Tanie loty Wrocław - Lyon

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Lyon-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Lyon
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 15 min Najszybszy lot Wrocław-Lyon zajmuje 3 godz. 15 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Lyon. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Wrocław-Strachowice - Lyon-Saint-Exupéry.
Lotniska - Lyon 2 lotniska Są 2 lotniska w pobliżu Lyon: Lyon-Saint-Exupéry (LYS), Lyon Grenoble (GNB)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław-Lyon?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Lyon to styczeń. Najdroższa pora to marzec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Lyon?
rano
Loty Wrocław - Lyon są około 50% droższe wieczorem niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Lyon najtaniej?
KLM
KLM, Air France i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Lyon.
Które połączenie jest najtańsze?
Wrocław-Strachowice - Lyon-Saint-Exupéry
Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Lyon-Saint-Exupéry, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Lyon.
WRO
Wrocław-Strachowice
LYS
Lyon-Saint-Exupéry

Łatwe porównywanie lotów Wrocław - Lyon

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Lyon, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
10 mar
14:00
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 15min
1 przesiadka
LYS
17:15
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Lufthansa
19 mar
07:45
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
3h 30min
1 przesiadka
WRO
11:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
536 zł
Lufthansa
Lufthansa
07 maj
08:20
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
5h 40min
1 przesiadka
LYS
14:00
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Lufthansa
12 maj
12:45
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
3h 25min
1 przesiadka
WRO
16:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
598 zł
Lufthansa
Lufthansa
08 maj
08:20
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 35min
1 przesiadka
LYS
11:55
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Lufthansa
12 maj
12:45
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
3h 25min
1 przesiadka
WRO
16:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
683 zł
Lufthansa
Lufthansa
10 mar
14:00
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 15min
1 przesiadka
LYS
17:15
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Lufthansa
19 mar
07:45
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
3h 30min
1 przesiadka
WRO
11:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
536 zł
Lufthansa
Lufthansa
08 maj
08:20
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 35min
1 przesiadka
LYS
11:55
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Lufthansa
12 maj
12:45
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
3h 25min
1 przesiadka
WRO
16:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
683 zł
Lufthansa
Lufthansa
07 maj
08:20
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
5h 40min
1 przesiadka
LYS
14:00
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Lufthansa
12 maj
12:45
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
3h 25min
1 przesiadka
WRO
16:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
598 zł

Alternatywne trasy Wrocław-Lyon

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Lyon
Najkrótszy czas lotu
2h 15min
Najniższa cena
405 zł

Wrocław - loty do:

Lyon - loty z: