Tanie loty na trasie Berlin – Dar es Salaam od 2 204 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Dar es Salaam-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Dar es Salaam

Znaleziono najlepszą cenę

2 204 zł

Najkrótszy czas lotu

19h 45min

Loty bezpośrednie

Brak

Dar es Salaam — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Dar es Salaam w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 204 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Dar es Salaam w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 13 198 zł.
Najszybszy lot Berlin-Dar es Salaam zajmuje 19h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Dar es Salaam. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Dar Es Salaam.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Dar es Salaam: Dar Es Salaam (DAR)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Dar es Salaam?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Dar es Salaam są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Dar es Salaam to Wrzesień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Dar es Salaam są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Berlin – Dar es Salaam są najtańsze?

po południu

Loty Berlin - Dar es Salaam są około 7% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Dar es Salaam?

Qatar Airways

Qatar Airways to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Berlin-Dar es Salaam.

Która trasa podróży Berlin – Dar es Salaam jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Dar Es Salaam

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Dar Es Salaam, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Dar es Salaam.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Dar es Salaam?

40 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Dar es Salaam to 40 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Dar es Salaam

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Dar es Salaam, zmieniając zakładki
Turkish Airlines
4 lis
BER07:10Berlin Brandenburg
14h 00min
1 przesiadka
DAR21:10Dar Es Salaam
25 lis
DAR00:50Dar Es Salaam
13h 15min
1 przesiadka
BER14:05Berlin Brandenburg
2 744 zł
Znajdź podobne
KLM
6 lis
BER13:25Berlin Brandenburg
26h 25min
2 przesiadki
DAR15:50Dar Es Salaam
27 lis
DAR18:59Dar Es Salaam
15h 46min
1 przesiadka
BER10:45Berlin Brandenburg
2 771 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 wrz
BER12:40Berlin Brandenburg
18h 20min
2 przesiadki
DAR07:00Dar Es Salaam
1 paź
DAR07:20Dar Es Salaam
20h 30min
1 przesiadka
BER03:50Berlin Brandenburg
3 141 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
11 wrz
BER12:40Berlin Brandenburg
29h 45min
1 przesiadka
DAR18:25Dar Es Salaam
31 paź
DAR07:15Dar Es Salaam
27h 25min
1 przesiadka
BER10:40Berlin Brandenburg
3 186 zł
Znajdź podobne
Air France
28 paź
BER02:15Berlin Brandenburg
18h 00min
2 przesiadki
DAR20:15Dar Es Salaam
18 lis
DAR18:59Dar Es Salaam
19h 11min
2 przesiadki
BER14:10Berlin Brandenburg
3 212 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
28 paź
BER15:25Berlin Brandenburg
29h 55min
1 przesiadka
DAR21:20Dar Es Salaam
18 lis
DAR00:50Dar Es Salaam
33h 40min
1 przesiadka
BER10:30Berlin Brandenburg
2 958 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Dar es Salaam w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Dar es Salaam w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Qatar Airways i Turkish Airlines.
Qatar Airways
4 sie
BER12:40Berlin Brandenburg
29h 45min
1 przesiadka
DAR18:25Dar Es Salaam
2 204 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 sie
BER12:40Berlin Brandenburg
18h 20min
2 przesiadki
DAR07:00Dar Es Salaam
2 450 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
10 sie
BER12:40Berlin Brandenburg
29h 45min
1 przesiadka
DAR18:25Dar Es Salaam
2 209 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Dar es Salaam

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Dar es Salaam
Qatar Airways
6 lip
BER12:40Berlin Brandenburg
16h 10min
2 przesiadki
DAR04:50Dar Es Salaam
22 lip
DAR07:20Dar Es Salaam
26h 35min
1 przesiadka
BER09:55Berlin Brandenburg
6 247 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lip
BER12:40Berlin Brandenburg
17h 35min
2 przesiadki
DAR06:15Dar Es Salaam
22 lip
DAR07:20Dar Es Salaam
26h 35min
1 przesiadka
BER09:55Berlin Brandenburg
6 456 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
10 lip
BER15:25Berlin Brandenburg
31h 35min
2 przesiadki
DAR23:00Dar Es Salaam
23 lip
DAR23:10Dar Es Salaam
11h 55min
1 przesiadka
BER11:05Berlin Brandenburg
6 969 zł
Znajdź podobne
KLM
7 lip
BER02:00Berlin Brandenburg
15h 00min
2 przesiadki
DAR17:00Dar Es Salaam
20 lip
DAR19:30Dar Es Salaam
23h 30min
1 przesiadka
BER19:00Berlin Brandenburg
7 656 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
6 lip
BER12:40Berlin Brandenburg
29h 45min
1 przesiadka
DAR18:25Dar Es Salaam
19 lip
DAR07:20Dar Es Salaam
26h 35min
1 przesiadka
BER09:55Berlin Brandenburg
6 264 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lip
BER12:40Berlin Brandenburg
17h 35min
2 przesiadki
DAR06:15Dar Es Salaam
22 lip
DAR07:20Dar Es Salaam
26h 35min
1 przesiadka
BER09:55Berlin Brandenburg
6 492 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Dar es Salaam

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Dar es Salaam z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Qatar AirwaysCenaOd 2 629 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways

Loty Qatar Airways: Berlin – Dar es Salaam

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Berlin – Dar es Salaam
Qatar Airways
11 wrz
BER12:40Berlin Brandenburg
29h 45min
1 przesiadka
DAR18:25Dar Es Salaam
31 paź
DAR07:15Dar Es Salaam
27h 25min
1 przesiadka
BER10:40Berlin Brandenburg
3 186 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
15 wrz
BER12:40Berlin Brandenburg
20h 15min
1 przesiadka
DAR08:55Dar Es Salaam
1 paź
DAR07:20Dar Es Salaam
20h 30min
1 przesiadka
BER03:50Berlin Brandenburg
3 208 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
11 wrz
BER12:40Berlin Brandenburg
29h 45min
1 przesiadka
DAR18:25Dar Es Salaam
30 paź
DAR21:15Dar Es Salaam
13h 25min
1 przesiadka
BER10:40Berlin Brandenburg
3 355 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Berlin – Dar es Salaam

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Berlin – Dar es Salaam
Turkish Airlines
4 lis
BER07:10Berlin Brandenburg
14h 00min
1 przesiadka
DAR21:10Dar Es Salaam
25 lis
DAR00:50Dar Es Salaam
13h 15min
1 przesiadka
BER14:05Berlin Brandenburg
2 744 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
28 paź
BER15:25Berlin Brandenburg
29h 55min
1 przesiadka
DAR21:20Dar Es Salaam
18 lis
DAR00:50Dar Es Salaam
33h 40min
1 przesiadka
BER10:30Berlin Brandenburg
2 958 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
25 paź
BER07:10Berlin Brandenburg
14h 10min
1 przesiadka
DAR21:20Dar Es Salaam
16 lis
DAR23:00Dar Es Salaam
11h 30min
1 przesiadka
BER10:30Berlin Brandenburg
3 137 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Dar Es Salaam oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Dar Es Salaam, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Qatar Airways i Turkish Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Qatar Airways, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Dar Es Salaam – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Berlin Brandenburg – Dar Es Salaam wynosi ok. 7033,6 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 14h 00min.



Alternatywne trasy Berlin-Dar es Salaam

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena2 467 zł

Loty do innych miast: Tanzania

Dar es Salaam to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Dar es Salaam jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Berlin – Dar es Salaam i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów Berlin – Dar es Salaam na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Berlin – Dar es Salaam momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Berlin – Dar es Salaam, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Dar es Salaam) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.