Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Bergen Flesland

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Bergen Flesland i porównuj je.

Bergen, Norwegia - Flesland (BGO)
28 wrz — 5 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Bergen, Norwegia - Flesland (BGO)
czw. 28.9
Południe
czw. 5.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Bergen Flesland

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Samochody Małe

152 zł - 523 zł

Wszystkie typy samochodów

152 zł - 563 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland to Grudzień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 152 zł. 152 zł za dzień to 50% mniej niż średnia roczna cena (302 zł) za samochód Małe z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland. Podczas gdy Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bergen Flesland, najdroższy miesiąc to Czerwiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Małe z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland to Wrzesień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 213 zł. 213 zł za dzień to 59% mniej niż średnia roczna cena (521 zł) za samochód Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland. Podczas gdy Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bergen Flesland, najdroższy miesiąc to Październik. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Średnie z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 174 zł. 174 zł za dzień to 47% mniej niż średnia roczna cena (326 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Bergen Flesland, najdroższy miesiąc to Czerwiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Sixt

7,6
DobryNa podstawie 20 zweryfikowanych opinii gości
8,6Komfort
9,5Czystość
7,8Odbiór/Zwrot
6,5Jakość a cena


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Bergen Flesland

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Sixt? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Bergen Flesland

Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Bergen Flesland

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Bergen Flesland, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Bergen Flesland
Flyplassvegen 555
+47 982 05 852

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Bergen Flesland: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile kosztuje wynajem auta z Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland?

W zeszłym tygodniu osoby korzystające z naszej strony znalazły samochody na wynajem z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland już od 155 zł/dzień oraz takie, które kosztowały aż 1 014 zł/dzień. Różnica w cenie wynosiła 85%. Pamiętaj, że średni koszt wypożyczenia samochodu w Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland kształtuje się na poziomie 208 zł/dzień. Ceny mogą się różnić, w zależności od typu samochodu i terminu.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland?

Samochód typu Compact lub podobny jest typem samochodu, na którego wypożyczenie decyduje się 31% w Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland. Koszt wynajęcia auta typu Compact od Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland wynosi średnio 322 zł za dzień. Warto jednak pamiętać, że cena zależy od terminu podróży i wybranego auta.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Bergen Flesland?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Bergen Flesland, to najbliższy oddział Sixt znajdziesz pod tym adresem: Flyplassvegen 555. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +47 982 05 852.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Bergen Flesland (BGO)?

Tak, Sixt ma dostępną usługę odbioru z lotniska lotnisko Bergen Flesland (BGO).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Bergen)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.