Wynajem samochodów z Thrifty na lotnisku Lotnisko Newark-Liberty

Szukaj ofert wypożyczalni Thrifty na lotnisku Lotnisko Newark-Liberty i porównuj je.

Newark, NJ, Stany Zjednoczone - Newark-Liberty (EWR)
9 gru — 16 gru
Newark, NJ, Stany Zjednoczone - Newark-Liberty (EWR)
sob. 9.12
Południe
sob. 16.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Thrifty na lotnisku Lotnisko Newark-Liberty

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe cars

201 zł - 426 zł

Wszystkie typy samochodów

187 zł - 425 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu małe car z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 201 zł. 201 zł za dzień to 35% mniej niż średnia roczna cena (310 zł) za samochód małe car z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu małe car z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Newark-Liberty, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu małe car z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu średnie car z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty to Luty, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 171 zł. 171 zł za dzień to 33% mniej niż średnia roczna cena (253 zł) za samochód średnie car z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty. Podczas gdy Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu średnie car z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Newark-Liberty, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu średnie car z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu duże car z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty to Październik, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 242 zł. 242 zł za dzień to 31% mniej niż średnia roczna cena (350 zł) za samochód duże car z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty. Podczas gdy Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu duże car z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Newark-Liberty, najdroższy miesiąc to Kwiecień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu duże car z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty to Październik, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 204 zł. 204 zł za dzień to 45% mniej niż średnia roczna cena (373 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty. Podczas gdy Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Newark-Liberty, najdroższy miesiąc to Wrzesień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.

Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

128 zł/dzień

8 gru - 15 gru
Toyota Yaris
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

133 zł/dzień

8 gru - 15 gru
Opel Astra

Opinie o Thrifty

6,8
OKNa podstawie 39 zweryfikowanych opinii gości
7,3Czystość
6,7Jakość a cena
6,6Odbiór/Zwrot
7,4Komfort


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Newark-Liberty

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Thrifty? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Newark-Liberty

Wypożyczalnie Thrifty w pobliżu Lotnisko Newark-Liberty

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Thrifty w pobliżu lotniska Lotnisko Newark-Liberty, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Thrifty w pobliżu Lotnisko Newark-Liberty

Wynajem samochodu w Thrifty na Lotnisko Newark-Liberty: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty?

Najpopularniejszy rodzaj samochodów wypożyczanych w Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty to samochód typu Premium. Takie samochody kosztują średnio 242 zł za dzień. 19% osób korzystających z naszej strony wybiera samochód typu Premium od Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty ze względu na cenę, dostępność i planowaną trasę.

Gdzie znajdę oddział Thrifty na lotnisku lotnisko Newark-Liberty?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Newark-Liberty, to najbliższy oddział Thrifty znajdziesz pod tym adresem: 134 Lindbergh Road,airtrain P3. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +1 973 824 2003.

Czy Thrifty oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Newark-Liberty (EWR)?

Tak, Thrifty oferuje usługę dowozu, jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Newark-Liberty (EWR).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Newark)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.