Loty Europa Hiszpania Galicja Santiago de Compostela Kraków - Santiago de Compostela

Tanie loty Kraków - Santiago de Compostela

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Santiago de Compostela

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Santiago de Compostela, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
29 mar
12:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
SCQ
18:15
Lotnisko Santiago de Compostela
Lufthansa
04 kwi
19:05
SCQ
Lotnisko Santiago de Compostela
6h 30min
1 przesiadka
KRK
01:35
+1
Lotnisko Kraków Balice
811 zł
British Airways
British Airways
17 sty
20:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
25h 15min
2 przesiad.
SCQ
21:55
+1
Lotnisko Santiago de Compostela
British Airways
19 sty
10:15
SCQ
Lotnisko Santiago de Compostela
26h 25min
2 przesiad.
KRK
12:40
+1
Lotnisko Kraków Balice
1 467 zł
British Airways
British Airways
22 sty
14:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
27h 20min
2 przesiad.
SCQ
18:05
+1
Lotnisko Santiago de Compostela
British Airways
26 sty
14:35
SCQ
Lotnisko Santiago de Compostela
22h 05min
2 przesiad.
KRK
12:40
+1
Lotnisko Kraków Balice
1 502 zł
Lufthansa
Lufthansa
29 mar
12:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
SCQ
18:15
Lotnisko Santiago de Compostela
Lufthansa
04 kwi
19:05
SCQ
Lotnisko Santiago de Compostela
6h 30min
1 przesiadka
KRK
01:35
+1
Lotnisko Kraków Balice
811 zł
British Airways
British Airways
11 sty
16:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
21h 20min
2 przesiad.
SCQ
13:55
+1
Lotnisko Santiago de Compostela
British Airways
12 sty
18:40
SCQ
Lotnisko Santiago de Compostela
18h 00min
2 przesiad.
KRK
12:40
+1
Lotnisko Kraków Balice
2 170 zł
British Airways
British Airways
22 sty
14:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
27h 20min
2 przesiad.
SCQ
18:05
+1
Lotnisko Santiago de Compostela
British Airways
26 sty
14:35
SCQ
Lotnisko Santiago de Compostela
22h 05min
2 przesiad.
KRK
12:40
+1
Lotnisko Kraków Balice
1 502 zł

Informacje o trasie Santiago de Compostela-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Santiago de Compostela
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 10 min Najszybszy lot Kraków-Santiago de Compostela zajmuje 5 godz. 10 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Santiago de Compostela. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Santiago de Compostela.
Lotniska - Santiago de Compostela 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Santiago de Compostela: Santiago de Compostela (SCQ)

Alternatywne trasy Kraków-Santiago de Compostela

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - A Coruna
Najkrótszy czas lotu
8h 50min
Najniższa cena
633 zł
Katowice - Santiago de Compostela
Najkrótszy czas lotu
14h 45min
Najniższa cena
765 zł

Kraków - loty do:

Santiago de Compostela - loty z:

*Ceny lotów do: Santiago de Compostela to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Hiszpania Galicja Santiago de Compostela Kraków - Santiago de Compostela