Tanie loty na trasie Polska – Akra od 2 703 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Akra-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Akra

Najkrótszy czas lotu

11h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Akra — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Akra zajmuje 11h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Akra. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Akra Kotoka, Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Akra Kotoka i Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Akra Kotoka.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Akra: Akra Kotoka (ACC)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Akra?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Akra?

Turkish Airlines

Qatar Airways i Turkish Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Akra.

Która trasa podróży Polska – Akra jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Akra Kotoka

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Akra Kotoka, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Akra.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Akra

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Akra, zmieniając zakładki
Qatar Airways
18 sie
WAW13:40Warszawa Chopina
15h 20min
1 przesiadka
ACC05:00Akra Kotoka
25 sie
ACC15:30Akra Kotoka
15h 45min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Chopina
3 443 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
16 gru
WAW14:30Warszawa Chopina
25h 15min
1 przesiadka
ACC15:45Akra Kotoka
4 sty
ACC15:45Akra Kotoka
10h 35min
1 przesiadka
WAW02:20Warszawa Chopina
3 953 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 wrz
WAW07:50Warszawa Chopina
21h 10min
2 przesiadki
ACC05:00Akra Kotoka
25 wrz
ACC15:30Akra Kotoka
15h 45min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Chopina
4 041 zł
Znajdź podobne
KLM
26 lip
WAW13:10Warszawa Chopina
28h 45min
1 przesiadka
ACC17:55Akra Kotoka
3 sie
ACC18:10Akra Kotoka
18h 15min
1 przesiadka
WAW12:25Warszawa Chopina
5 264 zł
Znajdź podobne
Emirates
12 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
ACC09:35Akra Kotoka
21 lip
ACC13:50Akra Kotoka
24h 05min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Chopina
5 663 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
19 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
15h 20min
1 przesiadka
ACC05:00Akra Kotoka
25 wrz
ACC15:30Akra Kotoka
15h 45min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Chopina
3 461 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Akra w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Akra w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
29 lip
KRK06:30Kraków Balice
22h 30min
2 przesiadki
ACC05:00Akra Kotoka
2 703 zł
Znajdź podobne
KLM
29 lip
KRK12:30Kraków Balice
29h 25min
1 przesiadka
ACC17:55Akra Kotoka
3 368 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 lip
KRK12:35Kraków Balice
26h 25min
3 przesiadki
ACC15:00Akra Kotoka
3 359 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Akra

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Akra
KLM
7 lip
WAW15:20Warszawa Chopina
26h 35min
1 przesiadka
ACC17:55Akra Kotoka
16 lip
ACC18:10Akra Kotoka
22h 00min
1 przesiadka
WAW16:10Warszawa Chopina
5 597 zł
Znajdź podobne
Emirates
5 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
ACC09:35Akra Kotoka
12 lip
ACC13:50Akra Kotoka
24h 05min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Chopina
6 190 zł
Znajdź podobne
KLM
8 lip
WAW02:00Warszawa Chopina
15h 55min
1 przesiadka
ACC17:55Akra Kotoka
14 lip
ACC18:10Akra Kotoka
16h 15min
1 przesiadka
WAW10:25Warszawa Chopina
5 800 zł
Znajdź podobne
Emirates
6 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
ACC09:35Akra Kotoka
14 lip
ACC13:50Akra Kotoka
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:15Warszawa Chopina
6 323 zł
Znajdź podobne
KLM
8 lip
WAW15:05Warszawa Chopina
26h 50min
1 przesiadka
ACC17:55Akra Kotoka
17 lip
ACC15:20Akra Kotoka
24h 50min
3 przesiadki
WAW16:10Warszawa Chopina
6 212 zł
Znajdź podobne
Emirates
3 lip
WAW11:00Warszawa Chopina
22h 35min
1 przesiadka
ACC09:35Akra Kotoka
12 lip
ACC13:50Akra Kotoka
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:15Warszawa Chopina
6 540 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Akra

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Akra z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Turkish AirlinesCenaOd 2 832 złBezpłatne odwołanieOcena
8,3
Szukaj lotów Turkish Airlines
Qatar AirwaysCenaOd 3 017 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways

Loty KLM: Polska – Akra

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Akra
KLM
26 lip
WAW13:10Warszawa Chopina
28h 45min
1 przesiadka
ACC17:55Akra Kotoka
3 sie
ACC18:10Akra Kotoka
18h 15min
1 przesiadka
WAW12:25Warszawa Chopina
5 264 zł
Znajdź podobne
KLM
28 lip
WAW02:00Warszawa Chopina
15h 55min
1 przesiadka
ACC17:55Akra Kotoka
3 sie
ACC18:10Akra Kotoka
18h 15min
1 przesiadka
WAW12:25Warszawa Chopina
5 424 zł
Znajdź podobne
KLM
29 lip
WAW13:10Warszawa Chopina
28h 45min
1 przesiadka
ACC17:55Akra Kotoka
7 sie
ACC18:10Akra Kotoka
22h 00min
1 przesiadka
WAW16:10Warszawa Chopina
5 579 zł
Znajdź podobne

Loty Emirates: Polska – Akra

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Polska – Akra
Emirates
12 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
ACC09:35Akra Kotoka
21 lip
ACC13:50Akra Kotoka
24h 05min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Chopina
5 663 zł
Znajdź podobne
Emirates
5 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
ACC09:35Akra Kotoka
12 lip
ACC13:50Akra Kotoka
24h 05min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Chopina
6 190 zł
Znajdź podobne
Emirates
6 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
ACC09:35Akra Kotoka
14 lip
ACC13:50Akra Kotoka
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:15Warszawa Chopina
6 323 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Akra Kotoka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Akra Kotoka, takie jak Qatar Airways i Turkish Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Akra

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Akra
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena3 053 zł
Loty Kraków - Akra
Najkrótszy czas lotu37h 00min
Najniższa cena7 258 zł
Loty Wrocław - Akra
Najkrótszy czas lotu27h 30min
Najniższa cena6 252 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Akra

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Akra

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Polska – Akra. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Polska – Akra, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Polska – Akra momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Polska – Akra.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.