Tanie loty Kraków - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta od 1 734 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta
Znaleziono najlepszą cenę11 747 złNajlepsza cena za lot Kraków – Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 11 747 zł
Najkrótszy czas lotu22h 35minNajszybszy lot Kraków-Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta zajmuje 22h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta to Kwiecień. Najdroższa pora to Sierpień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta?

KLM

KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 sty
KRK13:45Kraków Balice
27h 30min
2 przesiadki
NBO17:15Nairobi Jomo Kenyatta
28 sty
NBO20:25Nairobi Jomo Kenyatta
18h 30min
2 przesiadki
KRK14:55Kraków Balice
2 583 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 sty
KRK01:25Kraków Balice
12h 50min
2 przesiadki
NBO14:15Nairobi Jomo Kenyatta
29 sty
NBO18:00Nairobi Jomo Kenyatta
13h 35min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
2 985 zł
Znajdź podobne
KLM
13 lut
KRK11:50Kraków Balice
27h 10min
1 przesiadka
NBO15:00Nairobi Jomo Kenyatta
28 lut
NBO18:59Nairobi Jomo Kenyatta
24h 51min
1 przesiadka
KRK19:50Kraków Balice
3 383 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
KRK01:25Kraków Balice
22h 45min
2 przesiadki
NBO00:10Nairobi Jomo Kenyatta
28 lut
NBO12:55Nairobi Jomo Kenyatta
31h 20min
2 przesiadki
KRK20:15Kraków Balice
2 669 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sty
KRK01:20Kraków Balice
12h 55min
1 przesiadka
NBO14:15Nairobi Jomo Kenyatta
29 sty
NBO18:00Nairobi Jomo Kenyatta
13h 35min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
2 892 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
KRK01:25Kraków Balice
15h 50min
2 przesiadki
NBO17:15Nairobi Jomo Kenyatta
27 lut
NBO20:25Nairobi Jomo Kenyatta
17h 30min
2 przesiadki
KRK13:55Kraków Balice
3 067 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Brussels Airlines i KLM.
Kilka linii lotniczych
31 gru
KRK01:30Kraków Balice
19h 00min
2 przesiadki
NBO20:30Nairobi Jomo Kenyatta
1 734 zł
Znajdź podobne
KLM
31 gru
KRK01:00Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
NBO15:00Nairobi Jomo Kenyatta
2 161 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
1 sty
KRK06:15Kraków Balice
32h 00min
1 przesiadka
NBO14:15Nairobi Jomo Kenyatta
2 579 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 2 167 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Lufthansa
CenaOd 2 567 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Nairobi Jomo Kenyatta oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Nairobi Jomo Kenyatta, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to KLM, Lufthansa i Emirates. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak KLM, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Nairobi Jomo Kenyatta – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Nairobi Jomo Kenyatta wynosi 5935,5 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 12h 50min.


Alternatywne trasy Kraków-Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta
Najkrótszy czas lotu13h 25min
Najniższa cena2 543 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta
Najkrótszy czas lotu29h 40min
Najniższa cena4 196 zł

Podobne loty: Kraków – Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta