Cheap flights z Lotnisko Chicago-O’Hare do Lizbona from 1 664 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 13.8
sob. 20.8

Informacje o trasie Lizbona-Lotnisko Chicago-O’Hare

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Chicago-O’Hare-Lizbona

Znaleziono najlepszą cenę

2 173 zł

Najkrótszy czas lotu

8h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Lizbona — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Chicago-O’Hare - Lizbona w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 173 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Chicago-O’Hare - Lizbona w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 8 099 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Chicago-O’Hare-Lizbona zajmuje 8h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Chicago-O’Hare-Lizbona. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Chicago-O’Hare - Lotnisko Lizbona.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Lizbona: Lizbona (LIS)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Chicago-O’Hare - Lizbona?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Chicago-O’Hare - Lizbona to Sierpień. Najdroższa pora to Czerwiec.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona?

37 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Chicago-O’Hare - Lizbona to 37 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare - Lizbona

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Chicago-O’Hare - Lizbona, zmieniając zakładki
United Airlines
9 lis
ORD13:45Chicago-O’Hare
29h 15min
1 przesiadka
LIS19:00Lizbona
18 lis
LIS04:00Lizbona
12h 02min
1 przesiadka
ORD16:02Chicago-O’Hare
1 664 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sty
ORD11:45Chicago-O’Hare
21h 20min
1 przesiadka
LIS09:05Lizbona
27 sty
LIS01:30Lizbona
14h 00min
1 przesiadka
ORD15:30Chicago-O’Hare
1 724 zł
Znajdź podobne
SWISS
17 sty
ORD14:10Chicago-O’Hare
13h 25min
1 przesiadka
LIS03:35Lizbona
27 sty
LIS10:25Lizbona
30h 55min
1 przesiadka
ORD17:20Chicago-O’Hare
1 752 zł
Znajdź podobne
Finnair
31 paź
ORD13:45Chicago-O’Hare
24h 25min
1 przesiadka
LIS14:10Lizbona
11 lis
LIS01:30Lizbona
14h 00min
1 przesiadka
ORD15:30Chicago-O’Hare
1 757 zł
Znajdź podobne
Air Canada
9 lis
ORD03:45Chicago-O’Hare
15h 15min
1 przesiadka
LIS19:00Lizbona
18 lis
LIS00:20Lizbona
33h 29min
2 przesiadki
ORD09:49Chicago-O’Hare
1 780 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
3 paź
ORD12:20Chicago-O’Hare
15h 10min
2 przesiadki
LIS03:30Lizbona
17 paź
LIS02:15Lizbona
37h 05min
2 przesiadki
ORD15:20Chicago-O’Hare
1 914 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Chicago-O’Hare - Lizbona w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways, Delta i KLM.
Kilka linii lotniczych
19 paź
ORD12:35Chicago-O’Hare
11h 50min
1 przesiadka
LIS00:25Lizbona
2 173 zł
Znajdź podobne
KLM
31 paź
ORD07:00Chicago-O’Hare
16h 05min
1 przesiadka
LIS23:05Lizbona
2 427 zł
Znajdź podobne
British Airways
15 wrz
ORD04:35Chicago-O’Hare
19h 40min
1 przesiadka
LIS00:15Lizbona
3 181 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona
British Airways
13 sie
ORD12:26Chicago-O’Hare
10h 49min
1 przesiadka
LIS23:15Lizbona
24 sie
LIS14:45Lizbona
24h 25min
1 przesiadka
ORD15:10Chicago-O’Hare
2 140 zł
Znajdź podobne
KLM
18 sie
ORD05:25Chicago-O’Hare
16h 45min
2 przesiadki
LIS22:10Lizbona
27 sie
LIS07:40Lizbona
17h 47min
2 przesiadki
ORD01:27Chicago-O’Hare
3 828 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 sie
ORD12:26Chicago-O’Hare
10h 39min
1 przesiadka
LIS23:05Lizbona
19 sie
LIS03:20Lizbona
13h 45min
1 przesiadka
ORD17:05Chicago-O’Hare
4 406 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
18 sie
ORD12:20Chicago-O’Hare
23h 40min
2 przesiadki
LIS12:00Lizbona
28 sie
LIS02:15Lizbona
37h 05min
2 przesiadki
ORD15:20Chicago-O’Hare
4 854 zł
Znajdź podobne
British Airways
15 sie
ORD12:26Chicago-O’Hare
10h 39min
1 przesiadka
LIS23:05Lizbona
17 wrz
LIS12:35Lizbona
27h 25min
1 przesiadka
ORD16:00Chicago-O’Hare
2 603 zł
Znajdź podobne
British Airways
13 sie
ORD12:26Chicago-O’Hare
10h 49min
1 przesiadka
LIS23:15Lizbona
19 sie
LIS03:20Lizbona
15h 55min
1 przesiadka
ORD19:15Chicago-O’Hare
3 273 zł
Znajdź podobne

Loty United Airlines: Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona
United Airlines
9 lis
ORD13:45Chicago-O’Hare
29h 15min
1 przesiadka
LIS19:00Lizbona
18 lis
LIS04:00Lizbona
12h 02min
1 przesiadka
ORD16:02Chicago-O’Hare
1 664 zł
Znajdź podobne
United Airlines
12 paź
ORD04:10Chicago-O’Hare
18h 00min
2 przesiadki
LIS22:10Lizbona
20 paź
LIS05:50Lizbona
32h 38min
1 przesiadka
ORD14:28Chicago-O’Hare
1 683 zł
Znajdź podobne
United Airlines
9 lis
ORD13:45Chicago-O’Hare
29h 15min
1 przesiadka
LIS19:00Lizbona
14 lis
LIS04:00Lizbona
13h 33min
1 przesiadka
ORD17:33Chicago-O’Hare
1 687 zł
Znajdź podobne

Loty Finnair: Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona
Finnair
31 paź
ORD13:45Chicago-O’Hare
24h 25min
1 przesiadka
LIS14:10Lizbona
11 lis
LIS01:30Lizbona
14h 00min
1 przesiadka
ORD15:30Chicago-O’Hare
1 757 zł
Znajdź podobne
Finnair
3 lis
ORD17:30Chicago-O’Hare
19h 25min
1 przesiadka
LIS12:55Lizbona
9 lis
LIS01:30Lizbona
14h 00min
1 przesiadka
ORD15:30Chicago-O’Hare
1 766 zł
Znajdź podobne
Finnair
26 paź
ORD12:35Chicago-O’Hare
24h 50min
1 przesiadka
LIS13:25Lizbona
10 lis
LIS01:35Lizbona
16h 50min
1 przesiadka
ORD18:25Chicago-O’Hare
1 784 zł
Znajdź podobne

  • Chicago-O’Hare – Lizbona – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Chicago-O’Hare – Lizbona zajmuje ok. 6434,2 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 9h 57min.



Alternatywne trasy Lotnisko Chicago-O’Hare-Lizbona

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Chicago - Lizbona
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena6 870 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Chicago-O’Hare – Lizbona

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Chicago – Lizbona. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Chicago – Lizbona, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Chicago – Lizbona.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Chicago – Lizbona. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.