Cheap flights z Kraków do Singapur from 1 397 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Singapur-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Singapur

Znaleziono najlepszą cenę

1 397 zł

Najkrótszy czas lotu

15h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Singapur — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Kraków - Singapur w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 397 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Singapur w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 13 777 zł.
Najszybszy lot Kraków-Singapur zajmuje 15h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Singapur. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Singapur-Changi.
Są 2 lotniska w pobliżu Singapur: Singapur Seletar (XSP), Singapur-Changi (SIN)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Singapur?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Singapur są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Singapur to Listopad. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Singapur są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Kraków – Singapur są najtańsze?

po południu

Loty Kraków - Singapur są około 23% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Singapur?

Finnair

Emirates, Finnair i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Singapur.

Która trasa podróży Kraków – Singapur jest najtańsza?

Kraków Balice - Singapur-Changi

Wybierz trasę Kraków Balice - Singapur-Changi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Singapur.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Singapur?

39 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Singapur to 39 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Singapur

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Singapur, zmieniając zakładki
Finnair
18 sty
KRK13:45Kraków Balice
17h 15min
1 przesiadka
SIN07:00Singapur-Changi
31 sty
SIN17:30Singapur-Changi
26h 35min
1 przesiadka
KRK20:05Kraków Balice
2 635 zł
Znajdź podobne
Air France
21 sty
KRK11:50Kraków Balice
40h 45min
2 przesiadki
SIN04:35Singapur-Changi
30 sty
SIN18:05Singapur-Changi
24h 05min
2 przesiadki
KRK18:10Kraków Balice
3 097 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
KRK11:50Kraków Balice
16h 35min
1 przesiadka
SIN04:25Singapur-Changi
30 sty
SIN18:05Singapur-Changi
24h 05min
2 przesiadki
KRK18:10Kraków Balice
3 446 zł
Znajdź podobne
Emirates
4 paź
KRK08:35Kraków Balice
20h 25min
1 przesiadka
SIN05:00Singapur-Changi
10 paź
SIN20:50Singapur-Changi
16h 45min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
3 533 zł
Znajdź podobne
Finnair
25 sty
KRK13:45Kraków Balice
17h 15min
1 przesiadka
SIN07:00Singapur-Changi
14 lut
SIN17:30Singapur-Changi
26h 35min
1 przesiadka
KRK20:05Kraków Balice
2 639 zł
Znajdź podobne
Finnair
18 sty
KRK13:45Kraków Balice
17h 15min
1 przesiadka
SIN07:00Singapur-Changi
1 lut
SIN17:30Singapur-Changi
16h 35min
1 przesiadka
KRK10:05Kraków Balice
2 821 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Singapur w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Singapur w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez SWISS.
Kilka linii lotniczych
25 wrz
KRK08:05Kraków Balice
36h 10min
3 przesiadki
SIN20:15Singapur-Changi
1 397 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 wrz
KRK08:05Kraków Balice
36h 10min
2 przesiadki
SIN20:15Singapur-Changi
1 501 zł
Znajdź podobne
SWISS
16 wrz
KRK10:50Kraków Balice
20h 05min
1 przesiadka
SIN06:55Singapur-Changi
3 115 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Singapur

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Singapur
Emirates
19 sie
KRK08:35Kraków Balice
20h 25min
1 przesiadka
SIN05:00Singapur-Changi
20 wrz
SIN20:50Singapur-Changi
16h 45min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
4 571 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 sie
KRK15:05Kraków Balice
15h 40min
1 przesiadka
SIN06:45Singapur-Changi
21 wrz
SIN19:55Singapur-Changi
19h 35min
1 przesiadka
KRK15:30Kraków Balice
4 811 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sie
KRK15:05Kraków Balice
15h 40min
1 przesiadka
SIN06:45Singapur-Changi
20 wrz
SIN21:25Singapur-Changi
17h 15min
2 przesiadki
KRK14:40Kraków Balice
5 365 zł
Znajdź podobne
SWISS
19 sie
KRK12:35Kraków Balice
18h 20min
2 przesiadki
SIN06:55Singapur-Changi
20 wrz
SIN21:25Singapur-Changi
17h 15min
2 przesiadki
KRK14:40Kraków Balice
6 281 zł
Znajdź podobne
Emirates
20 sie
KRK14:50Kraków Balice
24h 10min
2 przesiadki
SIN15:00Singapur-Changi
20 wrz
SIN20:50Singapur-Changi
16h 45min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
4 920 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 sie
KRK15:05Kraków Balice
15h 40min
1 przesiadka
SIN06:45Singapur-Changi
21 wrz
SIN06:55Singapur-Changi
18h 25min
2 przesiadki
KRK01:20Kraków Balice
5 079 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Singapur

