Tanie loty na trasie Pafos – Kraków od 134 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Informacje o trasie Kraków-Pafos

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Pafos-Kraków

Najkrótszy czas lotu

3h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Pafos-Kraków zajmuje 3h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Pafos-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Paphos - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Pafos - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Pafos – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Pafos - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Pafos – Kraków są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Pafos – Kraków są najtańsze?

rano

Loty Pafos - Kraków są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Pafos – Kraków jest najtańsza?

Paphos - Kraków Balice

Wybierz trasę Paphos - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Pafos - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Pafos - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Pafos - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
11 wrz
PFO11:05Paphos
3h 15min
KRK14:20Kraków Balice
18 wrz
KRK13:45Kraków Balice
3h 00min
PFO16:45Paphos
Kilka linii lotniczych
11 wrz
PFO11:05Paphos
3h 15min
KRK14:20Kraków Balice
16 wrz
KRK06:30Kraków Balice
9h 00min
2 przesiadki
PFO15:30Paphos
Ryanair
14 wrz
PFO06:30Paphos
3h 15min
KRK09:45Kraków Balice
18 wrz
KRK13:45Kraków Balice
3h 00min
PFO16:45Paphos
Ryanair
11 wrz
PFO11:05Paphos
3h 15min
KRK14:20Kraków Balice
13 wrz
KRK18:15Kraków Balice
13h 20min
1 przesiadka
PFO07:35Paphos
Ryanair
11 wrz
PFO11:05Paphos
3h 15min
KRK14:20Kraków Balice
15 wrz
KRK05:10Kraków Balice
11h 00min
1 przesiadka
PFO16:10Paphos
Kilka linii lotniczych
14 wrz
PFO06:30Paphos
3h 15min
KRK09:45Kraków Balice
16 wrz
KRK06:30Kraków Balice
9h 00min
2 przesiadki
PFO15:30Paphos

Znajdź najtańsze oferty lotów Pafos - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Pafos – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
15 cze
PFO03:00Paphos
13h 35min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Ryanair
15 cze
PFO08:20Paphos
35h 30min
2 przesiadki
KRK19:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 cze
PFO03:00Paphos
8h 30min
1 przesiadka
KRK11:30Kraków Balice

Loty Ryanair: Pafos – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Pafos – Kraków
Ryanair
11 wrz
PFO11:05Paphos
3h 15min
KRK14:20Kraków Balice
18 wrz
KRK13:45Kraków Balice
3h 00min
PFO16:45Paphos
Ryanair
14 wrz
PFO06:30Paphos
3h 15min
KRK09:45Kraków Balice
18 wrz
KRK13:45Kraków Balice
3h 00min
PFO16:45Paphos
Ryanair
11 wrz
PFO11:05Paphos
3h 15min
KRK14:20Kraków Balice
13 wrz
KRK18:15Kraków Balice
13h 20min
1 przesiadka
PFO07:35Paphos

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Paphos – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Paphos – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.

  • Paphos – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Paphos – Kraków Balice wynosi 1977,8 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 3h 15min.



Alternatywne trasy Pafos-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Larnaka - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena654 zł
Loty Pafos - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena461 zł
Loty Larnaka - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena632 zł

Loty podobne do tych na trasie Pafos – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Pafos – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Pafos – Kraków. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Wszystkie wyszukiwania lotów Pafos – Kraków na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Pafos – Kraków dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów Pafos – Kraków można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.