Tanie loty Poznań - Lyon

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Lyon-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Lyon
Najkrótszy czas lotu 16 godz. 40 min Najszybszy lot Poznań-Lyon zajmuje 16 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Lyon. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Poznań Ławica - Lyon-Saint-Exupéry.
Lotniska - Lyon 2 lotniska Są 2 lotniska w pobliżu Lyon: Lyon-Saint-Exupéry (LYS), Lyon Grenoble (GNB)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań-Lyon?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Poznań - Lyon to luty. Najdroższa pora to maj.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Lyon?
po południu
Loty Poznań - Lyon są około 34% droższe w południe niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Lyon najtaniej?
Ryanair
Ryanair, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Lyon.
Które połączenie jest najtańsze?
Poznań Ławica - Lyon-Saint-Exupéry
Wybierz trasę Poznań Ławica - Lyon-Saint-Exupéry, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Lyon.
POZ
Poznań Ławica
LYS
Lyon-Saint-Exupéry

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Lyon

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Lyon, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
23 lut
07:40
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
7h 15min
1 przesiadka
LYS
14:55
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Lufthansa
29 lut
11:50
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
3h 55min
1 przesiadka
POZ
15:45
Lotnisko Poznań Ławica
619 zł
Lufthansa
Lufthansa
23 kwi
08:15
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
9h 40min
1 przesiadka
LYS
17:55
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Lufthansa
26 kwi
21:55
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
3h 45min
1 przesiadka
POZ
01:40
+1
Lotnisko Poznań Ławica
742 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
24 sty
17:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
16h 40min
2 przesiad.
LYS
10:15
+1
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Austrian Airlines
29 sty
10:55
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
26h 25min
2 przesiad.
POZ
13:20
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 610 zł
Lufthansa
Lufthansa
23 lut
07:40
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
7h 15min
1 przesiadka
LYS
14:55
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Lufthansa
29 lut
11:50
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
3h 55min
1 przesiadka
POZ
15:45
Lotnisko Poznań Ławica
619 zł
Lufthansa
Lufthansa
23 kwi
08:15
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
9h 40min
1 przesiadka
LYS
17:55
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Lufthansa
26 kwi
21:55
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
3h 45min
1 przesiadka
POZ
01:40
+1
Lotnisko Poznań Ławica
742 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
24 sty
17:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
16h 40min
2 przesiad.
LYS
10:15
+1
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Austrian Airlines
29 sty
10:55
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
26h 25min
2 przesiad.
POZ
13:20
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 610 zł

Alternatywne trasy Poznań-Lyon

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Lyon
Najkrótszy czas lotu
7h 00min
Najniższa cena
684 zł

Poznań - loty do:

Lyon - loty z:

*Ceny lotów do: Lyon to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.