Tanie loty na trasie Polska – Klagenfurt od 531 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Klagenfurt-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Klagenfurt

Najkrótszy czas lotu

4h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Klagenfurt — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Klagenfurt zajmuje 4h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Klagenfurt. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Klagenfurt, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Klagenfurt i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Klagenfurt.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Klagenfurt: Klagenfurt (KLU)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Klagenfurt?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Klagenfurt?

Austrian Airlines

Austrian Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Klagenfurt.

Która trasa podróży Polska – Klagenfurt jest najtańsza?

Kraków Balice - Klagenfurt

Wybierz trasę Kraków Balice - Klagenfurt, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Klagenfurt.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Klagenfurt

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Klagenfurt, zmieniając zakładki
Austrian Airlines
4 lip
KRK03:25Kraków Balice
6h 00min
1 przesiadka
KLU09:25Klagenfurt
14 lip
KLU02:00Klagenfurt
7h 50min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
26 sie
KRK12:35Kraków Balice
6h 55min
2 przesiadki
KLU19:30Klagenfurt
29 sie
KLU10:05Klagenfurt
9h 15min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
Lufthansa
26 sie
KRK12:35Kraków Balice
6h 55min
2 przesiadki
KLU19:30Klagenfurt
29 sie
KLU10:05Klagenfurt
9h 15min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
1 197 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lip
KRK15:05Kraków Balice
18h 20min
2 przesiadki
KLU09:25Klagenfurt
14 lip
KLU02:00Klagenfurt
7h 50min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
1 250 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 lip
WAW03:20Warszawa Chopina
6h 05min
1 przesiadka
KLU09:25Klagenfurt
20 lip
KLU10:05Klagenfurt
6h 40min
1 przesiadka
WAW16:45Warszawa Chopina
1 393 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sie
KRK03:10Kraków Balice
6h 15min
1 przesiadka
KLU09:25Klagenfurt
29 sie
KLU02:00Klagenfurt
7h 50min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
1 411 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Klagenfurt w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Klagenfurt w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
30 lip
WAW13:20Warszawa Chopina
20h 05min
1 przesiadka
KLU09:25Klagenfurt
Austrian Airlines
9 lip
KRK10:30Kraków Balice
22h 45min
1 przesiadka
KLU09:15Klagenfurt
Lufthansa
30 lip
WAW15:10Warszawa Chopina
28h 20min
2 przesiadki
KLU19:30Klagenfurt

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Klagenfurt

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Klagenfurt
Austrian Airlines
4 lip
KRK03:25Kraków Balice
6h 00min
1 przesiadka
KLU09:25Klagenfurt
14 lip
KLU02:00Klagenfurt
7h 50min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 lip
KRK15:05Kraków Balice
18h 20min
2 przesiadki
KLU09:25Klagenfurt
14 lip
KLU02:00Klagenfurt
7h 50min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
1 250 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 lip
KRK15:05Kraków Balice
18h 20min
2 przesiadki
KLU09:25Klagenfurt
14 lip
KLU10:05Klagenfurt
9h 15min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
1 777 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Klagenfurt

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Klagenfurt z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Austrian AirlinesCenaOd 769 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty Lufthansa: Polska – Klagenfurt

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Klagenfurt
Lufthansa
26 sie
KRK12:35Kraków Balice
6h 55min
2 przesiadki
KLU19:30Klagenfurt
29 sie
KLU10:05Klagenfurt
9h 15min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
1 197 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 lip
KRK15:05Kraków Balice
18h 20min
2 przesiadki
KLU09:25Klagenfurt
14 lip
KLU10:05Klagenfurt
9h 15min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
1 777 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 lip
WAW02:00Warszawa Chopina
7h 25min
2 przesiadki
KLU09:25Klagenfurt
20 lip
KLU10:05Klagenfurt
8h 05min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Chopina
2 652 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Polska – Klagenfurt

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Polska – Klagenfurt
Austrian Airlines
4 lip
KRK03:25Kraków Balice
6h 00min
1 przesiadka
KLU09:25Klagenfurt
14 lip
KLU02:00Klagenfurt
7h 50min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
Austrian Airlines
18 lip
WAW02:50Warszawa Chopina
6h 35min
1 przesiadka
KLU09:25Klagenfurt
20 lip
KLU10:05Klagenfurt
4h 30min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
2 188 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Klagenfurt oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Klagenfurt, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Austrian Airlines i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Austrian Airlines, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Klagenfurt

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena76 zł
Loty Kraków - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena89 zł
Loty Gdańsk - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena201 zł
Loty Katowice - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena232 zł
Loty Wrocław - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena500 zł
Loty Poznań - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena326 zł
Loty Rzeszów - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena768 zł
Loty Warszawa - Salzburg
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena911 zł
Loty Warszawa - Graz
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena906 zł
Loty Warszawa - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena844 zł
Loty Bydgoszcz - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena656 zł
Loty Kraków - Salzburg
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena1 121 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Klagenfurt

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Klagenfurt

Loty do innych miast: Austria

Klagenfurt to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Klagenfurt z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Klagenfurt tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Klagenfurt.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Klagenfurt, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Klagenfurt) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.