Tanie loty na trasie Polska – Larnaka od 84 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Larnaka-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Larnaka

Najkrótszy czas lotu

3h 20min

Loty bezpośrednie

pon, śr, pt i sob

Larnaka — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Larnaka zajmuje 3h 20min.
Bezpośrednie loty Polska-Larnaka – poniedziałek, środa, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Smartwings i Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Larnaka: Larnaka (LCA)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Larnaka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Larnaka?

Wizz Air

Aegean Airlines, Austrian Airlines i Enter Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Larnaka.

Która trasa podróży Polska – Larnaka jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Larnaka

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Larnaka, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Larnaka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Larnaka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Larnaka, zmieniając zakładki
Wizz Air
7 cze
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA16:20Larnaka
11 cze
LCA17:55Larnaka
3h 50min
GDN21:45Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
7 cze
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA16:20Larnaka
11 cze
LCA17:55Larnaka
3h 50min
GDN21:45Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
7 cze
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA16:20Larnaka
11 cze
LCA07:00Larnaka
11h 05min
1 przesiadka
GDN18:05Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
4 cze
GDN13:30Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA17:10Larnaka
7 cze
LCA17:55Larnaka
3h 50min
GDN21:45Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
7 cze
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA16:20Larnaka
21 cze
LCA17:55Larnaka
3h 50min
GDN21:45Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
7 cze
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA16:20Larnaka
14 cze
LCA17:55Larnaka
3h 50min
GDN21:45Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Larnaka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Larnaka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
31 maj
GDN13:30Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA17:10Larnaka
Kilka linii lotniczych
12 cze
WRO05:15Wrocław-Strachowice
9h 55min
1 przesiadka
LCA15:10Larnaka
Wizz Air
7 cze
WRO17:55Wrocław-Strachowice
3h 25min
LCA21:20Larnaka

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Larnaka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Larnaka
Wizz Air
27 maj
GDN11:50Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA15:30Larnaka
31 maj
LCA18:45Larnaka
3h 50min
GDN22:35Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
27 maj
KRK02:10Kraków Balice
8h 20min
1 przesiadka
LCA10:30Larnaka
4 cze
LCA18:45Larnaka
16h 25min
2 przesiadki
KRK11:10Kraków Balice
Norwegian
27 maj
KRK18:45Kraków Balice
21h 00min
1 przesiadka
LCA15:45Larnaka
4 cze
LCA17:30Larnaka
11h 50min
1 przesiadka
KRK05:20Kraków Balice
Austrian Airlines
28 maj
KRK10:30Kraków Balice
9h 10min
1 przesiadka
LCA19:40Larnaka
4 cze
LCA02:25Larnaka
8h 25min
1 przesiadka
KRK10:50Kraków Balice
Aegean Airlines
28 maj
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
6h 05min
1 przesiadka
LCA20:20Larnaka
6 cze
LCA03:25Larnaka
11h 00min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
Smartwings
28 maj
KTW00:00Katowice-Pyrzowice
3h 20min
LCA03:20Larnaka
4 cze
LCA05:10Larnaka
3h 30min
KTW08:40Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Larnaka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Larnaka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 43 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
LOTCenaOd 384 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
Aegean AirlinesCenaOd 526 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Aegean Airlines
Ukraine International AirlinesCenaOd 567 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Ukraine International Airlines
Austrian AirlinesCenaOd 599 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines
LufthansaCenaOd 640 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Enter AirCenaOd 990 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Enter Air

Loty Wizz Air: Polska – Larnaka

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Larnaka
Wizz Air
7 cze
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA16:20Larnaka
11 cze
LCA17:55Larnaka
3h 50min
GDN21:45Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
7 cze
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA16:20Larnaka
11 cze
LCA17:55Larnaka
3h 50min
GDN21:45Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
4 cze
GDN13:30Gdańsk Rębiechowo
3h 40min
LCA17:10Larnaka
7 cze
LCA17:55Larnaka
3h 50min
GDN21:45Gdańsk Rębiechowo

Loty Smartwings: Polska – Larnaka

Nasze najlepsze oferty Smartwings na lot Polska – Larnaka
Smartwings
4 cze
KTW00:00Katowice-Pyrzowice
3h 20min
LCA03:20Larnaka
18 cze
LCA05:10Larnaka
3h 30min
KTW08:40Katowice-Pyrzowice
Smartwings
28 maj
KTW00:00Katowice-Pyrzowice
3h 20min
LCA03:20Larnaka
4 cze
LCA05:10Larnaka
3h 30min
KTW08:40Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Larnaka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Larnaka, takie jak Wizz Air, Austrian Airlines i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Larnaka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena482 zł
Loty Warszawa - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena371 zł
Loty Katowice - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena261 zł
Loty Kraków - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena336 zł
Loty Kraków - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena318 zł
Loty Wrocław - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena318 zł
Loty Wrocław - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena473 zł
Loty Gdańsk - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena332 zł
Loty Gdańsk - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena349 zł
Loty Katowice - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena557 zł
Loty Warszawa - Nikozja
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena1 450 zł
Loty Poznań - Larnaka
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena539 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Larnaka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Larnaka

Loty do innych miast: Cypr

Larnaka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Larnaka. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Loty na trasie Polska – Larnaka z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Larnaka dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Larnaka, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.