Tanie loty na trasie Gdańsk – Ryga od 83 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Ryga-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Ryga
Znaleziono najlepszą cenę1 039 złNajlepsza oferta na podróż Gdańsk – Ryga w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 039 zł. Najlepsza cena lotu Gdańsk – Ryga w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 83 zł.
Najkrótszy czas lotu8h 25minNajszybszy lot Gdańsk-Ryga zajmuje 8h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Ryga. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Ryga Riga Intl.
Ryga — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Ryga: Ryga Riga Intl (RIX)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Ryga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Ryga są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Ryga to Maj. Najdroższa pora to Luty.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Ryga są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Gdańsk – Ryga są najtańsze?

w południe

Loty Gdańsk - Ryga są około 61% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Ryga?

airBaltic

LOT i airBaltic to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Ryga.

Która trasa podróży Gdańsk – Ryga jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Ryga Riga Intl

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Ryga Riga Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Ryga.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Ryga?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Ryga to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Ryga

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Ryga, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
11 mar
GDN01:50Gdańsk Rębiechowo
8h 25min
1 przesiadka
RIX10:15Ryga Riga Intl
13 mar
RIX06:20Ryga Riga Intl
24h 05min
1 przesiadka
GDN06:25Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
11 lut
GDN01:50Gdańsk Rębiechowo
8h 25min
1 przesiadka
RIX10:15Ryga Riga Intl
13 lut
RIX07:35Ryga Riga Intl
11h 10min
2 przesiadki
GDN18:45Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
12 mar
GDN01:55Gdańsk Rębiechowo
15h 00min
1 przesiadka
RIX16:55Ryga Riga Intl
13 mar
RIX06:20Ryga Riga Intl
24h 05min
1 przesiadka
GDN06:25Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
11 mar
GDN01:50Gdańsk Rębiechowo
39h 05min
2 przesiadki
RIX16:55Ryga Riga Intl
13 mar
RIX06:20Ryga Riga Intl
24h 05min
1 przesiadka
GDN06:25Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
1 mar
GDN05:30Gdańsk Rębiechowo
11h 25min
1 przesiadka
RIX16:55Ryga Riga Intl
2 mar
RIX06:05Ryga Riga Intl
13h 15min
1 przesiadka
GDN19:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
6 lut
GDN14:40Gdańsk Rębiechowo
26h 05min
1 przesiadka
RIX16:45Ryga Riga Intl
12 lut
RIX16:30Ryga Riga Intl
13h 30min
1 przesiadka
GDN06:00Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Ryga w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Ryga w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian i Ryanair.
Ryanair
9 lut
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
15h 40min
1 przesiadka
RIX08:30Ryga Riga Intl
Ryanair
9 lut
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
24h 55min
2 przesiadki
RIX08:30Ryga Riga Intl
Norwegian
27 maj
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
25h 05min
1 przesiadka
RIX10:00Ryga Riga Intl

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Ryga

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Ryga z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
airBaltic
CenaOd 303 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
LOT
CenaOd 462 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty Ryanair: Gdańsk – Ryga

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Gdańsk – Ryga
Ryanair
11 lut
GDN01:50Gdańsk Rębiechowo
8h 25min
1 przesiadka
RIX10:15Ryga Riga Intl
13 lut
RIX07:35Ryga Riga Intl
11h 10min
2 przesiadki
GDN18:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
6 lut
GDN14:40Gdańsk Rębiechowo
26h 05min
1 przesiadka
RIX16:45Ryga Riga Intl
12 lut
RIX16:30Ryga Riga Intl
13h 30min
1 przesiadka
GDN06:00Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
18 lut
GDN01:50Gdańsk Rębiechowo
8h 25min
1 przesiadka
RIX10:15Ryga Riga Intl
20 lut
RIX07:35Ryga Riga Intl
11h 10min
2 przesiadki
GDN18:45Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Ryga Riga Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Ryga Riga Intl, takie jak LOT i airBaltic, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Gdańsk Rębiechowo – Ryga Riga Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Gdańsk Rębiechowo – Ryga Riga Intl – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 447,5 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 4h 20min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Ryga

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Ryga
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena44 zł
Loty Kraków - Ryga
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena111 zł
Loty Katowice - Ryga
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena302 zł
Loty Wrocław - Ryga
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena254 zł
Loty Poznań - Ryga
Najkrótszy czas lotu22h 05min
Najniższa cena210 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Ryga

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Ryga