h 55min
2 przesiadki
MEL17:15Melbourne
2 914 zł
Znajdź podobne
Finnair
17 lut
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
26h 20min
2 przesiadki
MEL16:45Melbourne
3 404 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Melbourne

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Melbourne
Kilka linii lotniczych
27 sty
KRK06:15Kraków Balice
45h 05min
2 przesiadki
MEL03:20Melbourne
31 sty
MEL17:55Melbourne
29h 00min
2 przesiadki
KRK22:55Kraków Balice
31 345 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 sty
KRK06:15Kraków Balice
45h 05min
2 przesiadki
MEL03:20Melbourne
31 sty
MEL17:55Melbourne
29h 00min
2 przesiadki
KRK22:55Kraków Balice
31 556 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 sty
KRK06:15Kraków Balice
45h 05min
2 przesiadki
MEL03:20Melbourne
31 sty
MEL17:55Melbourne
29h 00min
2 przesiadki
KRK22:55Kraków Balice
38 201 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Melbourne

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Melbourne z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air China
CenaOd 2 799 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Air France
CenaOd 3 654 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Singapore Airlines
CenaOd 3 731 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
China Southern
CenaOd 4 005 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Etihad Airways
CenaOd 4 007 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,5
KLM
CenaOd 4 206 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Emirates
CenaOd 4 208 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,6
Finnair
CenaOd 4 276 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Qatar Airways
CenaOd 4 340 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
British Airways
CenaOd 4 365 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9

Loty Qatar Airways: Polska – Melbourne

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Polska – Melbourne
Qatar Airways
2 mar
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
40h 35min
1 przesiadka
MEL03:20Melbourne
16 mar
MEL18:55Melbourne
22h 20min
1 przesiadka
WAW17:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 537 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
2 mar
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
40h 35min
1 przesiadka
MEL03:20Melbourne
1 maj
MEL18:55Melbourne
22h 15min
1 przesiadka
WAW17:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 617 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
21 mar
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
40h 35min
1 przesiadka
MEL04:20Melbourne
24 mar
MEL18:55Melbourne
23h 10min
1 przesiadka
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
5 653 zł
Znajdź podobne

Loty Finnair: Polska – Melbourne

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Polska – Melbourne
Finnair
21 mar
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
31h 05min
2 przesiadki
MEL16:10Melbourne
31 mar
MEL09:05Melbourne
32h 10min
2 przesiadki
WAW17:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 218 zł
Znajdź podobne
Finnair
27 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
31h 05min
2 przesiadki
MEL15:10Melbourne
18 mar
MEL09:25Melbourne
33h 00min
2 przesiadki
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
4 245 zł
Znajdź podobne
Finnair
21 mar
WAW15:25Warszawa Lotnisko Chopina
24h 45min
2 przesiadki
MEL16:10Melbourne
30 mar
MEL20:05Melbourne
27h 15min
2 przesiadki
WAW23:20Warszawa Lotnisko Chopina
4 437 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Melbourne oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Melbourne, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Emirates, Qantas Airways, i Air France.


Alternatywne trasy Polska-Melbourne

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Melbourne
Najkrótszy czas lotu25h 10min
Najniższa cena4 126 zł
Loty Kraków - Melbourne
Najkrótszy czas lotu25h 30min
Najniższa cena3 345 zł
Loty Gdańsk - Melbourne
Najkrótszy czas lotu39h 45min
Najniższa cena5 122 zł
Loty Wrocław - Melbourne
Najkrótszy czas lotu32h 05min
Najniższa cena4 756 zł
Loty Katowice - Melbourne
Najkrótszy czas lotu25h 55min
Najniższa cena3 133 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Melbourne

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Melbourne