Tanie loty na trasie Kraków – Inverness od 614 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Inverness-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Inverness
Znaleziono najlepszą cenę2 448 złNajlepsza cena za lot Kraków – Inverness znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 448 zł
Najkrótszy czas lotu8h 40minNajszybszy lot Kraków-Inverness zajmuje 8h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Inverness. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Inverness.
Inverness — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Inverness: Inverness (INV)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Inverness?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Inverness są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Kraków – Inverness są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Inverness są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Kraków – Inverness jest najtańsza?

Kraków Balice - Inverness

Wybierz trasę Kraków Balice - Inverness, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Inverness.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Inverness

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Inverness, zmieniając zakładki
KLM
14 maj
KRK02:40Kraków Balice
16h 35min
1 przesiadka
INV19:15Inverness
21 maj
INV09:20Inverness
8h 05min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
British Airways
16 maj
KRK09:20Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
INV18:00Inverness
22 maj
INV03:00Inverness
5h 55min
1 przesiadka
KRK08:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
14 maj
KRK08:20Kraków Balice
10h 55min
2 przesiadki
INV19:15Inverness
21 maj
INV11:50Inverness
5h 35min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
1 128 zł
Znajdź podobne
KLM
14 maj
KRK07:45Kraków Balice
11h 30min
1 przesiadka
INV19:15Inverness
21 maj
INV09:20Inverness
8h 05min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
British Airways
16 maj
KRK09:20Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
INV18:00Inverness
22 maj
INV03:00Inverness
5h 55min
1 przesiadka
KRK08:55Kraków Balice
British Airways
16 maj
KRK09:20Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
INV18:00Inverness
22 maj
INV03:00Inverness
5h 55min
1 przesiadka
KRK08:55Kraków Balice

Loty British Airways: Kraków – Inverness

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Kraków – Inverness
British Airways
16 maj
KRK09:20Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
INV18:00Inverness
22 maj
INV03:00Inverness
5h 55min
1 przesiadka
KRK08:55Kraków Balice
British Airways
16 maj
KRK09:20Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
INV18:00Inverness
22 maj
INV03:00Inverness
5h 55min
1 przesiadka
KRK08:55Kraków Balice
British Airways
16 maj
KRK09:20Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
INV18:00Inverness
22 maj
INV03:00Inverness
5h 55min
1 przesiadka
KRK08:55Kraków Balice

Loty KLM: Kraków – Inverness

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Kraków – Inverness
KLM
14 maj
KRK02:40Kraków Balice
16h 35min
1 przesiadka
INV19:15Inverness
21 maj
INV09:20Inverness
8h 05min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
KLM
14 maj
KRK07:45Kraków Balice
11h 30min
1 przesiadka
INV19:15Inverness
21 maj
INV09:20Inverness
8h 05min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
KLM
16 maj
KRK08:20Kraków Balice
10h 55min
2 przesiadki
INV19:15Inverness
22 maj
INV02:25Inverness
15h 00min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
3 795 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Inverness oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Inverness, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to KLM i British Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak KLM, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Inverness – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Inverness wynosi 1774,7 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 5h 20min.


Alternatywne trasy Kraków-Inverness

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena155 zł
Loty Kraków - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena128 zł
Loty Warszawa - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena363 zł
Loty Katowice - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena124 zł
Loty Gdańsk - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena116 zł
Loty Poznań - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena283 zł
Loty Wrocław - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena211 zł
Loty Wrocław - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena104 zł
Loty Katowice - Glasgow
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena395 zł
Loty Kraków - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena144 zł
Loty Poznań - Glasgow
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena446 zł
Loty Gdańsk - Aberdeen
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena474 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Inverness

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Inverness