Tanie loty Polska - Bazylea od 58 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Bazylea-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Bazylea
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Polska-Bazylea zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Bazylea. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss.
Bazylea — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Bazylea: Bazylea EuroAirport Swiss (BSL)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Bazylea?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Bazylea?

Wizz Air

Austrian Airlines, Brussels Airlines i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Bazylea.

Która trasa podróży Polska – Bazylea jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Bazylea EuroAirport Swiss

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Bazylea EuroAirport Swiss, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Bazylea.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Bazylea

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Bazylea, zmieniając zakładki
Wizz Air
5 lut
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
8 lut
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
16 gru
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL10:10Bazylea EuroAirport Swiss
21 gru
BSL02:15Bazylea EuroAirport Swiss
15h 15min
1 przesiadka
WAW17:30Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
5 lut
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
9 lut
BSL10:20Bazylea EuroAirport Swiss
25h 50min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
16 gru
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL10:10Bazylea EuroAirport Swiss
18 gru
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
12 gru
POZ02:05Poznań Ławica
34h 20min
2 przesiadki
BSL12:25Bazylea EuroAirport Swiss
15 gru
BSL16:40Bazylea EuroAirport Swiss
13h 55min
1 przesiadka
POZ06:35Poznań Ławica
KLM
15 sty
KRK11:50Kraków Balice
17h 50min
1 przesiadka
BSL05:40Bazylea EuroAirport Swiss
22 sty
BSL01:20Bazylea EuroAirport Swiss
9h 50min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Bazylea w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Bazylea w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
18 gru
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
Ryanair
13 gru
KRK02:20Kraków Balice
10h 05min
1 przesiadka
BSL12:25Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
22 gru
KRK02:00Kraków Balice
10h 05min
1 przesiadka
BSL12:05Bazylea EuroAirport Swiss

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Bazylea

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Bazylea
Wizz Air
7 gru
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BSL15:20Bazylea EuroAirport Swiss
11 gru
BSL15:55Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
7 gru
KRK06:00Kraków Balice
10h 35min
1 przesiadka
BSL16:35Bazylea EuroAirport Swiss
12 gru
BSL02:55Bazylea EuroAirport Swiss
15h 55min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
Air France
4 gru
KRK06:30Kraków Balice
10h 20min
1 przesiadka
BSL16:50Bazylea EuroAirport Swiss
5 gru
BSL01:50Bazylea EuroAirport Swiss
4h 35min
1 przesiadka
KRK06:25Kraków Balice
Lufthansa
7 gru
KRK01:25Kraków Balice
6h 25min
1 przesiadka
BSL07:50Bazylea EuroAirport Swiss
16 gru
BSL01:40Bazylea EuroAirport Swiss
6h 05min
1 przesiadka
KRK07:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
7 gru
KRK06:00Kraków Balice
10h 35min
1 przesiadka
BSL16:35Bazylea EuroAirport Swiss
12 gru
BSL13:45Bazylea EuroAirport Swiss
25h 10min
2 przesiadki
KRK14:55Kraków Balice
KLM
7 gru
KRK11:50Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
BSL17:35Bazylea EuroAirport Swiss
10 gru
BSL06:10Bazylea EuroAirport Swiss
5h 00min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Bazylea

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Bazylea z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 116 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Wizz Air
CenaOd 156 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Lufthansa
CenaOd 462 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Brussels Airlines
CenaOd 463 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Austrian Airlines
CenaOd 513 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Bazylea oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Bazylea, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to easyJet, Lufthansa i Wizz Air. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak easyJet, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Bazylea

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Genewa
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena416 zł
Loty Warszawa - Zurych
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena320 zł
Loty Kraków - Zurych
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena490 zł
Loty Kraków - Bazylea
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena382 zł
Loty Warszawa - Bazylea
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena183 zł
Loty Wrocław - Zurych
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena386 zł
Loty Kraków - Genewa
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena416 zł
Loty Katowice - Zurych
Najkrótszy czas lotu12h 30min
Najniższa cena507 zł
Loty Gdańsk - Zurych
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena457 zł
Loty Wrocław - Genewa
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena445 zł
Loty Gdańsk - Genewa
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena391 zł
Loty Poznań - Zurych
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena503 zł

Podobne loty: Polska – Bazylea

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Bazylea

Loty do innych miast: Szwajcaria

Bazylea to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju