Cheap flights z Columbus do Warszawy from 1 985 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 1.2
śr. 8.2

Informacje o trasie Warszawa-Columbus

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Columbus-Warszawa

Znaleziono najlepszą cenę

1 985 zł

Najkrótszy czas lotu

17h 02min

Loty bezpośrednie

Brak

Warszawa — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Columbus - Warszawa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 985 zł. Najlepsza oferta na lot Columbus - Warszawa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 15 582 zł.
Najszybszy lot Columbus-Warszawa zajmuje 17h 02min.
Nie ma bezpośrednich lotów Columbus-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Port Columbus - Lotnisko Warszawa Chopina.
Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Columbus - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Columbus – Warszawa są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Columbus - Warszawa to Luty. Najdroższa pora to Wrzesień.

Która trasa podróży Columbus – Warszawa jest najtańsza?

Port Columbus - Warszawa Chopina. Wybierz trasę Port Columbus - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Columbus - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Columbus – Warszawa?

60 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Columbus - Warszawa to 60 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Columbus - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Columbus - Warszawa, zmieniając zakładki
Finnair
28 mar
CMH15:01Port Columbus
31h 14min
2 przesiadki
WAW22:15Warszawa Chopina
3 kwi
WAW15:10Warszawa Chopina
33h 28min
2 przesiadki
CMH00:38Port Columbus
3 603 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
28 mar
CMH09:49Port Columbus
22h 21min
3 przesiadki
WAW08:10Warszawa Chopina
3 kwi
WAW06:00Warszawa Chopina
19h 59min
2 przesiadki
CMH01:59Port Columbus
5 328 zł
Znajdź podobne
United Airlines
18 cze
CMH03:35Port Columbus
22h 55min
3 przesiadki
WAW02:30Warszawa Chopina
12 lip
WAW02:00Warszawa Chopina
20h 02min
2 przesiadki
CMH22:02Port Columbus
6 128 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 mar
CMH10:53Port Columbus
34h 47min
2 przesiadki
WAW21:40Warszawa Chopina
3 kwi
WAW12:50Warszawa Chopina
26h 46min
1 przesiadka
CMH15:36Port Columbus
6 985 zł
Znajdź podobne
Finnair
18 cze
CMH15:23Port Columbus
17h 02min
2 przesiadki
WAW08:25Warszawa Chopina
12 lip
WAW04:55Warszawa Chopina
19h 29min
2 przesiadki
CMH00:24Port Columbus
5 934 zł
Znajdź podobne
British Airways
1 mar
CMH14:08Port Columbus
20h 37min
2 przesiadki
WAW10:45Warszawa Chopina
7 mar
WAW14:45Warszawa Chopina
27h 01min
2 przesiadki
CMH17:46Port Columbus
16 179 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Columbus - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Columbus – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, Lufthansa i Scandinavian Airlines.
Kilka linii lotniczych
1 mar
CMH03:10Port Columbus
29h 45min
2 przesiadki
WAW08:55Warszawa Chopina
1 985 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
28 lut
CMH09:55Port Columbus
12h 30min
2 przesiadki
WAW22:25Warszawa Chopina
2 093 zł
Znajdź podobne
Air France
26 lut
CMH09:00Port Columbus
16h 10min
2 przesiadki
WAW01:10Warszawa Chopina
2 915 zł
Znajdź podobne

Loty Finnair: Columbus – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Columbus – Warszawa
Finnair
28 mar
CMH15:01Port Columbus
31h 14min
2 przesiadki
WAW22:15Warszawa Chopina
3 kwi
WAW15:10Warszawa Chopina
33h 28min
2 przesiadki
CMH00:38Port Columbus
3 603 zł
Znajdź podobne
Finnair
18 cze
CMH15:23Port Columbus
17h 02min
2 przesiadki
WAW08:25Warszawa Chopina
12 lip
WAW04:55Warszawa Chopina
19h 29min
2 przesiadki
CMH00:24Port Columbus
5 934 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Columbus – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Columbus – Warszawa
Scandinavian Airlines
28 mar
CMH09:49Port Columbus
22h 21min
3 przesiadki
WAW08:10Warszawa Chopina
3 kwi
WAW06:00Warszawa Chopina
19h 59min
2 przesiadki
CMH01:59Port Columbus
5 328 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
1 mar
CMH13:13Port Columbus
17h 57min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
7 mar
WAW13:50Warszawa Chopina
28h 29min
3 przesiadki
CMH18:19Port Columbus
39 061 zł
Znajdź podobne

  • Columbus – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Columbus – Warszawa – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 7421,3 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 13h 50min.


Alternatywne trasy Columbus-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Cleveland - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 13min
Najniższa cena3 317 zł
Loty Cleveland - Katowice
Najkrótszy czas lotu13h 37min
Najniższa cena7 378 zł
Loty Cincinnati - Warszawa
Najkrótszy czas lotu27h 45min
Najniższa cena3 745 zł
Loty Cleveland - Wrocław
Najkrótszy czas lotu14h 39min
Najniższa cena6 319 zł
Loty Toledo, Ohio - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 18min
Najniższa cena22 459 zł
Loty Akron - Wrocław
Najkrótszy czas lotu23h 36min
Najniższa cena4 580 zł
Loty Dayton - Warszawa
Najkrótszy czas lotu24h 16min
Najniższa cena4 238 zł
Loty Akron - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu24h 44min
Najniższa cena4 286 zł

Loty podobne do tych na trasie Columbus – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Columbus – Warszawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Columbus – Warszawa z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty na trasie Columbus – Warszawa z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Columbus – Warszawa.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Columbus – Warszawa, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Warszawa) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.