Tanie loty Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat od 258 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat-Lotnisko Nowy Jork-JFK

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Nowy Jork-JFK-Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat
Najkrótszy czas lotu1h 16minNajszybszy lot Lotnisko Nowy Jork-JFK-Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat zajmuje 1h 16min.
Loty bezpośredniewt, śr, czw, pt i sobBezpośrednie loty Lotnisko Nowy Jork-JFK-Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat – wtorek, środa, czwartek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to American Airlines.

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Nowy Jork-JFK – Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat to Sierpień. Najdroższa pora to Październik.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Nowy Jork-JFK – Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat?

28 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat to 28 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat, zmieniając zakładki
JetBlue
14 gru
JFK02:45Nowy Jork-JFK
1h 20min
DCA04:05Waszyngton R Reagan Nat
14 gru
DCA07:40Waszyngton R Reagan Nat
1h 17min
JFK08:57Nowy Jork-JFK
Delta
13 gru
JFK10:53Nowy Jork-JFK
1h 27min
DCA12:20Waszyngton R Reagan Nat
15 gru
DCA01:04Waszyngton R Reagan Nat
1h 16min
JFK02:20Nowy Jork-JFK
JetBlue
8 sty
JFK03:29Nowy Jork-JFK
7h 17min
1 przesiadka
DCA10:46Waszyngton R Reagan Nat
8 sty
DCA13:30Waszyngton R Reagan Nat
3h 30min
1 przesiadka
JFK17:00Nowy Jork-JFK
Delta
18 gru
JFK16:29Nowy Jork-JFK
1h 26min
DCA17:55Waszyngton R Reagan Nat
19 gru
DCA15:10Waszyngton R Reagan Nat
1h 23min
JFK16:33Nowy Jork-JFK
JetBlue
7 sty
JFK03:30Nowy Jork-JFK
4h 08min
1 przesiadka
DCA07:38Waszyngton R Reagan Nat
10 sty
DCA10:30Waszyngton R Reagan Nat
5h 00min
1 przesiadka
JFK15:30Nowy Jork-JFK
Delta
10 gru
JFK10:53Nowy Jork-JFK
1h 27min
DCA12:20Waszyngton R Reagan Nat
12 gru
DCA14:35Waszyngton R Reagan Nat
1h 23min
JFK15:58Nowy Jork-JFK

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Nowy Jork-JFK – Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta i JetBlue.
JetBlue
10 sty
JFK07:30Nowy Jork-JFK
4h 16min
1 przesiadka
DCA11:46Waszyngton R Reagan Nat
Delta
24 gru
JFK10:41Nowy Jork-JFK
1h 26min
DCA12:07Waszyngton R Reagan Nat
JetBlue
7 sty
JFK03:30Nowy Jork-JFK
7h 16min
1 przesiadka
DCA10:46Waszyngton R Reagan Nat

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Nowy Jork-JFK – Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Nowy Jork-JFK – Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat
JetBlue
8 gru
JFK01:00Nowy Jork-JFK
6h 25min
1 przesiadka
DCA07:25Waszyngton R Reagan Nat
13 gru
DCA14:30Waszyngton R Reagan Nat
3h 41min
1 przesiadka
JFK18:11Nowy Jork-JFK
Delta
9 gru
JFK16:45Nowy Jork-JFK
1h 26min
DCA18:11Waszyngton R Reagan Nat
13 gru
DCA06:55Waszyngton R Reagan Nat
1h 19min
JFK08:14Nowy Jork-JFK
JetBlue
6 gru
JFK11:30Nowy Jork-JFK
6h 26min
1 przesiadka
DCA17:56Waszyngton R Reagan Nat
7 gru
DCA03:30Waszyngton R Reagan Nat
8h 06min
1 przesiadka
JFK11:36Nowy Jork-JFK
JetBlue
9 gru
JFK08:00Nowy Jork-JFK
3h 42min
1 przesiadka
DCA11:42Waszyngton R Reagan Nat
15 gru
DCA14:30Waszyngton R Reagan Nat
3h 41min
1 przesiadka
JFK18:11Nowy Jork-JFK
Delta
9 gru
JFK12:30Nowy Jork-JFK
1h 20min
DCA13:50Waszyngton R Reagan Nat
12 gru
DCA01:04Waszyngton R Reagan Nat
1h 16min
JFK02:20Nowy Jork-JFK
JetBlue
4 gru
JFK09:59Nowy Jork-JFK
7h 57min
1 przesiadka
DCA17:56Waszyngton R Reagan Nat
11 gru
DCA12:30Waszyngton R Reagan Nat
5h 41min
1 przesiadka
JFK18:11Nowy Jork-JFK

  • Nowy Jork-JFK – Waszyngton R Reagan Nat – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Nowy Jork-JFK – Waszyngton R Reagan Nat wynosi ok. 341,9 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 1h 20min.


Alternatywne trasy Lotnisko Nowy Jork-JFK-Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nowy Jork - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl
Najkrótszy czas lotu11h 36min
Najniższa cena3 636 zł
Loty Nowy Jork - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena1 367 zł

Podobne loty: Lotnisko Nowy Jork-JFK – Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Nowy Jork-JFK – Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat