Tanie loty na trasie Londyn – Calgary od 1 318 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Calgary-Londyn

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Londyn-Calgary

Najkrótszy czas lotu

8h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Calgary — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Londyn-Calgary zajmuje 8h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Londyn-Calgary. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Londyn-Heathrow - Lotnisko Calgary.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Calgary: Calgary (YYC)

Jak znaleźć najtańsze loty Londyn - Calgary?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Londyn – Calgary są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Londyn - Calgary to Listopad. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Londyn – Calgary są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Londyn – Calgary są najtańsze?

rano

Loty Londyn - Calgary są około 9% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Londyn – Calgary?

Air Canada

Air Canada to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Londyn-Calgary.

Która trasa podróży Londyn – Calgary jest najtańsza?

Londyn-Heathrow - Calgary

Wybierz trasę Londyn-Heathrow - Calgary, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Londyn - Calgary.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Londyn – Calgary?

25 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Londyn - Calgary to 25 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Londyn - Calgary

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Londyn - Calgary, zmieniając zakładki
Lufthansa
22 wrz
LHR02:30Londyn-Heathrow
16h 17min
2 przesiadki
YYC18:47Calgary
29 wrz
YYC13:00Calgary
13h 25min
1 przesiadka
LHR02:25Londyn-Heathrow
2 166 zł
Znajdź podobne
KLM
20 wrz
LHR10:45Londyn-Heathrow
29h 40min
1 przesiadka
YYC16:25Calgary
11 sty
YYC10:35Calgary
13h 30min
1 przesiadka
LHR00:05Londyn-Heathrow
2 265 zł
Znajdź podobne
WestJet
9 cze
LHR09:45Londyn-Heathrow
8h 42min
YYC18:27Calgary
24 sie
YYC16:55Calgary
8h 10min
LHR01:05Londyn-Heathrow
2 386 zł
Znajdź podobne
Delta
7 cze
LHR02:30Londyn-Heathrow
23h 42min
2 przesiadki
YYC02:12Calgary
10 cze
YYC11:20Calgary
12h 25min
1 przesiadka
LHR23:45Londyn-Heathrow
2 390 zł
Znajdź podobne
United Airlines
22 sie
LHR07:25Londyn-Heathrow
17h 15min
1 przesiadka
YYC00:40Calgary
8 wrz
YYC02:30Calgary
22h 15min
1 przesiadka
LHR00:45Londyn-Heathrow
2 485 zł
Znajdź podobne
Virgin Atlantic
7 cze
LHR05:55Londyn-Heathrow
20h 17min
1 przesiadka
YYC02:12Calgary
10 cze
YYC11:20Calgary
19h 30min
1 przesiadka
LHR06:50Londyn-Heathrow
2 597 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Londyn - Calgary w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Londyn – Calgary w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i WestJet.
WestJet
8 cze
LHR10:15Londyn-Heathrow
8h 42min
YYC18:57Calgary
1 318 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 wrz
LHR05:30Londyn-Heathrow
16h 27min
2 przesiadki
YYC21:57Calgary
1 554 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 lis
LHR01:30Londyn-Heathrow
16h 33min
2 przesiadki
YYC18:03Calgary
1 684 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Londyn – Calgary

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Londyn – Calgary
Delta
30 maj
LHR05:55Londyn-Heathrow
17h 57min
1 przesiadka
YYC23:52Calgary
6 cze
YYC11:20Calgary
16h 40min
1 przesiadka
LHR04:00Londyn-Heathrow
2 506 zł
Znajdź podobne
United Airlines
3 cze
LHR04:30Londyn-Heathrow
20h 33min
2 przesiadki
YYC01:03Calgary
13 cze
YYC02:20Calgary
31h 20min
3 przesiadki
LHR09:40Londyn-Heathrow
3 027 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 cze
LHR08:40Londyn-Heathrow
8h 50min
YYC17:30Calgary
6 cze
YYC14:20Calgary
8h 40min
LHR23:00Londyn-Heathrow
3 608 zł
Znajdź podobne
Delta
2 cze
LHR05:55Londyn-Heathrow
17h 57min
1 przesiadka
YYC23:52Calgary
6 cze
YYC11:20Calgary
12h 25min
1 przesiadka
LHR23:45Londyn-Heathrow
2 510 zł
Znajdź podobne
Delta
1 cze
LHR05:55Londyn-Heathrow
17h 57min
1 przesiadka
YYC23:52Calgary
4 cze
YYC02:00Calgary
18h 20min
1 przesiadka
LHR20:20Londyn-Heathrow
2 528 zł
Znajdź podobne
Delta
31 maj
LHR05:55Londyn-Heathrow
17h 57min
1 przesiadka
YYC23:52Calgary
4 cze
YYC02:00Calgary
18h 20min
1 przesiadka
LHR20:20Londyn-Heathrow
2 541 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Londyn – Calgary

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Londyn – Calgary z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air CanadaCenaOd 2 094 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Air Canada
  • Loty Air Canada Londyn – Calgary

    Air Canada oferuje około 7 połączeń Londyn – Calgary w tygodniu. Użytkownicy momondo oceniają te linie średnio na 7,7/10 (na podstawie 136 opinii). Najtańsza oferta Air Canada dla trasy Londyn – Calgary znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin wynosiła 486 zł za bilet w obie strony, średnia cena to natomiast 594 zł.


Loty Lufthansa: Londyn – Calgary

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Londyn – Calgary
Lufthansa
22 wrz
LHR02:30Londyn-Heathrow
16h 17min
2 przesiadki
YYC18:47Calgary
29 wrz
YYC13:00Calgary
13h 25min
1 przesiadka
LHR02:25Londyn-Heathrow
2 166 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 wrz
LHR05:30Londyn-Heathrow
14h 45min
1 przesiadka
YYC20:15Calgary
25 wrz
YYC13:00Calgary
13h 25min
1 przesiadka
LHR02:25Londyn-Heathrow
2 179 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 paź
LHR02:30Londyn-Heathrow
40h 17min
2 przesiadki
YYC18:47Calgary
28 paź
YYC09:00Calgary
12h 35min
1 przesiadka
LHR21:35Londyn-Heathrow
2 192 zł
Znajdź podobne

Loty Virgin Atlantic: Londyn – Calgary

Nasze najlepsze oferty Virgin Atlantic na lot Londyn – Calgary
Virgin Atlantic
7 cze
LHR05:55Londyn-Heathrow
20h 17min
1 przesiadka
YYC02:12Calgary
10 cze
YYC11:20Calgary
19h 30min
1 przesiadka
LHR06:50Londyn-Heathrow
2 597 zł
Znajdź podobne
Virgin Atlantic
30 maj
LHR05:55Londyn-Heathrow
17h 57min
1 przesiadka
YYC23:52Calgary
6 cze
YYC11:20Calgary
17h 55min
1 przesiadka
LHR05:15Londyn-Heathrow
39 409 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Londyn – Calgary oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Londyn – Calgary, takie jak Air Canada i British Airways, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Londyn – Calgary – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Londyn i Calgary dzieli dystans 7030,5 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 8h 42min.



Loty podobne do tych na trasie Londyn – Calgary

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Londyn – Calgary

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Calgary jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Londyn – Calgary i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Londyn – Calgary, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Londyn – Calgary dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Londyn – Calgary, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.