Tanie loty na trasie Gdańsk – Faro od 123 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Faro-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Faro
Znaleziono najlepszą cenę993 złNajlepsza oferta na podróż Gdańsk – Faro w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 993 zł. Najlepsza cena lotu Gdańsk – Faro w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 123 zł.
Najkrótszy czas lotu8h 05minNajszybszy lot Gdańsk-Faro zajmuje 8h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Faro. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Faro.
Faro — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Faro: Faro (FAO)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Faro?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Faro są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Faro to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Faro są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Gdańsk – Faro są najtańsze?

po południu

Loty Gdańsk - Faro są około 20% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Faro?

Ryanair

KLM, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Faro.

Która trasa podróży Gdańsk – Faro jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Faro

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Faro, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Faro.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Faro?

45 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Faro to 45 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Faro

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Faro, zmieniając zakładki
Ryanair
22 mar
GDN03:15Gdańsk Rębiechowo
15h 50min
1 przesiadka
FAO19:05Faro
28 mar
FAO11:35Faro
7h 05min
1 przesiadka
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
30 sty
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
8h 05min
1 przesiadka
FAO15:40Faro
2 lut
FAO15:45Faro
22h 15min
2 przesiadki
GDN14:00Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 mar
GDN03:15Gdańsk Rębiechowo
15h 50min
1 przesiadka
FAO19:05Faro
28 mar
FAO11:35Faro
7h 05min
1 przesiadka
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
30 sty
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
8h 05min
1 przesiadka
FAO15:40Faro
2 lut
FAO15:45Faro
14h 20min
1 przesiadka
GDN06:05Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
22 mar
GDN03:15Gdańsk Rębiechowo
15h 50min
1 przesiadka
FAO19:05Faro
28 mar
FAO15:40Faro
16h 50min
2 przesiadki
GDN08:30Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
16 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
16h 30min
2 przesiadki
FAO18:45Faro
24 lut
FAO08:55Faro
7h 00min
1 przesiadka
GDN15:55Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Faro w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Faro w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
9 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
14h 05min
1 przesiadka
FAO16:20Faro
Kilka linii lotniczych
20 lut
GDN01:45Gdańsk Rębiechowo
13h 30min
2 przesiadki
FAO15:15Faro
Ryanair
9 lut
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
23h 10min
2 przesiadki
FAO16:00Faro

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Gdańsk – Faro

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Gdańsk – Faro
Ryanair
23 sty
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
8h 05min
1 przesiadka
FAO15:40Faro
26 sty
FAO09:00Faro
21h 50min
1 przesiadka
GDN06:50Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
21 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
36h 50min
2 przesiadki
FAO14:30Faro
24 sty
FAO01:05Faro
32h 50min
3 przesiadki
GDN09:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
21 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
36h 50min
2 przesiadki
FAO14:30Faro
24 sty
FAO10:35Faro
19h 30min
1 przesiadka
GDN06:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
23 sty
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
8h 05min
1 przesiadka
FAO15:40Faro
26 sty
FAO09:00Faro
30h 55min
2 przesiadki
GDN15:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
21 sty
GDN05:20Gdańsk Rębiechowo
25h 10min
1 przesiadka
FAO06:30Faro
24 sty
FAO10:35Faro
19h 30min
1 przesiadka
GDN06:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
21 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
36h 50min
2 przesiadki
FAO14:30Faro
24 sty
FAO10:35Faro
21h 10min
2 przesiadki
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Faro

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Faro z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 377 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 688 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
KLM
CenaOd 1 012 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

Loty Ryanair: Gdańsk – Faro

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Gdańsk – Faro
Ryanair
22 mar
GDN03:15Gdańsk Rębiechowo
15h 50min
1 przesiadka
FAO19:05Faro
28 mar
FAO11:35Faro
7h 05min
1 przesiadka
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 mar
GDN03:15Gdańsk Rębiechowo
15h 50min
1 przesiadka
FAO19:05Faro
28 mar
FAO11:35Faro
7h 05min
1 przesiadka
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
23 sty
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
8h 05min
1 przesiadka
FAO15:40Faro
26 sty
FAO09:00Faro
21h 50min
1 przesiadka
GDN06:50Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Faro oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Faro, takie jak Ryanair, Lufthansa i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Gdańsk Rębiechowo – Faro – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Faro dzieli dystans 2791,3 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 8h 05min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Faro

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lizbona
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena147 zł
Loty Warszawa - Funchal
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena274 zł
Loty Kraków - Lizbona
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena163 zł
Loty Warszawa - Porto
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena131 zł
Loty Poznań - Porto
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena226 zł
Loty Kraków - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 10min
Najniższa cena270 zł
Loty Katowice - Lizbona
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena131 zł
Loty Kraków - Porto
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena139 zł
Loty Gdańsk - Lizbona
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena183 zł
Loty Bydgoszcz - Lizbona
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena342 zł
Loty Wrocław - Lizbona
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena163 zł
Loty Katowice - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena330 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Faro

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Faro