Cheap flights z Kraków do Bukaresztu from 145 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 28.11
pon. 5.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Bukareszt-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bukareszt

Znaleziono najlepszą cenę

145 zł

Najkrótszy czas lotu

8h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Bukareszt — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Kraków - Bukareszt w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 145 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Bukareszt w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 695 zł.
Najszybszy lot Kraków-Bukareszt zajmuje 8h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Bukareszt. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Bukareszt-Otopeni.
Są 2 lotniska w pobliżu Bukareszt: Bukareszt-Băneasa (BBU), Bukareszt-Otopeni (OTP)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Bukareszt?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Bukareszt są najtańsze?

Listopad. Najtańsza pora roku na lot Kraków - Bukareszt to Listopad. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Bukareszt są najtańsze?

piątek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Kraków – Bukareszt są najtańsze?

po południu. Loty Kraków - Bukareszt są około 42% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Bukareszt?

Ryanair. LOT i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Bukareszt.

Która trasa podróży Kraków – Bukareszt jest najtańsza?

Kraków Balice - Bukareszt-Otopeni. Wybierz trasę Kraków Balice - Bukareszt-Otopeni, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Bukareszt.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Bukareszt?

33 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Bukareszt to 33 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Bukareszt

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bukareszt, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 sty
KRK04:10Kraków Balice
13h 35min
1 przesiadka
OTP17:45Bukareszt-Otopeni
16 sty
OTP02:40Bukareszt-Otopeni
12h 05min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice
Wizz Air
20 sty
KRK12:45Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
OTP19:40Bukareszt-Otopeni
27 sty
OTP13:05Bukareszt-Otopeni
6h 35min
1 przesiadka
KRK19:40Kraków Balice
LOT
3 lut
KRK16:25Kraków Balice
3h 15min
1 przesiadka
OTP19:40Bukareszt-Otopeni
5 lut
OTP13:10Bukareszt-Otopeni
18h 15min
1 przesiadka
KRK07:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 sty
KRK08:25Kraków Balice
19h 40min
2 przesiadki
OTP04:05Bukareszt-Otopeni
16 sty
OTP02:40Bukareszt-Otopeni
12h 05min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice
Lufthansa
3 lut
KRK02:30Kraków Balice
4h 55min
1 przesiadka
OTP07:25Bukareszt-Otopeni
5 lut
OTP09:30Bukareszt-Otopeni
10h 05min
2 przesiadki
KRK19:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
20 sty
KRK07:00Kraków Balice
8h 30min
1 przesiadka
OTP15:30Bukareszt-Otopeni
27 sty
OTP13:05Bukareszt-Otopeni
6h 35min
1 przesiadka
KRK19:40Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Bukareszt w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Bukareszt w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
16 sty
KRK09:45Kraków Balice
6h 15min
1 przesiadka
OTP16:00Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
8 lut
KRK14:05Kraków Balice
14h 40min
1 przesiadka
OTP04:45Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
16 sty
KRK10:40Kraków Balice
8h 25min
1 przesiadka
OTP19:05Bukareszt-Otopeni

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Bukareszt

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Bukareszt
Ryanair
28 lis
KRK01:25Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
OTP10:40Bukareszt-Otopeni
14 gru
OTP05:35Bukareszt-Otopeni
13h 05min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 lis
KRK01:25Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
OTP10:40Bukareszt-Otopeni
14 gru
OTP14:05Bukareszt-Otopeni
21h 25min
2 przesiadki
KRK11:30Kraków Balice
Wizz Air
2 gru
KRK00:50Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
OTP09:35Bukareszt-Otopeni
5 gru
OTP03:55Bukareszt-Otopeni
15h 20min
1 przesiadka
KRK19:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 gru
KRK00:50Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
OTP09:35Bukareszt-Otopeni
4 gru
OTP01:00Bukareszt-Otopeni
10h 35min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
Wizz Air
2 gru
KRK00:50Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
OTP09:35Bukareszt-Otopeni
5 gru
OTP03:55Bukareszt-Otopeni
15h 20min
1 przesiadka
KRK19:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 gru
KRK00:50Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
OTP09:35Bukareszt-Otopeni
5 gru
OTP13:50Bukareszt-Otopeni
18h 05min
2 przesiadki
KRK07:55Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Bukareszt

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Bukareszt z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 182 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Tragedia! Jeszcze przed wylotem było czuć spaliny w samolocie. Podczas lotu klima nie działała. Było bardzo gorąco. Żeby nie być całkowicie złośliwym to można pochwalić pilota za bespieczne lądowanie!

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LOTCenaOd 515 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,8

Załoga

6,6

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

punktualność

1 / 10
Szukaj lotów LOT

Loty Wizz Air: Kraków – Bukareszt

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Kraków – Bukareszt
Wizz Air
20 sty
KRK12:45Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
OTP19:40Bukareszt-Otopeni
27 sty
OTP13:05Bukareszt-Otopeni
6h 35min
1 przesiadka
KRK19:40Kraków Balice
Wizz Air
2 gru
KRK00:50Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
OTP09:35Bukareszt-Otopeni
5 gru
OTP03:55Bukareszt-Otopeni
15h 20min
1 przesiadka
KRK19:15Kraków Balice
Wizz Air
2 gru
KRK00:50Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
OTP09:35Bukareszt-Otopeni
5 gru
OTP03:55Bukareszt-Otopeni
15h 20min
1 przesiadka
KRK19:15Kraków Balice

Loty LOT: Kraków – Bukareszt

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kraków – Bukareszt
LOT
3 lut
KRK16:25Kraków Balice
3h 15min
1 przesiadka
OTP19:40Bukareszt-Otopeni
5 lut
OTP13:10Bukareszt-Otopeni
18h 15min
1 przesiadka
KRK07:25Kraków Balice
LOT
3 lut
KRK13:15Kraków Balice
6h 25min
1 przesiadka
OTP19:40Bukareszt-Otopeni
5 lut
OTP13:10Bukareszt-Otopeni
6h 25min
1 przesiadka
KRK19:35Kraków Balice
LOT
11 lut
KRK03:50Kraków Balice
4h 00min
1 przesiadka
OTP07:50Bukareszt-Otopeni
14 lut
OTP13:10Bukareszt-Otopeni
3h 40min
1 przesiadka
KRK16:50Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Bukareszt oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Bukareszt, takie jak LOT, Ryanair i Austrian Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Bukareszt – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kraków Balice – Bukareszt wynosi ok. 778,7 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 3h 10min.


Alternatywne trasy Kraków-Bukareszt

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena291 zł
Loty Wrocław - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena495 zł
Loty Warszawa - Kluż-Napoka
Najkrótszy czas lotu13h 25min
Najniższa cena659 zł
Loty Poznań - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena341 zł
Loty Katowice - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena332 zł
Loty Kraków - Jassy
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena568 zł
Loty Kraków - Kluż-Napoka
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena518 zł
Loty Wrocław - Timiszoara
Najkrótszy czas lotu13h 25min
Najniższa cena945 zł
Loty Poznań - Kluż-Napoka
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena759 zł
Loty Warszawa - Sybin
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena2 127 zł
Loty Lublin - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu29h 25min
Najniższa cena773 zł
Loty Kraków - Timiszoara
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena1 064 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Bukareszt

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Bukareszt

Loty do innych miast: Rumunia

Bukareszt to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Kraków – Bukareszt z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie wyszukiwania lotów Kraków – Bukareszt na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Kraków – Bukareszt dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Kraków – Bukareszt.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.