Tanie loty na trasie Polska – Fukuoka od 2 286 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Fukuoka-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Fukuoka
Najkrótszy czas lotu18h 15minNajszybszy lot Polska-Fukuoka zajmuje 18h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Fukuoka. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Fukuoka, Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Fukuoka i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Fukuoka.
Fukuoka — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Fukuoka: Fukuoka (FUK)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Fukuoka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Fukuoka?

Japan Airlines

Japan Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Fukuoka.

Która trasa podróży Polska – Fukuoka jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Fukuoka

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Fukuoka, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Fukuoka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Fukuoka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Fukuoka, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
25 mar
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
16h 55min
2 przesiadki
FUK02:00Fukuoka
25 kwi
FUK03:30Fukuoka
17h 50min
2 przesiadki
WAW21:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 286 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 mar
WAW19:00Warszawa Lotnisko Chopina
25h 50min
1 przesiadka
FUK20:50Fukuoka
25 kwi
FUK15:20Fukuoka
26h 10min
1 przesiadka
WAW17:30Warszawa Lotnisko Chopina
4 431 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 mar
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
20h 45min
2 przesiadki
FUK02:00Fukuoka
25 kwi
FUK17:00Fukuoka
21h 25min
3 przesiadki
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
5 102 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 mar
WAW11:50Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
FUK01:20Fukuoka
25 kwi
FUK17:00Fukuoka
21h 40min
2 przesiadki
WAW14:40Warszawa Lotnisko Chopina
5 628 zł
Znajdź podobne
American Airlines
25 mar
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
48h 50min
3 przesiadki
FUK09:25Fukuoka
25 kwi
FUK07:35Fukuoka
40h 00min
3 przesiadki
WAW23:35Warszawa Lotnisko Chopina
57 167 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Fukuoka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Fukuoka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Japan Airlines
CenaOd 2 231 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Fukuoka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Fukuoka, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Japan Airlines, Finnair, i Air China.


Alternatywne trasy Polska-Fukuoka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Fukuoka
Najkrótszy czas lotu18h 15min
Najniższa cena2 844 zł
Loty Warszawa - Fukuoka
Najkrótszy czas lotu20h 15min
Najniższa cena2 744 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Fukuoka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Fukuoka

Loty do innych miast: Japonia

Fukuoka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju