Cheap flights z Polski do Kiruna from 735 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 9.10
ndz. 16.10

Informacje o trasie Kiruna-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Kiruna

Najkrótszy czas lotu

4h 45min

Loty bezpośrednie

Brak

Kiruna — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Kiruna zajmuje 4h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Kiruna. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Kiruna, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Kiruna i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Kiruna.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kiruna: Kiruna (KRN)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Kiruna?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Polska – Kiruna jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Kiruna. Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Kiruna, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Kiruna.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Kiruna

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Kiruna, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
28 paź
GDN03:05Gdańsk Rębiechowo
8h 10min
1 przesiadka
KRN11:15Kiruna
18 lis
KRN07:00Kiruna
11h 55min
1 przesiadka
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
28 paź
GDN03:05Gdańsk Rębiechowo
8h 10min
1 przesiadka
KRN11:15Kiruna
18 lis
KRN07:00Kiruna
21h 30min
2 przesiadki
GDN04:30Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
28 paź
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
7h 20min
2 przesiadki
KRN09:30Kiruna
18 lis
KRN07:00Kiruna
44h 25min
2 przesiadki
GDN03:25Gdańsk Rębiechowo
Scandinavian Airlines
28 paź
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
7h 20min
2 przesiadki
KRN09:30Kiruna
18 lis
KRN01:00Kiruna
9h 05min
3 przesiadki
GDN10:05Gdańsk Rębiechowo
2 988 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 mar
KRK02:10Kraków Balice
6h 10min
1 przesiadka
KRN08:20Kiruna
16 mar
KRN02:00Kiruna
5h 35min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
1 371 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 mar
KRK16:40Kraków Balice
13h 50min
2 przesiadki
KRN06:30Kiruna
16 mar
KRN02:00Kiruna
17h 35min
2 przesiadki
KRK19:35Kraków Balice
1 740 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Kiruna w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Kiruna w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Scandinavian Airlines.
Kilka linii lotniczych
23 paź
KRK01:35Kraków Balice
9h 40min
2 przesiadki
KRN11:15Kiruna
Scandinavian Airlines
30 paź
WAW14:50Warszawa Chopina
18h 30min
2 przesiadki
KRN09:20Kiruna
Kilka linii lotniczych
23 paź
KRK01:35Kraków Balice
9h 40min
2 przesiadki
KRN11:15Kiruna

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Kiruna oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Kiruna, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Kiruna

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena99 zł
Loty Gdańsk - Goteburg
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena84 zł
Loty Gdańsk - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena69 zł
Loty Kraków - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena104 zł
Loty Poznań - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena89 zł
Loty Warszawa - Goteburg
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena104 zł
Loty Wrocław - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 54min
Najniższa cena64 zł
Loty Katowice - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena301 zł
Loty Warszawa - Malmö
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena242 zł
Loty Katowice - Malmö
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena133 zł
Loty Gdańsk - Malmö
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena89 zł
Loty Kraków - Luleå
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena483 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Kiruna

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Kiruna

    Loty do innych miast: Szwecja

    Kiruna to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

    Dlaczego warto korzystać z momondo?

    momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Polska – Kiruna. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

    Loty na trasie Polska – Kiruna z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

    momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Kiruna dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

    Ceny lotów Polska – Kiruna można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


    Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
    Elastyczne podróże
    momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
    Eksperckie analizy
    Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
    Alerty cenowe
    Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.