Tanie loty na trasie Kraków – Calgary od 1 197 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Calgary-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Calgary

Znaleziono najlepszą cenę

1 197 zł

Najkrótszy czas lotu

19h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Calgary — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Calgary w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 197 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Calgary w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 18 182 zł.
Najszybszy lot Kraków-Calgary zajmuje 19h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Calgary. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Calgary.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Calgary: Calgary (YYC)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Calgary?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Calgary są najtańsze?

Grudzień

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Calgary to Grudzień. Najdroższa pora to Luty.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Calgary są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Kraków – Calgary są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Calgary są około 11% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Calgary?

KLM

Air Canada, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Calgary.

Która trasa podróży Kraków – Calgary jest najtańsza?

Kraków Balice - Calgary

Wybierz trasę Kraków Balice - Calgary, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Calgary.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Calgary

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Calgary, zmieniając zakładki
Air Canada
1 wrz
KRK10:25Kraków Balice
39h 15min
2 przesiadki
YYC01:40Calgary
30 wrz
YYC13:40Calgary
16h 45min
1 przesiadka
KRK06:25Kraków Balice
3 550 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 lip
KRK08:25Kraków Balice
41h 27min
2 przesiadki
YYC01:52Calgary
11 sie
YYC02:45Calgary
44h 55min
2 przesiadki
KRK23:40Kraków Balice
3 590 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
13 lip
KRK03:25Kraków Balice
22h 01min
2 przesiadki
YYC01:26Calgary
4 sie
YYC14:45Calgary
20h 35min
2 przesiadki
KRK11:20Kraków Balice
4 036 zł
Znajdź podobne
British Airways
11 sie
KRK08:30Kraków Balice
32h 30min
2 przesiadki
YYC17:00Calgary
10 wrz
YYC10:00Calgary
15h 55min
2 przesiadki
KRK01:55Kraków Balice
4 072 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 lip
KRK15:05Kraków Balice
27h 50min
1 przesiadka
YYC18:55Calgary
11 sie
YYC14:45Calgary
15h 40min
1 przesiadka
KRK06:25Kraków Balice
4 532 zł
Znajdź podobne
KLM
1 wrz
KRK13:55Kraków Balice
27h 30min
1 przesiadka
YYC17:25Calgary
29 wrz
YYC20:50Calgary
26h 25min
2 przesiadki
KRK23:15Kraków Balice
4 724 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Calgary w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Calgary w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i KLM.
Kilka linii lotniczych
29 wrz
KRK16:20Kraków Balice
33h 55min
2 przesiadki
YYC02:15Calgary
1 197 zł
Znajdź podobne
Air France
7 lip
KRK07:45Kraków Balice
40h 41min
2 przesiadki
YYC00:26Calgary
4 295 zł
Znajdź podobne
KLM
31 sie
KRK13:55Kraków Balice
27h 30min
1 przesiadka
YYC17:25Calgary
4 483 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Calgary

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Calgary z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLMCenaOd 1 643 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM
LufthansaCenaOd 3 015 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Air CanadaCenaOd 3 065 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Air Canada

Loty Lufthansa: Kraków – Calgary

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Calgary
Lufthansa
20 lip
KRK15:05Kraków Balice
27h 50min
1 przesiadka
YYC18:55Calgary
11 sie
YYC14:45Calgary
15h 40min
1 przesiadka
KRK06:25Kraków Balice
4 532 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 lip
KRK15:05Kraków Balice
28h 50min
2 przesiadki
YYC19:55Calgary
4 sie
YYC14:45Calgary
20h 35min
2 przesiadki
KRK11:20Kraków Balice
4 644 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 sie
KRK02:00Kraków Balice
17h 55min
2 przesiadki
YYC19:55Calgary
15 sie
YYC14:45Calgary
15h 40min
1 przesiadka
KRK06:25Kraków Balice
4 728 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Kraków – Calgary

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Kraków – Calgary
Austrian Airlines
13 lip
KRK03:25Kraków Balice
22h 01min
2 przesiadki
YYC01:26Calgary
4 sie
YYC14:45Calgary
20h 35min
2 przesiadki
KRK11:20Kraków Balice
4 036 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
12 lip
KRK10:30Kraków Balice
32h 00min
2 przesiadki
YYC18:30Calgary
4 sie
YYC14:45Calgary
20h 35min
2 przesiadki
KRK11:20Kraków Balice
4 786 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
18 lip
KRK03:25Kraków Balice
15h 30min
2 przesiadki
YYC18:55Calgary
4 sie
YYC14:45Calgary
20h 35min
2 przesiadki
KRK11:20Kraków Balice
4 992 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Calgary oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Calgary, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, KLM, i Air Canada.

  • Kraków Balice – Calgary – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Kraków Balice – Calgary – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 7954,5 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 15h 30min.



Alternatywne trasy Kraków-Calgary

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Calgary
Najkrótszy czas lotu20h 50min
Najniższa cena2 947 zł
Loty Warszawa - Edmonton
Najkrótszy czas lotu25h 04min
Najniższa cena3 693 zł
Loty Wrocław - Calgary
Najkrótszy czas lotu22h 51min
Najniższa cena4 536 zł
Loty Warszawa - Fort McMurray
Najkrótszy czas lotu22h 40min
Najniższa cena8 948 zł
Loty Katowice - Calgary
Najkrótszy czas lotu40h 56min
Najniższa cena4 840 zł
Loty Wrocław - Edmonton
Najkrótszy czas lotu23h 11min
Najniższa cena4 970 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Calgary

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Calgary

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Kraków – Calgary według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Kraków – Calgary z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Kraków – Calgary.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Calgary, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.