Tanie loty na trasie Wiedeń – Johannesburg od 2 160 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie Johannesburg-Wiedeń

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wiedeń-Johannesburg

Znaleziono najlepszą cenę

2 160 zł

Najkrótszy czas lotu

27h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Johannesburg — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Wiedeń - Johannesburg w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 160 zł. Najlepsza oferta na lot Wiedeń - Johannesburg w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 10 182 zł.
Najszybszy lot Wiedeń-Johannesburg zajmuje 27h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Wiedeń-Johannesburg. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wiedeń-Schwechat - Lotnisko Johannesburg.
Są 2 lotniska w pobliżu Johannesburg: Johannesburg Lanseria (HLA), Johannesburg (JNB)

Jak znaleźć najtańsze loty Wiedeń - Johannesburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wiedeń – Johannesburg są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Wiedeń - Johannesburg to Listopad. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Wiedeń – Johannesburg są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Wiedeń – Johannesburg są najtańsze?

wieczorem

Loty Wiedeń - Johannesburg są około 0% droższe wieczorem niż wieczorem.

Która trasa podróży Wiedeń – Johannesburg jest najtańsza?

Wiedeń-Schwechat - Johannesburg

Wybierz trasę Wiedeń-Schwechat - Johannesburg, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wiedeń - Johannesburg.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Wiedeń – Johannesburg?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Wiedeń - Johannesburg to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wiedeń - Johannesburg

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wiedeń - Johannesburg, zmieniając zakładki
Etihad Airways
24 sie
VIE08:10Wiedeń-Schwechat
19h 50min
1 przesiadka
JNB04:00Johannesburg
11 wrz
JNB06:15Johannesburg
21h 05min
1 przesiadka
VIE03:20Wiedeń-Schwechat
2 191 zł
Znajdź podobne
KLM
6 gru
VIE01:55Wiedeń-Schwechat
14h 10min
1 przesiadka
JNB16:05Johannesburg
17 gru
JNB18:55Johannesburg
17h 15min
1 przesiadka
VIE12:10Wiedeń-Schwechat
2 474 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 gru
VIE01:55Wiedeń-Schwechat
14h 10min
1 przesiadka
JNB16:05Johannesburg
17 gru
JNB18:55Johannesburg
24h 00min
2 przesiadki
VIE18:55Wiedeń-Schwechat
2 554 zł
Znajdź podobne
British Airways
13 wrz
VIE12:35Wiedeń-Schwechat
16h 40min
1 przesiadka
JNB05:15Johannesburg
6 paź
JNB16:45Johannesburg
16h 25min
1 przesiadka
VIE09:10Wiedeń-Schwechat
2 738 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
21 sie
VIE08:10Wiedeń-Schwechat
19h 45min
1 przesiadka
JNB03:55Johannesburg
11 wrz
JNB06:15Johannesburg
21h 05min
1 przesiadka
VIE03:20Wiedeń-Schwechat
2 200 zł
Znajdź podobne
KLM
6 gru
VIE01:55Wiedeń-Schwechat
14h 10min
1 przesiadka
JNB16:05Johannesburg
16 gru
JNB18:55Johannesburg
23h 45min
1 przesiadka
VIE18:40Wiedeń-Schwechat
2 487 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Wiedeń - Johannesburg w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wiedeń – Johannesburg w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM, Qatar Airways i RwandAir.
Qatar Airways
24 sie
VIE12:25Wiedeń-Schwechat
17h 30min
1 przesiadka
JNB05:55Johannesburg
2 160 zł
Znajdź podobne
KLM
20 sie
VIE02:55Wiedeń-Schwechat
14h 25min
1 przesiadka
JNB17:20Johannesburg
2 384 zł
Znajdź podobne
RwandAir
11 sie
VIE12:25Wiedeń-Schwechat
22h 35min
3 przesiadki
JNB11:00Johannesburg
2 474 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wiedeń – Johannesburg

