Tanie loty na trasie Polska – Antalya od 165 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Antalya-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 45minNajszybszy lot Polska-Antalya zajmuje 2h 45min.
Loty bezpośredniesobBezpośrednie loty Polska-Antalya – sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Corendon.
Antalya — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Antalya: Antalya (AYT)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Antalya?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Antalya?

Corendon

Corendon, Czarter i Enter Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Antalya.

Która trasa podróży Polska – Antalya jest najtańsza?

Rzeszów Jasionka - Antalya

Wybierz trasę Rzeszów Jasionka - Antalya, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Antalya.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Antalya

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Antalya, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 kwi
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
3h 45min
AYT08:35Antalya
6 kwi
AYT19:55Antalya
11h 35min
1 przesiadka
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
Corendon
2 kwi
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
3h 45min
AYT08:35Antalya
9 kwi
AYT03:00Antalya
1h 50min
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
Austrian Airlines
2 lip
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
AYT04:50Antalya
16 lip
AYT08:20Antalya
20h 15min
1 przesiadka
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
SunExpress
30 mar
KTW05:30Katowice-Pyrzowice
2h 45min
AYT08:15Antalya
6 kwi
AYT02:45Antalya
2h 55min
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
2 kwi
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
3h 45min
AYT08:35Antalya
11 kwi
AYT19:55Antalya
11h 35min
1 przesiadka
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
Corendon
15 cze
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
3h 00min
AYT13:35Antalya
25 cze
AYT01:35Antalya
2h 55min
WAW04:30Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Antalya w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Antalya w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Corendon, Norwegian i SunExpress.
Corendon
2 kwi
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
3h 45min
AYT08:35Antalya
Norwegian
26 kwi
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
21h 40min
1 przesiadka
AYT06:35Antalya
Kilka linii lotniczych
19 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
16h 05min
1 przesiadka
AYT17:55Antalya

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Antalya

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Antalya
Kilka linii lotniczych
2 lut
WMI01:30Warszawa Modlin
12h 30min
2 przesiadki
AYT14:00Antalya
6 lut
AYT02:10Antalya
8h 55min
1 przesiadka
WMI11:05Warszawa Modlin
Lufthansa
1 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
10h 10min
1 przesiadka
AYT11:10Antalya
8 lut
AYT06:00Antalya
13h 40min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
Turkish Airlines
1 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
13h 40min
1 przesiadka
AYT03:40Antalya
6 lut
AYT02:10Antalya
2h 55min
WAW05:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 306 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
KTW14:45Katowice-Pyrzowice
12h 50min
2 przesiadki
AYT03:35Antalya
4 lut
AYT05:45Antalya
28h 05min
2 przesiadki
KTW09:50Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
4 lut
WMI15:05Warszawa Modlin
9h 35min
2 przesiadki
AYT00:40Antalya
7 lut
AYT02:55Antalya
11h 55min
2 przesiadki
WMI14:50Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
3 lut
WMI13:20Warszawa Modlin
14h 25min
2 przesiadki
AYT03:45Antalya
6 lut
AYT02:10Antalya
8h 55min
1 przesiadka
WMI11:05Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Antalya

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Antalya z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Corendon
CenaOd 476 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
Czarter
CenaOd 534 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0
SunExpress
CenaOd 658 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
SWISS
CenaOd 667 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Enter Air
CenaOd 713 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0
Lufthansa
CenaOd 774 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
LOT
CenaOd 815 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Turkish Airlines
CenaOd 917 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Czech Airlines
CenaOd 998 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Aeroflot
CenaOd 1 323 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9

Loty Corendon: Polska – Antalya

Nasze najlepsze oferty Corendon na lot Polska – Antalya
Corendon
2 kwi
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
3h 45min
AYT08:35Antalya
9 kwi
AYT03:00Antalya
1h 50min
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
Corendon
15 cze
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
3h 00min
AYT13:35Antalya
25 cze
AYT01:35Antalya
2h 55min
WAW04:30Warszawa Lotnisko Chopina
Corendon
22 cze
RZE15:20Rzeszów Jasionka
2h 35min
AYT17:55Antalya
29 cze
AYT12:40Antalya
2h 40min
RZE15:20Rzeszów Jasionka

Loty Lufthansa: Polska – Antalya

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Antalya
Lufthansa
1 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
10h 10min
1 przesiadka
AYT11:10Antalya
8 lut
AYT06:00Antalya
13h 40min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
2 lip
POZ02:05Poznań Ławica
27h 55min
1 przesiadka
AYT06:00Antalya
12 lip
AYT03:00Antalya
6h 30min
1 przesiadka
POZ09:30Poznań Ławica
1 012 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 lip
POZ10:55Poznań Ławica
19h 05min
2 przesiadki
AYT06:00Antalya
30 lip
AYT16:20Antalya
17h 10min
1 przesiadka
POZ09:30Poznań Ławica
1 036 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Antalya oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Antalya, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Corendon, Czarter i SunExpress. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Corendon, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Antalya

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Stambuł
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena374 zł
Loty Warszawa - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena474 zł
Loty Kraków - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena482 zł
Loty Katowice - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena410 zł
Loty Katowice - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena414 zł
Loty Wrocław - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena434 zł
Loty Gdańsk - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena498 zł
Loty Kraków - Antalya
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena639 zł
Loty Wrocław - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena566 zł
Loty Warszawa - Izmir
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena707 zł
Loty Warszawa - Kayseri
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena711 zł
Loty Poznań - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena446 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Antalya

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Antalya