Tanie loty Polska - Luksemburg od 83 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Luksemburg-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Luksemburg
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Polska-Luksemburg zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Luksemburg. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Luksemburg, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Luksemburg i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Luksemburg.
Luksemburg — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Luksemburg: Luksemburg (LUX)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Luksemburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Luksemburg?

Ryanair

KLM, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Luksemburg.

Która trasa podróży Polska – Luksemburg jest najtańsza?

Kraków Balice - Luksemburg

Wybierz trasę Kraków Balice - Luksemburg, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Luksemburg.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Luksemburg

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Luksemburg, zmieniając zakładki
Ryanair
26 lis
WMI06:05Warszawa Modlin
10h 00min
1 przesiadka
LUX16:05Luksemburg
29 lis
LUX04:15Luksemburg
8h 00min
1 przesiadka
WMI12:15Warszawa Modlin
Luxair
26 lis
KRK07:15Kraków Balice
2h 20min
LUX09:35Luksemburg
3 gru
LUX04:20Luksemburg
2h 10min
KRK06:30Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 gru
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
15h 15min
1 przesiadka
LUX16:15Luksemburg
3 gru
LUX04:00Luksemburg
8h 10min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
1 lis
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 40min
1 przesiadka
LUX08:40Luksemburg
30 lis
LUX08:15Luksemburg
3h 50min
1 przesiadka
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
SWISS
30 gru
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
4h 15min
1 przesiadka
LUX08:40Luksemburg
1 sty
LUX04:55Luksemburg
4h 05min
1 przesiadka
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
3 gru
WAW12:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
LUX14:20Luksemburg
5 gru
LUX15:00Luksemburg
1h 55min
WAW16:55Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Luksemburg w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Luksemburg w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
26 paź
KRK02:55Kraków Balice
14h 45min
1 przesiadka
LUX17:40Luksemburg
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
15h 35min
1 przesiadka
LUX17:40Luksemburg
Ryanair
6 gru
KRK09:00Kraków Balice
19h 20min
1 przesiadka
LUX04:20Luksemburg

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Luksemburg

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Luksemburg
Kilka linii lotniczych
25 paź
KTW08:30Katowice-Pyrzowice
8h 55min
1 przesiadka
LUX17:25Luksemburg
27 paź
LUX07:35Luksemburg
13h 35min
1 przesiadka
KTW21:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
27 paź
KRK17:45Kraków Balice
18h 20min
1 przesiadka
LUX12:05Luksemburg
31 paź
LUX13:40Luksemburg
28h 15min
1 przesiadka
KRK17:55Kraków Balice
Lufthansa
23 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
3h 30min
1 przesiadka
LUX05:30Luksemburg
26 paź
LUX06:10Luksemburg
11h 55min
1 przesiadka
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
24 paź
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
21h 10min
1 przesiadka
LUX06:05Luksemburg
27 paź
LUX16:00Luksemburg
3h 55min
1 przesiadka
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
1 020 zł
Znajdź podobne
Luxair
25 paź
KRK10:55Kraków Balice
2h 15min
LUX13:10Luksemburg
29 paź
LUX03:15Luksemburg
2h 15min
KRK05:30Kraków Balice
1 118 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 paź
KTW02:20Katowice-Pyrzowice
12h 10min
2 przesiadki
LUX14:30Luksemburg
27 paź
LUX07:35Luksemburg
13h 35min
1 przesiadka
KTW21:10Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Luksemburg

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Luksemburg z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 358 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
LOT
CenaOd 397 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
SWISS
CenaOd 433 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,5
Lufthansa
CenaOd 443 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
KLM
CenaOd 660 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
SAS
CenaOd 738 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Luksemburg oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Luksemburg, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Lufthansa, i SWISS.


Alternatywne trasy Polska-Luksemburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Luksemburg
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena197 zł
Loty Katowice - Luksemburg
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena646 zł

Podobne loty: Polska – Luksemburg

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Luksemburg