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wiedeń – Johannesburg
Kilka linii lotniczych
7 lip
VIE15:55Wiedeń-Schwechat
25h 25min
1 przesiadka
JNB17:20Johannesburg
14 lip
JNB14:50Johannesburg
16h 30min
1 przesiadka
VIE07:20Wiedeń-Schwechat
4 450 zł
Znajdź podobne
KLM
7 lip
VIE15:55Wiedeń-Schwechat
25h 25min
1 przesiadka
JNB17:20Johannesburg
16 lip
JNB19:10Johannesburg
19h 55min
1 przesiadka
VIE15:05Wiedeń-Schwechat
4 454 zł
Znajdź podobne
Air France
7 lip
VIE02:10Wiedeń-Schwechat
39h 10min
2 przesiadki
JNB17:20Johannesburg
14 lip
JNB14:50Johannesburg
16h 30min
1 przesiadka
VIE07:20Wiedeń-Schwechat
4 938 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
8 lip
VIE12:25Wiedeń-Schwechat
35h 15min
1 przesiadka
JNB23:40Johannesburg
18 lip
JNB03:45Johannesburg
23h 15min
1 przesiadka
VIE03:00Wiedeń-Schwechat
5 606 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
VIE02:55Wiedeń-Schwechat
14h 25min
1 przesiadka
JNB17:20Johannesburg
14 lip
JNB14:50Johannesburg
16h 30min
1 przesiadka
VIE07:20Wiedeń-Schwechat
4 549 zł
Znajdź podobne
KLM
8 lip
VIE02:55Wiedeń-Schwechat
14h 25min
1 przesiadka
JNB17:20Johannesburg
16 lip
JNB19:10Johannesburg
19h 55min
1 przesiadka
VIE15:05Wiedeń-Schwechat
4 553 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Wiedeń – Johannesburg

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Wiedeń – Johannesburg
KLM
6 gru
VIE01:55Wiedeń-Schwechat
14h 10min
1 przesiadka
JNB16:05Johannesburg
17 gru
JNB18:55Johannesburg
17h 15min
1 przesiadka
VIE12:10Wiedeń-Schwechat
2 474 zł
Znajdź podobne
KLM
6 gru
VIE01:55Wiedeń-Schwechat
14h 10min
1 przesiadka
JNB16:05Johannesburg
16 gru
JNB18:55Johannesburg
23h 45min
1 przesiadka
VIE18:40Wiedeń-Schwechat
2 487 zł
Znajdź podobne
KLM
7 wrz
VIE10:25Wiedeń-Schwechat
30h 55min
1 przesiadka
JNB17:20Johannesburg
26 wrz
JNB19:10Johannesburg
14h 30min
1 przesiadka
VIE09:40Wiedeń-Schwechat
2 689 zł
Znajdź podobne

Loty Etihad Airways: Wiedeń – Johannesburg

Nasze najlepsze oferty Etihad Airways na lot Wiedeń – Johannesburg
Etihad Airways
24 sie
VIE08:10Wiedeń-Schwechat
19h 50min
1 przesiadka
JNB04:00Johannesburg
11 wrz
JNB06:15Johannesburg
21h 05min
1 przesiadka
VIE03:20Wiedeń-Schwechat
2 191 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
21 sie
VIE08:10Wiedeń-Schwechat
19h 45min
1 przesiadka
JNB03:55Johannesburg
11 wrz
JNB06:15Johannesburg
21h 05min
1 przesiadka
VIE03:20Wiedeń-Schwechat
2 200 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
6 lis
VIE05:30Wiedeń-Schwechat
20h 45min
1 przesiadka
JNB02:15Johannesburg
19 lis
JNB04:35Johannesburg
21h 00min
1 przesiadka
VIE01:35Wiedeń-Schwechat
2 268 zł
Znajdź podobne

  • Wiedeń-Schwechat – Johannesburg – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Wiedeń-Schwechat i Johannesburg dzieli dystans 8350,0 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 14h 10min.



Alternatywne trasy Wiedeń-Johannesburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wiedeń - Kapsztad
Najkrótszy czas lotu49h 45min
Najniższa cena3 473 zł

Loty do innych miast: Republika Południowej Afryki

Johannesburg to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Johannesburg jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Wiedeń – Johannesburg i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Wiedeń – Johannesburg tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Wiedeń – Johannesburg. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Wiedeń – Johannesburg.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.