Tani wynajem aut Soczi, Rosja

Soczi, Rosja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Soczi, KDA, Rosja
14 gru — 21 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Soczi, KDA, Rosja
wt 14.12
Południe
wt 21.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Wypożyczalnie samochodów Soczi

Soczi, Rosja - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja

Soczi, Rosja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Soczi Adler/Sochi

Wynajem samochodów Soczi

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Soczi 99 razy.

Soczi – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Soczi – Budget to wypożyczalnia, która przeprowadza dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Soczi – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Styczeń?

Większość wybierających się do miasta Soczi w miesiącu Styczeń stawia na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Efektywne spalanie oraz fakt, że świetnie sprawdzają się na mokrej nawierzchni, sprawiają, że auta klasy ekonomicznej są świetną opcją wynajmu przy średnich opadach wynoszących 126 mm oraz średniej temperaturze wysokości 6 °C. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 160 zł dziennie w mieście Soczi.

Soczi, Rosja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Soczi powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 60 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Soczi, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Soczi?

Większość użytkowników momondo wypożycza samochód Hyundai Accent w mieście Soczi, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Polo (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Hyundai Accent to 132 zł za dzień. Użytkownicy znaleźli jednak oferty wynajmu Hyundai Accent w mieście Soczi już za 77 zł za dzień. Z kolei wynajem Volkswagen Polo w mieście Soczi kosztuje zazwyczaj 157 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 121 zł za dzień.

Soczi, Rosja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Grudzień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Soczi, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Grudzień wahają się w granicach 8 °C, z opadami rzędu 193 mm.

Grudzień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Soczi – Grudzień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Soczi. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Soczi i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Volkswagen Polo i Class Compact SUV.

Czy pogoda w mieście Soczi jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kraj Krasnodarski?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 8 °C i opady w granicach 193 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Soczi.


Samochody w innych miastach - Rosja

Rosja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Moskwa, Sankt Petersburg czy Nowosybirsk

Zacznij planować swoją podróż do: Soczi