Tanie loty Chicago - Lizbona

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Lizbona-Chicago

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chicago-Lizbona
Najkrótszy czas lotu7h 50minNajszybszy lot Chicago-Lizbona zajmuje 7h 50min.
Loty bezpośredniesobBezpośrednie loty Chicago-Lizbona – sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to TAP AIR PORTUGAL.
Lizbona — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Lizbona: Lizbona (LIS)

Jak znaleźć najtańsze loty Chicago - Lizbona?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Chicago – Lizbona są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Chicago - Lizbona to Luty. Najdroższa pora to Grudzień.

Która trasa podróży Chicago – Lizbona jest najtańsza?

Chicago-O’Hare - Lizbona

Wybierz trasę Chicago-O’Hare - Lizbona, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Chicago - Lizbona.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Chicago – Lizbona?

38 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Chicago - Lizbona to 38 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chicago - Lizbona

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chicago - Lizbona, zmieniając zakładki
United Airlines
13 lis
ORD13:30Chicago-O’Hare
31h 40min
1 przesiadka
LIS21:10Lizbona
16 lis
LIS07:55Lizbona
25h 58min
1 przesiadka
ORD09:53Chicago-O’Hare
1 556 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
14 lis
ORD17:15Chicago-O’Hare
7h 45min
LIS01:00Lizbona
21 lis
LIS12:00Lizbona
9h 30min
ORD21:30Chicago-O’Hare
1 576 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 mar
ORD11:05Chicago-O’Hare
12h 25min
1 przesiadka
LIS23:30Lizbona
29 mar
LIS16:40Lizbona
23h 30min
1 przesiadka
ORD16:10Chicago-O’Hare
1 603 zł
Znajdź podobne
SWISS
12 lis
ORD14:30Chicago-O’Hare
33h 40min
1 przesiadka
LIS00:10Lizbona
3 gru
LIS09:25Lizbona
31h 15min
1 przesiadka
ORD16:40Chicago-O’Hare
1 607 zł
Znajdź podobne
Iberia
24 mar
ORD13:45Chicago-O’Hare
17h 20min
1 przesiadka
LIS07:05Lizbona
30 mar
LIS02:35Lizbona
13h 35min
1 przesiadka
ORD16:10Chicago-O’Hare
1 611 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 sty
ORD16:50Chicago-O’Hare
19h 40min
1 przesiadka
LIS12:30Lizbona
11 sty
LIS01:10Lizbona
18h 25min
1 przesiadka
ORD19:35Chicago-O’Hare
1 635 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Chicago - Lizbona w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chicago – Lizbona w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Iberia, SWISS i TAP AIR PORTUGAL.
TAP AIR PORTUGAL
14 lis
ORD17:15Chicago-O’Hare
7h 45min
LIS01:00Lizbona
1 449 zł
Znajdź podobne
Iberia
9 sty
ORD11:45Chicago-O’Hare
13h 05min
1 przesiadka
LIS00:50Lizbona
1 497 zł
Znajdź podobne
SWISS
28 gru
ORD14:30Chicago-O’Hare
33h 40min
1 przesiadka
LIS00:10Lizbona
1 501 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Chicago – Lizbona

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Chicago – Lizbona
TAP AIR PORTUGAL
31 paź
ORD19:15Chicago-O’Hare
7h 45min
LIS03:00Lizbona
24 lis
LIS12:00Lizbona
9h 30min
ORD21:30Chicago-O’Hare
1 576 zł
Znajdź podobne
Iberia
29 paź
ORD12:35Chicago-O’Hare
21h 25min
1 przesiadka
LIS10:00Lizbona
5 lis
LIS04:15Lizbona
12h 15min
1 przesiadka
ORD16:30Chicago-O’Hare
1 611 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lis
ORD17:35Chicago-O’Hare
19h 20min
1 przesiadka
LIS12:55Lizbona
25 lis
LIS01:30Lizbona
14h 00min
1 przesiadka
ORD15:30Chicago-O’Hare
1 690 zł
Znajdź podobne
Finnair
1 lis
ORD13:19Chicago-O’Hare
23h 36min
2 przesiadki
LIS12:55Lizbona
25 lis
LIS01:30Lizbona
14h 00min
1 przesiadka
ORD15:30Chicago-O’Hare
1 710 zł
Znajdź podobne
British Airways
2 lis
ORD15:00Chicago-O’Hare
21h 55min
1 przesiadka
LIS12:55Lizbona
29 lis
LIS10:55Lizbona
27h 40min
1 przesiadka
ORD14:35Chicago-O’Hare
1 892 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
1 lis
ORD18:40Chicago-O’Hare
30h 40min
1 przesiadka
LIS01:20Lizbona
28 lis
LIS06:20Lizbona
36h 35min
1 przesiadka
ORD18:55Chicago-O’Hare
2 504 zł
Znajdź podobne

  • Chicago – Lizbona – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Chicago – Lizbona wynosi ok. 6418,4 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 7h 45min.


Podobne loty: Chicago – Lizbona

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Chicago – Lizbona