Tanie loty na trasie Polska – Salvador od 1 638 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Salvador-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Salvador
Najkrótszy czas lotu24h 55minNajszybszy lot Polska-Salvador zajmuje 24h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Salvador. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Salvador-Magalhães.
Salvador — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Salvador: Salvador-Magalhães (SSA)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Salvador?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Salvador?

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Salvador.

Która trasa podróży Polska – Salvador jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Salvador-Magalhães

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Salvador-Magalhães, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Salvador.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Salvador

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Salvador, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 lut
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
28h 30min
2 przesiadki
SSA12:30Salvador-Magalhães
10 mar
SSA05:25Salvador-Magalhães
21h 40min
2 przesiadki
WAW03:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 874 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
20 kwi
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
SSA22:25Salvador-Magalhães
6 maj
SSA18:55Salvador-Magalhães
32h 05min
1 przesiadka
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 978 zł
Znajdź podobne
Air France
19 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
24h 35min
2 przesiadki
SSA02:40Salvador-Magalhães
6 maj
SSA10:35Salvador-Magalhães
20h 30min
2 przesiadki
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 982 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lut
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
28h 30min
2 przesiadki
SSA12:30Salvador-Magalhães
9 mar
SSA22:25Salvador-Magalhães
28h 40min
2 przesiadki
WAW03:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 882 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
20 kwi
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
SSA22:25Salvador-Magalhães
6 maj
SSA18:55Salvador-Magalhães
32h 05min
1 przesiadka
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
3 002 zł
Znajdź podobne
Air France
19 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
24h 35min
2 przesiadki
SSA02:40Salvador-Magalhães
5 maj
SSA07:20Salvador-Magalhães
23h 00min
2 przesiadki
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 018 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Salvador w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Salvador w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez TAP AIR PORTUGAL.
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
29h 00min
3 przesiadki
SSA12:30Salvador-Magalhães
1 638 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
17 cze
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
SSA22:25Salvador-Magalhães
1 650 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
57h 55min
3 przesiadki
SSA22:40Salvador-Magalhães
1 698 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Salvador

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Salvador z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 1 773 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

Loty TAP AIR PORTUGAL: Polska – Salvador

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Polska – Salvador
TAP AIR PORTUGAL
20 kwi
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
SSA22:25Salvador-Magalhães
6 maj
SSA18:55Salvador-Magalhães
32h 05min
1 przesiadka
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 978 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
20 kwi
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
SSA22:25Salvador-Magalhães
6 maj
SSA18:55Salvador-Magalhães
32h 05min
1 przesiadka
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
3 002 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
20 kwi
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
SSA22:25Salvador-Magalhães
4 maj
SSA18:55Salvador-Magalhães
14h 20min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 229 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Polska – Salvador

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Polska – Salvador
Air France
19 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
24h 35min
2 przesiadki
SSA02:40Salvador-Magalhães
6 maj
SSA10:35Salvador-Magalhães
20h 30min
2 przesiadki
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 982 zł
Znajdź podobne
Air France
19 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
24h 35min
2 przesiadki
SSA02:40Salvador-Magalhães
5 maj
SSA07:20Salvador-Magalhães
23h 00min
2 przesiadki
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 018 zł
Znajdź podobne
Air France
19 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
24h 35min
2 przesiadki
SSA02:40Salvador-Magalhães
7 maj
SSA07:20Salvador-Magalhães
19h 25min
2 przesiadki
WAW02:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 054 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Salvador-Magalhães oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Salvador-Magalhães, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: TAP AIR PORTUGAL.


Alternatywne trasy Polska-Salvador

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Salvador
Najkrótszy czas lotu24h 55min
Najniższa cena2 874 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Salvador

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Salvador