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Singapur z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 1 217 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa
FinnairCenaOd 2 176 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Finnair
KLMCenaOd 2 427 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,2

Załoga

6,6

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

1 / 1
Szukaj lotów KLM
EmiratesCenaOd 3 257 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Emirates

Loty Emirates: Kraków – Singapur

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Kraków – Singapur
Emirates
4 paź
KRK08:35Kraków Balice
20h 25min
1 przesiadka
SIN05:00Singapur-Changi
10 paź
SIN20:50Singapur-Changi
16h 45min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
3 533 zł
Znajdź podobne
Emirates
20 wrz
KRK08:35Kraków Balice
26h 20min
1 przesiadka
SIN10:55Singapur-Changi
6 paź
SIN17:40Singapur-Changi
19h 55min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
3 551 zł
Znajdź podobne
Emirates
19 paź
KRK08:35Kraków Balice
20h 25min
1 przesiadka
SIN05:00Singapur-Changi
1 lis
SIN20:30Singapur-Changi
17h 40min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
3 569 zł
Znajdź podobne

Loty Finnair: Kraków – Singapur

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Kraków – Singapur
Finnair
18 sty
KRK13:45Kraków Balice
17h 15min
1 przesiadka
SIN07:00Singapur-Changi
31 sty
SIN17:30Singapur-Changi
26h 35min
1 przesiadka
KRK20:05Kraków Balice
2 635 zł
Znajdź podobne
Finnair
25 sty
KRK13:45Kraków Balice
17h 15min
1 przesiadka
SIN07:00Singapur-Changi
14 lut
SIN17:30Singapur-Changi
26h 35min
1 przesiadka
KRK20:05Kraków Balice
2 639 zł
Znajdź podobne
Finnair
18 sty
KRK13:45Kraków Balice
17h 15min
1 przesiadka
SIN07:00Singapur-Changi
1 lut
SIN17:30Singapur-Changi
16h 35min
1 przesiadka
KRK10:05Kraków Balice
2 821 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Singapur-Changi oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Singapur-Changi, takie jak Finnair, Emirates i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Singapur-Changi – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Singapur-Changi wynosi 9455,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 16h 35min.



Alternatywne trasy Kraków-Singapur

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Singapur
Najkrótszy czas lotu16h 00min
Najniższa cena2 871 zł
Loty Wrocław - Singapur
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena3 120 zł
Loty Gdańsk - Singapur
Najkrótszy czas lotu16h 15min
Najniższa cena3 007 zł
Loty Poznań - Singapur
Najkrótszy czas lotu17h 55min
Najniższa cena3 442 zł
Loty Katowice - Singapur
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena3 437 zł
Loty Lublin - Singapur
Najkrótszy czas lotu34h 05min
Najniższa cena10 063 zł
Loty Zielona Góra - Singapur
Najkrótszy czas lotu41h 40min
Najniższa cena8 621 zł
Loty Szczecin - Singapur
Najkrótszy czas lotu21h 05min
Najniższa cena3 619 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Singapur

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Singapur

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Kraków – Singapur. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Wszystkie wyszukiwania lotów Kraków – Singapur na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Kraków – Singapur.

Ceny lotów Kraków – Singapur można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.