Loty Europa Szwecja Malmo Wrocław - Malmo

Loty Wrocław-Malmo

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Wrocław - Malmo

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Malmo, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WRO
18:55
Lotnisko Wrocław-Strachowice
29h 35min
2 przesiad.
00:30
+2
MMX
Lotnisko Malmö
Kilka linii lotniczych
MMX
20:25
Lotnisko Malmö
22h 00min
2 przesiad.
18:25
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 380 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WRO
07:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
8h 05min
2 przesiad.
15:20
MMX
Lotnisko Malmö
Kilka linii lotniczych
MMX
09:45
Lotnisko Malmö
7h 50min
2 przesiad.
17:35
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 402 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WRO
18:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
17h 50min
2 przesiad.
12:05
+1
MMX
Lotnisko Malmö
Kilka linii lotniczych
MMX
09:45
Lotnisko Malmö
14h 40min
2 przesiad.
00:25
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 462 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WRO
07:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
8h 05min
2 przesiad.
15:20
MMX
Lotnisko Malmö
Kilka linii lotniczych
MMX
09:45
Lotnisko Malmö
7h 50min
2 przesiad.
17:35
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 402 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WRO
18:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
17h 50min
2 przesiad.
12:05
+1
MMX
Lotnisko Malmö
Kilka linii lotniczych
MMX
09:45
Lotnisko Malmö
14h 40min
2 przesiad.
00:25
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 462 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WRO
18:55
Lotnisko Wrocław-Strachowice
29h 35min
2 przesiad.
00:30
+2
MMX
Lotnisko Malmö
Kilka linii lotniczych
MMX
20:25
Lotnisko Malmö
22h 00min
2 przesiad.
18:25
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 380 PLN

Informacje o trasie Wrocław – Malmo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Malmo
Najkrótszy czas lotu
10 godz. 40 min
Najszybszy lot Wrocław-Malmo zajmuje 10 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Malmo. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Wrocław-Strachowice - Malmö.
Lotniska - Malmo
1 lotnisko
W pobliżu miasta Malmo znajduje się 1 lotnisko: Malmö (MMX).

Porównanie cen w miastach Wrocław i Malmo

Porównaj koszt codziennych zakupów (Wrocław i Malmo)
Jedzenie
Niedroga restauracja
24,12 PLN
Wrocław
42 PLN
Malmo
fast food
Danie w McDonald's
20,10 PLN
Wrocław
33 PLN
Malmo
Napój
0,33 l
3,69 PLN
Wrocław
8 PLN
Malmo
Kawa
Cappuccino
9,14 PLN
Wrocław
15 PLN
Malmo
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,42 PLN
Wrocław
10 PLN
Malmo

Wrocław - loty do:

Malmo - loty z:

  • Wrocław-Strachowice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Malmo to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Szwecja Malmo Wrocław - Malmo