Wynajem samochodów z Avis na lotnisku Lotnisko Newark-Liberty

Szukaj ofert wypożyczalni Avis na lotnisku Lotnisko Newark-Liberty i porównuj je.

Newark, NJ, Stany Zjednoczone - Newark-Liberty (EWR)
29 wrz — 6 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Newark, NJ, Stany Zjednoczone - Newark-Liberty (EWR)
pt. 29.9
Południe
pt. 6.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Avis na lotnisku Lotnisko Newark-Liberty

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Samochody Średnie

200 zł - 558 zł

Wszystkie typy samochodów

327 zł - 570 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty to Październik, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 200 zł. 200 zł za dzień to 46% mniej niż średnia roczna cena (372 zł) za samochód Średnie z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty. Podczas gdy Październik to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Newark-Liberty, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Średnie z wypożyczalni Avis w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Duże z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty to Styczeń, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 246 zł. 246 zł za dzień to 52% mniej niż średnia roczna cena (508 zł) za samochód Duże z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty. Podczas gdy Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Duże z wypożyczalni Avis w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Newark-Liberty, najdroższy miesiąc to Czerwiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Duże z wypożyczalni Avis w zależności od dnia rezerwacji.

Toyota Prius
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

155 zł/dzień

13 paź - 24 paź
Toyota Prius

Opinie o Avis

7,2
DobryNa podstawie 131 zweryfikowanych opinii gości
7,0Jakość a cena
7,5Czystość
7,8Komfort
7,3Odbiór/Zwrot


Wypożyczalnie Avis w pobliżu Lotnisko Newark-Liberty

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Avis w pobliżu lotniska Lotnisko Newark-Liberty, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Avis w pobliżu Lotnisko Newark-Liberty
28 Newark Airport Bldg 28
+1 973 961 4300
2419 E Edgar Rd Rte 1
+1 908 925 1700
180 East 22nd Street
+1 201 285 1710

Wynajem samochodu w Avis na Lotnisko Newark-Liberty: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile kosztuje wynajem auta z Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty?

Za wynajem samochodu z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty zapłacisz średnio 225 zł za dzień. W zależności od danego miesiąca, czy typu samochodu, ceny sięgają nawet 431 zł/dzień. Można jednak znaleźć wyjątkowe oferty za 170 zł/dzień. Ceny za wypożyczenie samochodu z wypożyczalni Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty zazwyczaj wahają się o około 61%.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty?

Najpopularniejszy rodzaj samochodów wypożyczanych w Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty to samochód typu SUV. Takie samochody kosztują średnio 213 zł za dzień. 34% osób korzystających z naszej strony wybiera samochód typu SUV od Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty ze względu na cenę, dostępność i planowaną trasę.

Gdzie znajdę oddział Avis na lotnisku lotnisko Newark-Liberty?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Newark-Liberty, to najbliższy oddział Avis znajdziesz pod tym adresem: 28 Newark Airport Bldg 28. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +1 973 961 4300.

Czy Avis oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Newark-Liberty (EWR)?

Tak, Avis oferuje usługę dowozu, jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Newark-Liberty (EWR).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Newark)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.