Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Phoenix-Sky Harbor

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Phoenix-Sky Harbor i porównuj je.

Phoenix, AZ, Stany Zjednoczone - Phoenix-Sky Harbor (PHX)
5 paź — 12 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Phoenix, AZ, Stany Zjednoczone - Phoenix-Sky Harbor (PHX)
czw. 5.10
Południe
czw. 12.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Phoenix-Sky Harbor

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Samochody Średnie

146 zł - 530 zł

Wszystkie typy samochodów

146 zł - 530 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Phoenix-Sky Harbor to Grudzień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 146 zł. 146 zł za dzień to 58% mniej niż średnia roczna cena (346 zł) za samochód Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Phoenix-Sky Harbor. Podczas gdy Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Phoenix-Sky Harbor, najdroższy miesiąc to Marzec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Średnie z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Phoenix-Sky Harbor to Maj, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 256 zł. 256 zł za dzień to 35% mniej niż średnia roczna cena (396 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Phoenix-Sky Harbor. Podczas gdy Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Phoenix-Sky Harbor, najdroższy miesiąc to Sierpień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Sixt

4,6
PrzeciętnyNa podstawie 3 zweryfikowanych opinii gości
3,3Komfort
4,6Odbiór/Zwrot
4,6Czystość
3,3Jakość a cena


Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Phoenix-Sky Harbor

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Phoenix-Sky Harbor, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Phoenix-Sky Harbor
1805 E Sky Harbor Circle South
+1 888 749 8227

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Phoenix-Sky Harbor: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Phoenix-Sky Harbor?

Najpopularniejszy rodzaj samochodów wypożyczanych w Sixt na lotnisku lotnisko Phoenix-Sky Harbor to samochód typu SUV. Takie samochody kosztują średnio 336 zł za dzień. 16% osób korzystających z naszej strony wybiera samochód typu SUV od Sixt na lotnisku lotnisko Phoenix-Sky Harbor ze względu na cenę, dostępność i planowaną trasę.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Phoenix-Sky Harbor?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Phoenix-Sky Harbor, to najbliższy oddział Sixt znajdziesz pod tym adresem: 1805 E Sky Harbor Circle South. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +1 888 749 8227.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Phoenix-Sky Harbor (PHX)?

Tak, Sixt oferuje dowóz z lotniska lotnisko Phoenix-Sky Harbor (PHX).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Phoenix)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.