Tanie loty na trasie Lublin – Alicante od 208 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 23.5
pon 30.5

Informacje o trasie Alicante-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Alicante

Znaleziono najlepszą cenę

208 zł

Najkrótszy czas lotu

8h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Alicante — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Lublin - Alicante w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 208 zł. Najlepsza oferta na lot Lublin - Alicante w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 078 zł.
Najszybszy lot Lublin-Alicante zajmuje 8h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Alicante. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lublin - Lotnisko Alicante.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Alicante: Alicante (ALC)

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Alicante?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Lublin – Alicante są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Lublin – Alicante są najtańsze?

wieczorem

Loty Lublin - Alicante są około 12% droższe rano niż wieczorem.

Która trasa podróży Lublin – Alicante jest najtańsza?

Lublin - Alicante

Wybierz trasę Lublin - Alicante, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Alicante.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Alicante

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Alicante, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 cze
LUZ08:25Lublin
8h 40min
1 przesiadka
ALC17:05Alicante
13 cze
ALC12:20Alicante
18h 00min
1 przesiadka
LUZ06:20Lublin
Ryanair
9 cze
LUZ08:25Lublin
8h 40min
1 przesiadka
ALC17:05Alicante
15 cze
ALC18:05Alicante
13h 15min
1 przesiadka
LUZ07:20Lublin
Kilka linii lotniczych
9 cze
LUZ07:50Lublin
36h 00min
2 przesiadki
ALC19:50Alicante
13 cze
ALC12:20Alicante
17h 55min
1 przesiadka
LUZ06:15Lublin
Ryanair
8 cze
LUZ17:30Lublin
23h 35min
1 przesiadka
ALC17:05Alicante
15 cze
ALC18:05Alicante
13h 15min
1 przesiadka
LUZ07:20Lublin
Kilka linii lotniczych
9 cze
LUZ08:25Lublin
8h 40min
1 przesiadka
ALC17:05Alicante
14 cze
ALC18:15Alicante
11h 05min
1 przesiadka
LUZ05:20Lublin
Kilka linii lotniczych
9 cze
LUZ02:50Lublin
13h 00min
2 przesiadki
ALC15:50Alicante
15 cze
ALC18:05Alicante
11h 15min
1 przesiadka
LUZ05:20Lublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Alicante w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Alicante w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
17 cze
LUZ07:55Lublin
7h 40min
1 przesiadka
ALC15:35Alicante
Kilka linii lotniczych
11 cze
LUZ06:50Lublin
12h 35min
1 przesiadka
ALC19:25Alicante
Kilka linii lotniczych
4 cze
LUZ06:50Lublin
12h 35min
1 przesiadka
ALC19:25Alicante

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublin – Alicante

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublin – Alicante
Kilka linii lotniczych
28 maj
LUZ06:50Lublin
12h 35min
1 przesiadka
ALC19:25Alicante
2 cze
ALC06:40Alicante
27h 25min
2 przesiadki
LUZ10:05Lublin
Ryanair
27 maj
LUZ10:30Lublin
32h 55min
2 przesiadki
ALC19:25Alicante
2 cze
ALC06:40Alicante
27h 25min
2 przesiadki
LUZ10:05Lublin
Kilka linii lotniczych
28 maj
LUZ06:50Lublin
21h 25min
2 przesiadki
ALC04:15Alicante
2 cze
ALC06:40Alicante
27h 25min
2 przesiadki
LUZ10:05Lublin
Kilka linii lotniczych
27 maj
LUZ10:30Lublin
32h 55min
2 przesiadki
ALC19:25Alicante
1 cze
ALC11:50Alicante
31h 55min
2 przesiadki
LUZ19:45Lublin
Ryanair
27 maj
LUZ10:30Lublin
32h 55min
2 przesiadki
ALC19:25Alicante
2 cze
ALC06:35Alicante
27h 30min
1 przesiadka
LUZ10:05Lublin
Kilka linii lotniczych
27 maj
LUZ10:30Lublin
32h 55min
2 przesiadki
ALC19:25Alicante
1 cze
ALC11:50Alicante
31h 55min
3 przesiadki
LUZ19:45Lublin

Loty Ryanair: Lublin – Alicante

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lublin – Alicante
Ryanair
9 cze
LUZ08:25Lublin
8h 40min
1 przesiadka
ALC17:05Alicante
15 cze
ALC18:05Alicante
13h 15min
1 przesiadka
LUZ07:20Lublin
Ryanair
8 cze
LUZ17:30Lublin
23h 35min
1 przesiadka
ALC17:05Alicante
15 cze
ALC18:05Alicante
13h 15min
1 przesiadka
LUZ07:20Lublin
Ryanair
27 maj
LUZ10:30Lublin
32h 55min
2 przesiadki
ALC19:25Alicante
2 cze
ALC06:40Alicante
27h 25min
2 przesiadki
LUZ10:05Lublin

  • Lublin – Alicante – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lublin – Alicante – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 2298,1 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 8h 35min.



Alternatywne trasy Lublin-Alicante

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Alicante
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena332 zł
Loty Kraków - Alicante
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena266 zł
Loty Wrocław - Alicante
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena288 zł
Loty Poznań - Alicante
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena337 zł
Loty Warszawa - Walencja
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena341 zł
Loty Gdańsk - Alicante
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena261 zł
Loty Kraków - Walencja
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena257 zł
Loty Katowice - Alicante
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena332 zł
Loty Gdańsk - Walencja
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena266 zł
Loty Wrocław - Walencja
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena288 zł
Loty Katowice - Walencja
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena239 zł
Loty Poznań - Walencja
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena328 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Alicante

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Alicante

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Lublin – Alicante.

Tak. Wszystkie oferty lotów Lublin – Alicante na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Lublin – Alicante. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Lublin – Alicante, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.