Tanie loty na trasie Berlin – Dubrownik od 239 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Dubrownik-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Dubrownik

Znaleziono najlepszą cenę

239 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Dubrownik — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Dubrownik w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 239 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Dubrownik w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 4 223 zł.
Najszybszy lot Berlin-Dubrownik zajmuje 2h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Dubrownik. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Dubrovnik.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Dubrownik: Dubrovnik (DBV)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Dubrownik?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Dubrownik są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Dubrownik to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Dubrownik są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Berlin – Dubrownik są najtańsze?

po południu

Loty Berlin - Dubrownik są około 41% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Dubrownik?

easyJet

Austrian Airlines i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Dubrownik.

Która trasa podróży Berlin – Dubrownik jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Dubrovnik

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Dubrovnik, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Dubrownik.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Dubrownik?

57 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Dubrownik to 57 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Dubrownik

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Dubrownik, zmieniając zakładki
easyJet
19 paź
BER05:50Berlin Brandenburg
2h 05min
DBV07:55Dubrovnik
26 paź
DBV08:40Dubrovnik
2h 10min
BER10:50Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
21 wrz
BER05:05Berlin Brandenburg
30h 25min
2 przesiadki
DBV11:30Dubrovnik
28 wrz
DBV16:50Dubrovnik
25h 40min
1 przesiadka
BER18:30Berlin Brandenburg
easyJet
15 paź
BER13:00Berlin Brandenburg
2h 15min
DBV15:15Dubrovnik
26 paź
DBV08:40Dubrovnik
2h 10min
BER10:50Berlin Brandenburg
Air France
14 paź
BER16:30Berlin Brandenburg
21h 10min
1 przesiadka
DBV13:40Dubrovnik
22 paź
DBV14:30Dubrovnik
14h 35min
1 przesiadka
BER05:05Berlin Brandenburg
easyJet
24 wrz
BER13:00Berlin Brandenburg
2h 15min
DBV15:15Dubrovnik
12 paź
DBV08:40Dubrovnik
2h 10min
BER10:50Berlin Brandenburg
easyJet
19 paź
BER05:50Berlin Brandenburg
2h 05min
DBV07:55Dubrovnik
22 paź
DBV15:55Dubrovnik
2h 20min
BER18:15Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Dubrownik w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Dubrownik w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez easyJet.
easyJet
20 sie
BER13:00Berlin Brandenburg
2h 15min
DBV15:15Dubrovnik
Kilka linii lotniczych
24 wrz
BER14:10Berlin Brandenburg
25h 55min
1 przesiadka
DBV16:05Dubrovnik
easyJet
24 wrz
BER13:00Berlin Brandenburg
2h 15min
DBV15:15Dubrovnik

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Dubrownik

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Dubrownik
easyJet
4 lip
BER05:30Berlin Brandenburg
2h 10min
DBV07:40Dubrovnik
18 lip
DBV08:25Dubrovnik
2h 20min
BER10:45Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
6 lip
BER02:20Berlin Brandenburg
33h 05min
2 przesiadki
DBV11:25Dubrovnik
17 lip
DBV04:40Dubrovnik
2h 00min
BER06:40Berlin Brandenburg
1 077 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
4 lip
BER15:40Berlin Brandenburg
16h 35min
1 przesiadka
DBV08:15Dubrovnik
27 lip
DBV09:00Dubrovnik
19h 15min
1 przesiadka
BER04:15Berlin Brandenburg
1 090 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lip
BER16:45Berlin Brandenburg
20h 55min
1 przesiadka
DBV13:40Dubrovnik
10 lip
DBV14:30Dubrovnik
3h 55min
1 przesiadka
BER18:25Berlin Brandenburg
1 183 zł
Znajdź podobne
easyJet
6 lip
BER07:30Berlin Brandenburg
2h 05min
DBV09:35Dubrovnik
11 lip
DBV08:25Dubrovnik
2h 20min
BER10:45Berlin Brandenburg
easyJet
4 lip
BER05:30Berlin Brandenburg
2h 10min
DBV07:40Dubrovnik
16 lip
DBV15:55Dubrovnik
2h 20min
BER18:15Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Dubrownik

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Dubrownik z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJetCenaOd 298 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
Szukaj lotów easyJet
Austrian AirlinesCenaOd 886 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines
  • Loty easyJet Berlin – Dubrownik

    Najniższa cena za bilet easyJet na połączenie Berlin – Dubrownik znaleziona w ostatnich 72 godzinach to 67 zł. easyJet obsługuje tygodniowo 1 lot na tej trasie, ze średnią ceną biletu wahającą się w granicach 132 zł. Linie easyJet oceniane są przez naszych użytkowników na 6,8/10.


Loty easyJet: Berlin – Dubrownik

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Dubrownik
easyJet
19 paź
BER05:50Berlin Brandenburg
2h 05min
DBV07:55Dubrovnik
26 paź
DBV08:40Dubrovnik
2h 10min
BER10:50Berlin Brandenburg
easyJet
15 paź
BER13:00Berlin Brandenburg
2h 15min
DBV15:15Dubrovnik
26 paź
DBV08:40Dubrovnik
2h 10min
BER10:50Berlin Brandenburg
easyJet
24 wrz
BER13:00Berlin Brandenburg
2h 15min
DBV15:15Dubrovnik
12 paź
DBV08:40Dubrovnik
2h 10min
BER10:50Berlin Brandenburg

Loty Austrian Airlines: Berlin – Dubrownik

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Berlin – Dubrownik
Austrian Airlines
4 lip
BER15:40Berlin Brandenburg
16h 35min
1 przesiadka
DBV08:15Dubrovnik
27 lip
DBV09:00Dubrovnik
19h 15min
1 przesiadka
BER04:15Berlin Brandenburg
1 090 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
7 lip
BER17:00Berlin Brandenburg
15h 15min
1 przesiadka
DBV08:15Dubrovnik
15 lip
DBV09:00Dubrovnik
9h 15min
1 przesiadka
BER18:15Berlin Brandenburg
1 161 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
7 lip
BER17:00Berlin Brandenburg
15h 15min
1 przesiadka
DBV08:15Dubrovnik
12 lip
DBV09:00Dubrovnik
9h 15min
1 przesiadka
BER18:15Berlin Brandenburg
1 174 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Dubrovnik oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Dubrovnik, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to easyJet, Austrian Airlines i Croatia Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak easyJet, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Dubrovnik – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Berlin Brandenburg – Dubrovnik wynosi 1152,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 05min.



Alternatywne trasy Berlin-Dubrownik

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena390 zł
Loty Berlin - Split
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena846 zł
Loty Berlin - Pula
Najkrótszy czas lotu29h 00min
Najniższa cena1 037 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Dubrownik

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Dubrownik

Loty do innych miast: Chorwacja

Dubrownik to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Berlin – Dubrownik z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Berlin – Dubrownik z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Berlin – Dubrownik dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Berlin – Dubrownik. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.