Kalkuta – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 5.12
ndz 12.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Kalkuta — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • W którym miesiącu polecę do miasta Kalkuta najtaniej?

    Nasze dane pokazują, że Kwiecień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Kalkuta. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 2 874 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli Kwiecień nie pasuje do Twoich podróżniczych planów, postaraj się zaplanować lot Polska - Kalkuta na Maj, kiedy bilety lotnicze są prawie tak samo tanie i kosztują średnio 2 982 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Kalkuta są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień na lot Polska - Kalkuta. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 3 152 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Najdroższy dzień na lot do miasta Kalkuta to piątek. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 3 825 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Kalkuta są najtańsze?

    W południe to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Kalkuta. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 3 392 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Kalkuta to rano, kiedy bilety kosztują około 3 820 zł.


Kalkuta — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kalkuta znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
1 przesiadka
CCU07:25Kalkuta Netaji S. Chandra
21 sty
CCU02:10Kalkuta Netaji S. Chandra
17h 15min
2 przesiadki
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
4 704 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 25min
2 przesiadki
CCU07:25Kalkuta Netaji S. Chandra
20 sty
CCU20:15Kalkuta Netaji S. Chandra
21h 20min
2 przesiadki
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
5 636 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
19h 45min
1 przesiadka
CCU03:45Kalkuta Netaji S. Chandra
21 sty
CCU09:15Kalkuta Netaji S. Chandra
25h 35min
1 przesiadka
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
5 137 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
47h 40min
3 przesiadki
CCU10:10Kalkuta Netaji S. Chandra
20 sty
CCU20:15Kalkuta Netaji S. Chandra
21h 20min
2 przesiadki
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 051 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
47h 40min
3 przesiadki
CCU10:10Kalkuta Netaji S. Chandra
20 sty
CCU20:15Kalkuta Netaji S. Chandra
25h 55min
3 przesiadki
WAW22:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 868 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
47h 40min
3 przesiadki
CCU10:10Kalkuta Netaji S. Chandra
21 sty
CCU02:30Kalkuta Netaji S. Chandra
27h 30min
3 przesiadki
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
4 347 zł
Znajdź podobne

Kalkuta – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kalkuta w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
20h 55min
2 przesiadki
CCU05:00Kalkuta Netaji S. Chandra
1 909 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
20h 55min
2 przesiadki
CCU05:00Kalkuta Netaji S. Chandra
1 913 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
20h 55min
2 przesiadki
CCU05:00Kalkuta Netaji S. Chandra
1 934 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta Kalkuta?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Kalkuta
  • Które linie latają do miasta Kalkuta?

    Użytkownicy momondo szukający lotów Polska – Kalkuta najczęściej wybierają te popularne linie lotnicze: Qatar Airways lub Emirates. W zależności od lotniska wylotu w mieście Polska, znalezienie lotów obsługiwanych przez te linie lotnicze powinno być możliwe.


Kalkuta — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Kalkuta
Najkrótszy czas lotu12h 45min
Najniższa cena3 249 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Kalkuta