Cheap flights z Polski do Rovaniemi from 643 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 13.8
sob. 20.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Rovaniemi-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Rovaniemi

Najkrótszy czas lotu

3h 45min

Loty bezpośrednie

Brak

Rovaniemi — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Rovaniemi zajmuje 3h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Rovaniemi. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Rovaniemi, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Rovaniemi i Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Rovaniemi.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Rovaniemi: Rovaniemi (RVN)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Rovaniemi?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Rovaniemi?

Finnair

Finnair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Rovaniemi.

Która trasa podróży Polska – Rovaniemi jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Rovaniemi

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Rovaniemi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Rovaniemi.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Rovaniemi

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Rovaniemi, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
24 lis
POZ17:05Poznań Ławica
12h 55min
1 przesiadka
RVN06:00Rovaniemi
28 lis
RVN13:25Rovaniemi
4h 45min
1 przesiadka
POZ18:10Poznań Ławica
Norwegian
3 lis
KRK17:40Kraków Balice
13h 55min
2 przesiadki
RVN07:35Rovaniemi
7 lis
RVN08:05Rovaniemi
8h 30min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Ryanair
3 lis
KRK06:10Kraków Balice
10h 00min
1 przesiadka
RVN16:10Rovaniemi
7 lis
RVN06:00Rovaniemi
8h 15min
1 przesiadka
KRK14:15Kraków Balice
Finnair
12 wrz
KRK14:05Kraków Balice
3h 45min
1 przesiadka
RVN17:50Rovaniemi
26 wrz
RVN01:30Rovaniemi
4h 00min
1 przesiadka
KRK05:30Kraków Balice
1 105 zł
Znajdź podobne
Norwegian
3 lis
KRK08:40Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
RVN07:35Rovaniemi
7 lis
RVN08:05Rovaniemi
8h 30min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 lis
KRK07:35Kraków Balice
5h 10min
1 przesiadka
RVN12:45Rovaniemi
7 lis
RVN06:00Rovaniemi
8h 15min
1 przesiadka
KRK14:15Kraków Balice
1 003 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Rovaniemi w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Rovaniemi w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Finnair.
Finnair
1 lis
WAW04:55Warszawa Chopina
13h 35min
1 przesiadka
RVN18:30Rovaniemi
Kilka linii lotniczych
1 lis
WAW11:15Warszawa Chopina
7h 15min
2 przesiadki
RVN18:30Rovaniemi
Kilka linii lotniczych
1 lis
WAW18:40Warszawa Chopina
18h 05min
3 przesiadki
RVN12:45Rovaniemi

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Rovaniemi

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Rovaniemi
Finnair
15 sie
WAW04:55Warszawa Chopina
12h 55min
1 przesiadka
RVN17:50Rovaniemi
19 sie
RVN14:15Rovaniemi
15h 05min
1 przesiadka
WAW05:20Warszawa Chopina
1 794 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sie
WAW07:55Warszawa Chopina
9h 55min
2 przesiadki
RVN17:50Rovaniemi
19 sie
RVN14:15Rovaniemi
15h 05min
1 przesiadka
WAW05:20Warszawa Chopina
2 200 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sie
WAW18:50Warszawa Chopina
33h 15min
2 przesiadki
RVN04:05Rovaniemi
19 sie
RVN14:15Rovaniemi
19h 40min
2 przesiadki
WAW09:55Warszawa Chopina
2 903 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sie
POZ11:00Poznań Ławica
25h 35min
2 przesiadki
RVN12:35Rovaniemi
17 sie
RVN10:15Rovaniemi
22h 05min
2 przesiadki
POZ08:20Poznań Ławica
4 045 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rovaniemi

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rovaniemi z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
FinnairCenaOd 948 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Finnair

Loty Finnair: Polska – Rovaniemi

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Polska – Rovaniemi
Finnair
12 wrz
KRK14:05Kraków Balice
3h 45min
1 przesiadka
RVN17:50Rovaniemi
26 wrz
RVN01:30Rovaniemi
4h 00min
1 przesiadka
KRK05:30Kraków Balice
1 105 zł
Znajdź podobne
Finnair
5 gru
KRK06:35Kraków Balice
8h 35min
1 przesiadka
RVN15:10Rovaniemi
7 gru
RVN16:50Rovaniemi
11h 15min
1 przesiadka
KRK04:05Kraków Balice
1 170 zł
Znajdź podobne
Finnair
18 lis
WAW14:25Warszawa Chopina
16h 55min
1 przesiadka
RVN07:20Rovaniemi
20 lis
RVN16:50Rovaniemi
15h 30min
1 przesiadka
WAW08:20Warszawa Chopina
1 197 zł
Znajdź podobne

Loty Norwegian: Polska – Rovaniemi

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Polska – Rovaniemi
Norwegian
3 lis
KRK17:40Kraków Balice
13h 55min
2 przesiadki
RVN07:35Rovaniemi
7 lis
RVN08:05Rovaniemi
8h 30min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Norwegian
3 lis
KRK08:40Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
RVN07:35Rovaniemi
7 lis
RVN08:05Rovaniemi
8h 30min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Norwegian
1 gru
KRK07:35Kraków Balice
23h 00min
2 przesiadki
RVN06:35Rovaniemi
4 gru
RVN14:00Rovaniemi
26h 35min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
1 119 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Rovaniemi oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Rovaniemi, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Finnair i Norwegian Air International.



Alternatywne trasy Polska-Rovaniemi

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena740 zł
Loty Poznań - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu16h 55min
Najniższa cena3 083 zł
Loty Kraków - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena1 003 zł
Loty Gdańsk - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena1 045 zł
Loty Warszawa - Ivalo
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena1 165 zł
Loty Warszawa - Kemi
Najkrótszy czas lotu23h 40min
Najniższa cena3 315 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Rovaniemi

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Rovaniemi

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Rovaniemi z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. Wszystkie oferty lotów Polska – Rovaniemi na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Rovaniemi dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Rovaniemi, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.