Tanie loty Oslo - Lotnisko Newark od 1 438 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Lotnisko Newark-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-Lotnisko Newark
Znaleziono najlepszą cenę10 040 złNajlepsza cena za lot Oslo – Lotnisko Newark znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 10 040 zł
Najkrótszy czas lotu14h 47minNajszybszy lot Oslo-Lotnisko Newark zajmuje 14h 47min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Oslo-Lotnisko Newark. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Lotnisko Newark i Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Newark.

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo - Lotnisko Newark?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Oslo – Lotnisko Newark są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Oslo - Lotnisko Newark to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Oslo – Lotnisko Newark?

SAS

SAS to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Oslo-Lotnisko Newark.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Oslo – Lotnisko Newark?

42 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - Lotnisko Newark to 42 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Oslo - Lotnisko Newark

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - Lotnisko Newark, zmieniając zakładki
Icelandair
17 mar
OSL08:45Oslo-Gardermoen
11h 25min
1 przesiadka
EWR20:10Newark
26 mar
EWR16:30Newark
10h 05min
1 przesiadka
OSL02:35Oslo-Gardermoen
1 438 zł
Znajdź podobne
KLM
10 gru
TRF09:15Oslo Sandefjord-Torp
16h 31min
2 przesiadki
EWR01:46Newark
11 sty
EWR11:00Newark
15h 45min
2 przesiadki
TRF02:45Oslo Sandefjord-Torp
1 788 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 mar
OSL02:10Oslo-Gardermoen
18h 54min
2 przesiadki
EWR21:04Newark
26 mar
EWR15:20Newark
10h 35min
1 przesiadka
OSL01:55Oslo-Gardermoen
1 813 zł
Znajdź podobne
Iberia
14 mar
OSL07:30Oslo-Gardermoen
14h 10min
1 przesiadka
EWR21:40Newark
25 mar
EWR18:50Newark
11h 55min
1 przesiadka
OSL06:45Oslo-Gardermoen
1 834 zł
Znajdź podobne
SWISS
12 kwi
OSL05:00Oslo-Gardermoen
17h 10min
1 przesiadka
EWR22:10Newark
18 kwi
EWR17:55Newark
33h 15min
1 przesiadka
OSL03:10Oslo-Gardermoen
1 842 zł
Znajdź podobne
SAS
14 mar
OSL07:00Oslo-Gardermoen
8h 25min
EWR15:25Newark
27 mar
EWR14:55Newark
7h 25min
OSL22:20Oslo-Gardermoen
1 871 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Oslo - Lotnisko Newark w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Oslo – Lotnisko Newark w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, Icelandair i SAS.
Kilka linii lotniczych
18 maj
OSL03:10Oslo-Gardermoen
38h 05min
3 przesiadki
EWR17:15Newark
1 584 zł
Znajdź podobne
Icelandair
18 maj
OSL09:45Oslo-Gardermoen
11h 25min
1 przesiadka
EWR21:10Newark
1 755 zł
Znajdź podobne
Delta
11 kwi
OSL05:20Oslo-Gardermoen
16h 03min
2 przesiadki
EWR21:23Newark
1 875 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Oslo – Lotnisko Newark

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Oslo – Lotnisko Newark
Lufthansa
6 gru
OSL06:50Oslo-Gardermoen
13h 15min
1 przesiadka
EWR20:05Newark
11 sty
EWR15:50Newark
20h 35min
1 przesiadka
OSL12:25Oslo-Gardermoen
2 225 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 gru
OSL02:20Oslo-Gardermoen
17h 45min
1 przesiadka
EWR20:05Newark
12 sty
EWR16:50Newark
16h 25min
1 przesiadka
OSL09:15Oslo-Gardermoen
2 230 zł
Znajdź podobne
KLM
7 gru
OSL01:30Oslo-Gardermoen
19h 22min
2 przesiadki
EWR20:52Newark
11 sty
EWR12:42Newark
16h 33min
2 przesiadki
OSL05:15Oslo-Gardermoen
2 238 zł
Znajdź podobne
Delta
6 gru
OSL01:30Oslo-Gardermoen
24h 13min
2 przesiadki
EWR01:43Newark
10 sty
EWR14:50Newark
34h 05min
2 przesiadki
OSL00:55Oslo-Gardermoen
2 259 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
6 gru
OSL01:45Oslo-Gardermoen
11h 40min
1 przesiadka
EWR13:25Newark
11 sty
EWR13:30Newark
16h 40min
2 przesiadki
OSL06:10Oslo-Gardermoen
2 321 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
6 gru
OSL08:40Oslo-Gardermoen
30h 05min
2 przesiadki
EWR14:45Newark
9 sty
EWR12:55Newark
12h 45min
1 przesiadka
OSL01:40Oslo-Gardermoen
2 346 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Oslo – Lotnisko Newark

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Oslo – Lotnisko Newark z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
SAS
CenaOd 1 059 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Oslo – Newark oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Oslo – Newark, takie jak SAS, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Oslo – Newark – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Oslo – Newark wynosi 5921,1 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 8h 25min.


Alternatywne trasy Oslo-Lotnisko Newark

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu22h 55min
Najniższa cena3 142 zł

Podobne loty: Oslo – Lotnisko Newark

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Oslo – Lotnisko Newark