Tanie loty na trasie Gdańsk – Rio de Janeiro od 2 823 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Informacje o trasie Rio de Janeiro-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Rio de Janeiro
Znaleziono najlepszą cenę12 263 złNajlepsza cena za lot Gdańsk – Rio de Janeiro znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 12 263 zł
Najkrótszy czas lotu18h 15minNajszybszy lot Gdańsk-Rio de Janeiro zajmuje 18h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Rio de Janeiro. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Rio de Janeiro-Galeão.
Rio de Janeiro — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Rio de Janeiro: Rio de Janeiro-Galeão (GIG), Rio de Janeiro-Santos Dumont (SDU)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Rio de Janeiro?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Rio de Janeiro są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Rio de Janeiro to Wrzesień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Rio de Janeiro są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Gdańsk – Rio de Janeiro są najtańsze?

wieczorem

Loty Gdańsk - Rio de Janeiro są około 49% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Rio de Janeiro?

KLM

KLM to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Gdańsk-Rio de Janeiro.

Która trasa podróży Gdańsk – Rio de Janeiro jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Rio de Janeiro-Galeão

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Rio de Janeiro-Galeão, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Rio de Janeiro.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Rio de Janeiro?

50 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Rio de Janeiro to 50 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Rio de Janeiro

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Rio de Janeiro, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
30 kwi
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
18h 15min
1 przesiadka
GIG20:35Rio de Janeiro-Galeão
7 maj
GIG11:55Rio de Janeiro-Galeão
20h 45min
2 przesiadki
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
2 823 zł
Znajdź podobne
KLM
30 kwi
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
30h 10min
1 przesiadka
GIG20:35Rio de Janeiro-Galeão
7 maj
GIG17:55Rio de Janeiro-Galeão
14h 45min
1 przesiadka
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
2 899 zł
Znajdź podobne
Air France
1 kwi
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
36h 50min
2 przesiadki
GIG20:35Rio de Janeiro-Galeão
10 kwi
GIG17:55Rio de Janeiro-Galeão
32h 20min
2 przesiadki
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
3 143 zł
Znajdź podobne
SWISS
7 kwi
GDN05:35Gdańsk Rębiechowo
38h 30min
2 przesiadki
GIG20:05Rio de Janeiro-Galeão
15 kwi
GIG16:50Rio de Janeiro-Galeão
31h 05min
2 przesiadki
GDN23:55Gdańsk Rębiechowo
3 642 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 kwi
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
23h 10min
2 przesiadki
GIG01:30Rio de Janeiro-Galeão
7 maj
GIG11:55Rio de Janeiro-Galeão
20h 45min
2 przesiadki
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
2 879 zł
Znajdź podobne
KLM
2 kwi
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
30h 10min
1 przesiadka
GIG20:35Rio de Janeiro-Galeão
10 kwi
GIG17:55Rio de Janeiro-Galeão
19h 35min
1 przesiadka
GDN13:30Gdańsk Rębiechowo
2 955 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Rio de Janeiro

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Rio de Janeiro z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 2 105 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0

Loty KLM: Gdańsk – Rio de Janeiro

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Gdańsk – Rio de Janeiro
KLM
30 kwi
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
30h 10min
1 przesiadka
GIG20:35Rio de Janeiro-Galeão
7 maj
GIG17:55Rio de Janeiro-Galeão
14h 45min
1 przesiadka
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
2 899 zł
Znajdź podobne
KLM
2 kwi
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
30h 10min
1 przesiadka
GIG20:35Rio de Janeiro-Galeão
10 kwi
GIG17:55Rio de Janeiro-Galeão
19h 35min
1 przesiadka
GDN13:30Gdańsk Rębiechowo
2 955 zł
Znajdź podobne
KLM
9 kwi
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
18h 15min
1 przesiadka
GIG20:35Rio de Janeiro-Galeão
17 kwi
GIG17:55Rio de Janeiro-Galeão
15h 00min
1 przesiadka
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
2 975 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Gdańsk – Rio de Janeiro

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Gdańsk – Rio de Janeiro
Air France
1 kwi
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
36h 50min
2 przesiadki
GIG20:35Rio de Janeiro-Galeão
10 kwi
GIG17:55Rio de Janeiro-Galeão
32h 20min
2 przesiadki
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
3 143 zł
Znajdź podobne
Air France
12 kwi
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
36h 50min
2 przesiadki
GIG20:35Rio de Janeiro-Galeão
21 kwi
GIG17:55Rio de Janeiro-Galeão
32h 25min
2 przesiadki
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
3 147 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Rio de Janeiro oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Rio de Janeiro, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: KLM i Lufthansa.

  • Gdańsk Rębiechowo – Rio de Janeiro – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Rio de Janeiro dzieli dystans 10401,1 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 18h 10min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Rio de Janeiro

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Rio de Janeiro
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena2 771 zł
Loty Kraków - Rio de Janeiro
Najkrótszy czas lotu16h 40min
Najniższa cena2 823 zł
Loty Katowice - Rio de Janeiro
Najkrótszy czas lotu32h 25min
Najniższa cena3 071 zł
Loty Wrocław - Rio de Janeiro
Najkrótszy czas lotu22h 10min
Najniższa cena3 614 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Rio de Janeiro

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Rio de Janeiro