Tanie loty na trasie Polska – Dakar od 2 206 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 28.5
sob 4.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Dakar-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Dakar

Najkrótszy czas lotu

12h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Dakar — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Dakar zajmuje 12h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Dakar. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Dakar Blaise Diagne.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Dakar: Dakar Blaise Diagne (DSS)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Dakar?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Dakar?

Turkish Airlines

Turkish Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Dakar.

Która trasa podróży Polska – Dakar jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Dakar Blaise Diagne

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Dakar Blaise Diagne, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Dakar.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Dakar

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Dakar, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
3 lis
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
2 przesiadki
DSS22:05Dakar Blaise Diagne
17 lis
DSS21:05Dakar Blaise Diagne
13h 30min
2 przesiadki
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 206 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
3 lis
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
34h 55min
2 przesiadki
DSS16:10Dakar Blaise Diagne
18 lis
DSS15:40Dakar Blaise Diagne
10h 40min
1 przesiadka
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 657 zł
Znajdź podobne
Iberia
27 paź
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
28h 25min
2 przesiadki
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
21 sty
DSS17:50Dakar Blaise Diagne
19h 00min
2 przesiadki
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 935 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
3 lis
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
31h 05min
1 przesiadka
DSS22:05Dakar Blaise Diagne
17 lis
DSS21:05Dakar Blaise Diagne
8h 55min
1 przesiadka
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
3 013 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lis
WAW03:30Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
2 przesiadki
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
18 lis
DSS17:50Dakar Blaise Diagne
22h 00min
2 przesiadki
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 588 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 paź
WAW05:05Warszawa Lotnisko Chopina
17h 55min
2 przesiadki
DSS23:00Dakar Blaise Diagne
20 sty
DSS21:35Dakar Blaise Diagne
17h 50min
3 przesiadki
WAW15:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 609 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Dakar

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Dakar
Kilka linii lotniczych
1 cze
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
28h 10min
2 przesiadki
DSS18:40Dakar Blaise Diagne
18 cze
DSS16:15Dakar Blaise Diagne
34h 35min
2 przesiadki
WAW02:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 345 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
1 cze
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
DSS03:30Dakar Blaise Diagne
18 cze
DSS15:55Dakar Blaise Diagne
20h 10min
1 przesiadka
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 229 zł
Znajdź podobne
Air France
31 maj
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
26h 35min
1 przesiadka
DSS18:25Dakar Blaise Diagne
8 cze
DSS19:00Dakar Blaise Diagne
17h 55min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
4 057 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
31 maj
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
32h 55min
2 przesiadki
DSS22:05Dakar Blaise Diagne
7 cze
DSS21:05Dakar Blaise Diagne
18h 40min
2 przesiadki
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 291 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
31h 45min
2 przesiadki
DSS22:05Dakar Blaise Diagne
7 cze
DSS21:05Dakar Blaise Diagne
38h 05min
3 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 427 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
37h 50min
3 przesiadki
DSS22:05Dakar Blaise Diagne
7 cze
DSS21:05Dakar Blaise Diagne
38h 05min
3 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 518 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Dakar

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Dakar z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Turkish AirlinesCenaOd 3 048 złBezpłatne odwołanieOcena
8,2
Szukaj lotów Turkish Airlines

Loty Turkish Airlines: Polska – Dakar

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Polska – Dakar
Turkish Airlines
3 lis
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
34h 55min
2 przesiadki
DSS16:10Dakar Blaise Diagne
18 lis
DSS15:40Dakar Blaise Diagne
10h 40min
1 przesiadka
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 657 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
27 paź
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
34h 10min
2 przesiadki
DSS16:35Dakar Blaise Diagne
21 sty
DSS15:40Dakar Blaise Diagne
20h 15min
1 przesiadka
WAW11:55Warszawa Lotnisko Chopina
3 065 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
1 cze
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
DSS03:30Dakar Blaise Diagne
18 cze
DSS15:55Dakar Blaise Diagne
20h 10min
1 przesiadka
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 229 zł
Znajdź podobne

Loty TAP AIR PORTUGAL: Polska – Dakar

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Polska – Dakar
TAP AIR PORTUGAL
3 lis
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
31h 05min
1 przesiadka
DSS22:05Dakar Blaise Diagne
17 lis
DSS21:05Dakar Blaise Diagne
8h 55min
1 przesiadka
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
3 013 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
27 paź
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 10min
1 przesiadka
DSS22:05Dakar Blaise Diagne
20 sty
DSS21:05Dakar Blaise Diagne
15h 00min
1 przesiadka
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 910 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
31 maj
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
32h 55min
2 przesiadki
DSS22:05Dakar Blaise Diagne
7 cze
DSS21:05Dakar Blaise Diagne
18h 40min
2 przesiadki
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 291 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Dakar Blaise Diagne oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Dakar Blaise Diagne, takie jak Turkish Airlines, Air France i Brussels Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Dakar

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Dakar
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena2 345 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Dakar

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Dakar

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Dakar. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Polska – Dakar z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Dakar dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Dakar. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.