Tanie loty na trasie Polska – Sarajewo od 168 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Sarajewo-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Sarajewo

Najkrótszy czas lotu

1h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Sarajewo — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Sarajewo zajmuje 1h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Sarajewo. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Sarajewo Butmir, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Sarajewo Butmir i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Sarajewo Butmir.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Sarajewo: Sarajewo Butmir (SJJ)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Sarajewo?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Sarajewo?

Wizz Air

Austrian Airlines, Croatia Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Sarajewo.

Która trasa podróży Polska – Sarajewo jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Sarajewo Butmir

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Sarajewo Butmir, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Sarajewo.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Sarajewo

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Sarajewo, zmieniając zakładki
Wizz Air
19 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
SJJ07:45Sarajewo Butmir
1 wrz
SJJ02:35Sarajewo Butmir
8h 55min
1 przesiadka
WAW11:30Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
11 cze
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
5h 25min
1 przesiadka
SJJ07:50Sarajewo Butmir
14 cze
SJJ02:35Sarajewo Butmir
26h 20min
1 przesiadka
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
LOT
2 wrz
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
SJJ08:25Sarajewo Butmir
8 wrz
SJJ13:10Sarajewo Butmir
1h 55min
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
24 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
5h 25min
1 przesiadka
SJJ07:25Sarajewo Butmir
1 wrz
SJJ02:35Sarajewo Butmir
8h 55min
1 przesiadka
WAW11:30Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
11 cze
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
5h 25min
1 przesiadka
SJJ07:50Sarajewo Butmir
14 cze
SJJ13:35Sarajewo Butmir
27h 20min
2 przesiadki
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
26 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
SJJ07:45Sarajewo Butmir
31 sie
SJJ02:35Sarajewo Butmir
10h 30min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Sarajewo w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Sarajewo w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
17 sie
KRK03:05Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
SJJ09:10Sarajewo Butmir
Wizz Air
10 cze
KRK01:30Kraków Balice
6h 10min
1 przesiadka
SJJ07:40Sarajewo Butmir
Kilka linii lotniczych
18 sie
KRK04:10Kraków Balice
27h 30min
1 przesiadka
SJJ07:40Sarajewo Butmir

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Sarajewo

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Sarajewo
Kilka linii lotniczych
31 maj
KRK15:30Kraków Balice
17h 40min
1 przesiadka
SJJ09:10Sarajewo Butmir
2 cze
SJJ13:35Sarajewo Butmir
30h 50min
2 przesiadki
KRK20:25Kraków Balice
LOT
31 maj
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
SJJ08:25Sarajewo Butmir
7 cze
SJJ02:20Sarajewo Butmir
13h 15min
1 przesiadka
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 042 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
4 cze
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
3h 50min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
5 cze
SJJ10:40Sarajewo Butmir
8h 00min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 201 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 cze
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
10h 20min
1 przesiadka
SJJ19:20Sarajewo Butmir
5 cze
SJJ12:00Sarajewo Butmir
14h 40min
2 przesiadki
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
31 maj
KRK06:30Kraków Balice
26h 40min
3 przesiadki
SJJ09:10Sarajewo Butmir
2 cze
SJJ13:35Sarajewo Butmir
30h 50min
2 przesiadki
KRK20:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
31 maj
KRK15:30Kraków Balice
17h 40min
1 przesiadka
SJJ09:10Sarajewo Butmir
2 cze
SJJ13:35Sarajewo Butmir
17h 10min
1 przesiadka
KRK06:45Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Sarajewo

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Sarajewo z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 293 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
Wizz AirCenaOd 402 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,9

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
Austrian AirlinesCenaOd 623 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines
LufthansaCenaOd 809 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Lufthansa
Croatia AirlinesCenaOd 1 172 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Croatia Airlines

Loty LOT: Polska – Sarajewo

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Sarajewo
LOT
2 wrz
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
SJJ08:25Sarajewo Butmir
8 wrz
SJJ13:10Sarajewo Butmir
1h 55min
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
8 wrz
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
SJJ12:30Sarajewo Butmir
12 wrz
SJJ13:10Sarajewo Butmir
1h 55min
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
11 paź
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
SJJ08:25Sarajewo Butmir
14 paź
SJJ09:05Sarajewo Butmir
1h 55min
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Wizz Air: Polska – Sarajewo

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Sarajewo
Wizz Air
19 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
SJJ07:45Sarajewo Butmir
1 wrz
SJJ02:35Sarajewo Butmir
8h 55min
1 przesiadka
WAW11:30Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
24 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
5h 25min
1 przesiadka
SJJ07:25Sarajewo Butmir
1 wrz
SJJ02:35Sarajewo Butmir
8h 55min
1 przesiadka
WAW11:30Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
26 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
SJJ07:45Sarajewo Butmir
31 sie
SJJ02:35Sarajewo Butmir
10h 30min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Sarajewo Butmir oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Sarajewo Butmir, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Austrian Airlines, LOT, i Croatia Airlines.



Alternatywne trasy Polska-Sarajewo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena293 zł
Loty Kraków - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena413 zł
Loty Katowice - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena659 zł
Loty Gdańsk - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena336 zł
Loty Warszawa - Tuzla
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena551 zł
Loty Kraków - Tuzla
Najkrótszy czas lotu10h 55min
Najniższa cena861 zł
Loty Gdańsk - Tuzla
Najkrótszy czas lotu28h 00min
Najniższa cena474 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Sarajewo

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Sarajewo

Loty do innych miast: Bośnia i Hercegowina

Sarajewo to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Sarajewo.

Loty na trasie Polska – Sarajewo z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Sarajewo dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Sarajewo, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.