Tanie loty na trasie Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National od 104 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Bruksela Bruxelles-National-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Znaleziono najlepszą cenę825 złNajlepsza oferta na podróż Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 825 zł. Najlepsza cena lotu Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 104 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 40minNajszybszy lot Poznań-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National zajmuje 1h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National to Marzec. Najdroższa pora to Luty.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National, zmieniając zakładki
Ryanair
14 lut
POZ12:00Poznań Ławica
16h 10min
1 przesiadka
BRU04:10Bruksela Bruxelles-National
21 lut
BRU04:45Bruksela Bruxelles-National
25h 45min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
8 lut
POZ16:40Poznań Ławica
23h 35min
1 przesiadka
BRU16:15Bruksela Bruxelles-National
12 lut
BRU13:35Bruksela Bruxelles-National
30h 10min
2 przesiadki
POZ19:45Poznań Ławica
LOT
17 lut
POZ07:50Poznań Ławica
20h 45min
1 przesiadka
BRU04:35Bruksela Bruxelles-National
20 lut
BRU14:30Bruksela Bruxelles-National
21h 50min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
Ryanair
14 lut
POZ12:00Poznań Ławica
16h 10min
1 przesiadka
BRU04:10Bruksela Bruxelles-National
21 lut
BRU04:45Bruksela Bruxelles-National
12h 45min
1 przesiadka
POZ17:30Poznań Ławica
Lufthansa
15 lut
POZ08:20Poznań Ławica
9h 25min
1 przesiadka
BRU17:45Bruksela Bruxelles-National
22 lut
BRU08:05Bruksela Bruxelles-National
9h 25min
2 przesiadki
POZ17:30Poznań Ławica
Ryanair
15 lut
POZ02:00Poznań Ławica
26h 10min
2 przesiadki
BRU04:10Bruksela Bruxelles-National
22 lut
BRU04:45Bruksela Bruxelles-National
25h 45min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
8 lut
POZ16:40Poznań Ławica
23h 35min
1 przesiadka
BRU16:15Bruksela Bruxelles-National
Kilka linii lotniczych
26 sty
POZ06:45Poznań Ławica
29h 10min
3 przesiadki
BRU11:55Bruksela Bruxelles-National
Ryanair
27 sty
POZ06:00Poznań Ławica
22h 10min
2 przesiadki
BRU04:10Bruksela Bruxelles-National

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Kilka linii lotniczych
25 sty
POZ15:00Poznań Ławica
21h 45min
2 przesiadki
BRU12:45Bruksela Bruxelles-National
26 sty
BRU16:40Bruksela Bruxelles-National
18h 50min
2 przesiadki
POZ11:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
25 sty
POZ00:35Poznań Ławica
37h 35min
3 przesiadki
BRU14:10Bruksela Bruxelles-National
26 sty
BRU16:40Bruksela Bruxelles-National
18h 50min
2 przesiadki
POZ11:30Poznań Ławica
LOT
25 sty
POZ07:50Poznań Ławica
5h 50min
1 przesiadka
BRU13:40Bruksela Bruxelles-National
26 sty
BRU02:05Bruksela Bruxelles-National
10h 15min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
1 575 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 sty
POZ07:50Poznań Ławica
5h 50min
1 przesiadka
BRU13:40Bruksela Bruxelles-National
26 sty
BRU05:50Bruksela Bruxelles-National
23h 45min
2 przesiadki
POZ05:35Poznań Ławica
1 104 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 427 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 527 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Ryanair: Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Ryanair
14 lut
POZ12:00Poznań Ławica
16h 10min
1 przesiadka
BRU04:10Bruksela Bruxelles-National
21 lut
BRU04:45Bruksela Bruxelles-National
25h 45min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica
Ryanair
14 lut
POZ12:00Poznań Ławica
16h 10min
1 przesiadka
BRU04:10Bruksela Bruxelles-National
21 lut
BRU04:45Bruksela Bruxelles-National
12h 45min
1 przesiadka
POZ17:30Poznań Ławica
Ryanair
15 lut
POZ02:00Poznań Ławica
26h 10min
2 przesiadki
BRU04:10Bruksela Bruxelles-National
22 lut
BRU04:45Bruksela Bruxelles-National
25h 45min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica

Loty Lufthansa: Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Lufthansa
15 lut
POZ08:20Poznań Ławica
9h 25min
1 przesiadka
BRU17:45Bruksela Bruxelles-National
22 lut
BRU08:05Bruksela Bruxelles-National
9h 25min
2 przesiadki
POZ17:30Poznań Ławica
Lufthansa
9 lut
POZ08:20Poznań Ławica
9h 25min
1 przesiadka
BRU17:45Bruksela Bruxelles-National
13 lut
BRU10:05Bruksela Bruxelles-National
7h 20min
2 przesiadki
POZ17:25Poznań Ławica
Lufthansa
17 lut
POZ09:35Poznań Ławica
8h 10min
2 przesiadki
BRU17:45Bruksela Bruxelles-National
20 lut
BRU10:05Bruksela Bruxelles-National
7h 20min
2 przesiadki
POZ17:25Poznań Ławica

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National.


  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Bruksela Bruxelles-National oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Bruksela Bruxelles-National, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Lufthansa i SAS. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National?

    Jeżeli zależy Ci na czasie, najszybszym środkiem transportu na trasie Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National są loty oferowane przez LOT. Czas na pokładzie LOT wynosi ok. 4h 00min, czyli mniej niż w przypadku pociągu z miasta Poznań do miasta Lotnisko Bruksela Bruxelles-National oraz autobusu (Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National).

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National?

    Lot na trasie Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National w cenie od 347 zł pozwala zaoszczędzić do 34% w porównaniu do podróży pociągiem na trasie Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National oraz przejazdu autobusem z miasta Poznań do miasta Lotnisko Bruksela Bruxelles-National.

  • Poznań Ławica – Bruksela Bruxelles-National – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Poznań Ławica – Bruksela Bruxelles-National zajmuje ok. 873,0 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 4h 00min.


Alternatywne trasy Poznań-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena36 zł
Loty Kraków - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena112 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Bruksela-Charleroi
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena36 zł
Loty Kraków - Lotnisko Bruksela-Charleroi
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena112 zł
Loty Katowice - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena167 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena76 zł
Loty Katowice - Lotnisko Bruksela-Charleroi
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena167 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Bruksela-Charleroi
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena76 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Belgia - loty na inne lotniska

Belgia - sprawdź loty na inne lotniska