Tanie loty na trasie Szczecin – Liverpool od 769 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Liverpool-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Liverpool
Najkrótszy czas lotu20h 25minNajszybszy lot Szczecin-Liverpool zajmuje 20h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Liverpool. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Liverpool-John Lennon.
Liverpool — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Liverpool: Liverpool-John Lennon (LPL)

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin - Liverpool?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Szczecin – Liverpool są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Szczecin - Liverpool to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Szczecin – Liverpool są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Szczecin – Liverpool są najtańsze?

wieczorem

Loty Szczecin - Liverpool są około 57% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Szczecin – Liverpool?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Szczecin-Liverpool.

Która trasa podróży Szczecin – Liverpool jest najtańsza?

Szczecin Goleniów - Liverpool-John Lennon

Wybierz trasę Szczecin Goleniów - Liverpool-John Lennon, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szczecin - Liverpool.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szczecin - Liverpool

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Liverpool, zmieniając zakładki
Ryanair
11 lip
SZZ19:20Szczecin Goleniów
20h 25min
1 przesiadka
LPL15:45Liverpool-John Lennon
17 lip
LPL18:25Liverpool-John Lennon
23h 30min
1 przesiadka
SZZ17:55Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
11 lip
SZZ10:55Szczecin Goleniów
7h 45min
2 przesiadki
LPL18:40Liverpool-John Lennon
17 lip
LPL18:25Liverpool-John Lennon
15h 20min
2 przesiadki
SZZ09:45Szczecin Goleniów
Ryanair
11 lip
SZZ19:20Szczecin Goleniów
20h 25min
1 przesiadka
LPL15:45Liverpool-John Lennon
17 lip
LPL18:25Liverpool-John Lennon
15h 20min
2 przesiadki
SZZ09:45Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
11 lip
SZZ10:55Szczecin Goleniów
7h 45min
2 przesiadki
LPL18:40Liverpool-John Lennon
17 lip
LPL18:25Liverpool-John Lennon
15h 20min
2 przesiadki
SZZ09:45Szczecin Goleniów
Ryanair
11 lip
SZZ19:20Szczecin Goleniów
20h 25min
1 przesiadka
LPL15:45Liverpool-John Lennon
17 lip
LPL18:25Liverpool-John Lennon
23h 30min
1 przesiadka
SZZ17:55Szczecin Goleniów
Ryanair
11 lip
SZZ19:20Szczecin Goleniów
20h 25min
1 przesiadka
LPL15:45Liverpool-John Lennon
17 lip
LPL18:25Liverpool-John Lennon
15h 20min
2 przesiadki
SZZ09:45Szczecin Goleniów

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Szczecin – Liverpool

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Szczecin – Liverpool z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 96 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8

Loty Ryanair: Szczecin – Liverpool

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Szczecin – Liverpool
Ryanair
11 lip
SZZ19:20Szczecin Goleniów
20h 25min
1 przesiadka
LPL15:45Liverpool-John Lennon
17 lip
LPL18:25Liverpool-John Lennon
23h 30min
1 przesiadka
SZZ17:55Szczecin Goleniów
Ryanair
11 lip
SZZ19:20Szczecin Goleniów
20h 25min
1 przesiadka
LPL15:45Liverpool-John Lennon
17 lip
LPL18:25Liverpool-John Lennon
15h 20min
2 przesiadki
SZZ09:45Szczecin Goleniów
Ryanair
11 lip
SZZ19:20Szczecin Goleniów
20h 25min
1 przesiadka
LPL15:45Liverpool-John Lennon
17 lip
LPL18:25Liverpool-John Lennon
23h 30min
1 przesiadka
SZZ17:55Szczecin Goleniów

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Szczecin Goleniów – Liverpool-John Lennon oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Szczecin Goleniów – Liverpool-John Lennon, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Szczecin Goleniów – Liverpool-John Lennon – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Liverpool-John Lennon i Szczecin Goleniów są od siebie oddalone o 1158,9 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 7h 45min.


Alternatywne trasy Szczecin-Liverpool

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena36 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena64 zł
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena44 zł
Loty Poznań - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena76 zł
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena60 zł

Loty podobne do tych na trasie Szczecin – Liverpool

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Szczecin – Liverpool