Tanie loty na trasie Berlin – Marrakesz od 104 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Marrakesz-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Marrakesz
Znaleziono najlepszą cenę486 złNajlepsza oferta na podróż Berlin – Marrakesz w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 486 zł. Najlepsza cena lotu Berlin – Marrakesz w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 386 zł.
Najkrótszy czas lotu31h 50minNajszybszy lot Berlin-Marrakesz zajmuje 31h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Marrakesz. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Marrakesz-Menara.
Marrakesz — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Marrakesz: Marrakesz-Menara (RAK)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Marrakesz?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Marrakesz są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Marrakesz to Czerwiec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Marrakesz są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Berlin – Marrakesz są najtańsze?

w południe

Loty Berlin - Marrakesz są około 60% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Marrakesz?

easyJet

Iberia, Lauda i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Marrakesz.

Która trasa podróży Berlin – Marrakesz jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Marrakesz-Menara

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Marrakesz-Menara, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Marrakesz.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Marrakesz?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Marrakesz to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Marrakesz

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Marrakesz, zmieniając zakładki
Ryanair
16 mar
BER15:35Berlin Brandenburg
4h 10min
RAK19:45Marrakesz-Menara
23 mar
RAK10:50Marrakesz-Menara
4h 20min
BER15:10Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
16 mar
BER15:35Berlin Brandenburg
4h 10min
RAK19:45Marrakesz-Menara
27 mar
RAK07:15Marrakesz-Menara
3h 20min
BER10:35Berlin Brandenburg
Ryanair
16 mar
BER15:35Berlin Brandenburg
4h 10min
RAK19:45Marrakesz-Menara
23 mar
RAK10:50Marrakesz-Menara
4h 20min
BER15:10Berlin Brandenburg
Ryanair
16 mar
BER15:35Berlin Brandenburg
4h 10min
RAK19:45Marrakesz-Menara
23 mar
RAK10:50Marrakesz-Menara
4h 20min
BER15:10Berlin Brandenburg
easyJet
26 mar
BER12:50Berlin Brandenburg
16h 30min
1 przesiadka
RAK05:20Marrakesz-Menara
31 mar
RAK12:55Marrakesz-Menara
3h 20min
BER16:15Berlin Brandenburg
Ryanair
19 mar
BER02:50Berlin Brandenburg
4h 10min
RAK07:00Marrakesz-Menara
23 mar
RAK10:50Marrakesz-Menara
4h 20min
BER15:10Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Marrakesz w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Marrakesz w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair, SWISS i Vueling.
Ryanair
16 lut
BER14:35Berlin Brandenburg
4h 10min
RAK18:45Marrakesz-Menara
Vueling
19 lut
BER10:55Berlin Brandenburg
28h 55min
1 przesiadka
RAK15:50Marrakesz-Menara
SWISS
15 lut
BER04:30Berlin Brandenburg
28h 10min
2 przesiadki
RAK08:40Marrakesz-Menara

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Marrakesz

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Marrakesz
TAP AIR PORTUGAL
3 lut
BER12:20Berlin Brandenburg
18h 40min
1 przesiadka
RAK07:00Marrakesz-Menara
10 lut
RAK12:10Marrakesz-Menara
18h 55min
1 przesiadka
BER07:05Berlin Brandenburg
SWISS
2 lut
BER09:55Berlin Brandenburg
44h 10min
2 przesiadki
RAK06:05Marrakesz-Menara
9 lut
RAK09:25Marrakesz-Menara
18h 20min
2 przesiadki
BER03:45Berlin Brandenburg
1 137 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
3 lut
BER12:20Berlin Brandenburg
18h 40min
1 przesiadka
RAK07:00Marrakesz-Menara
7 lut
RAK12:10Marrakesz-Menara
23h 25min
1 przesiadka
BER11:35Berlin Brandenburg
Turkish Airlines
1 lut
BER13:55Berlin Brandenburg
20h 15min
1 przesiadka
RAK10:10Marrakesz-Menara
9 lut
RAK11:10Marrakesz-Menara
17h 25min
1 przesiadka
BER04:35Berlin Brandenburg
1 932 zł
Znajdź podobne
SWISS
1 lut
BER15:25Berlin Brandenburg
17h 15min
2 przesiadki
RAK08:40Marrakesz-Menara
25 lut
RAK06:50Marrakesz-Menara
20h 55min
2 przesiadki
BER03:45Berlin Brandenburg
1 173 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
BER11:45Berlin Brandenburg
22h 25min
2 przesiadki
RAK10:10Marrakesz-Menara
9 lut
RAK11:10Marrakesz-Menara
17h 25min
1 przesiadka
BER04:35Berlin Brandenburg
2 704 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Marrakesz

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Marrakesz z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 116 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Lauda
CenaOd 216 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
Ryanair
CenaOd 242 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 482 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Iberia
CenaOd 490 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0

Loty SWISS: Berlin – Marrakesz

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Berlin – Marrakesz
SWISS
2 lut
BER09:55Berlin Brandenburg
44h 10min
2 przesiadki
RAK06:05Marrakesz-Menara
9 lut
RAK09:25Marrakesz-Menara
18h 20min
2 przesiadki
BER03:45Berlin Brandenburg
1 137 zł
Znajdź podobne
SWISS
1 lut
BER15:25Berlin Brandenburg
17h 15min
2 przesiadki
RAK08:40Marrakesz-Menara
25 lut
RAK06:50Marrakesz-Menara
20h 55min
2 przesiadki
BER03:45Berlin Brandenburg
1 173 zł
Znajdź podobne
SWISS
31 sty
BER09:55Berlin Brandenburg
46h 45min
2 przesiadki
RAK08:40Marrakesz-Menara
21 lut
RAK06:45Marrakesz-Menara
21h 00min
2 przesiadki
BER03:45Berlin Brandenburg
1 370 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Berlin – Marrakesz

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Berlin – Marrakesz
Ryanair
16 mar
BER15:35Berlin Brandenburg
4h 10min
RAK19:45Marrakesz-Menara
23 mar
RAK10:50Marrakesz-Menara
4h 20min
BER15:10Berlin Brandenburg
Ryanair
16 mar
BER15:35Berlin Brandenburg
4h 10min
RAK19:45Marrakesz-Menara
23 mar
RAK10:50Marrakesz-Menara
4h 20min
BER15:10Berlin Brandenburg
Ryanair
16 mar
BER15:35Berlin Brandenburg
4h 10min
RAK19:45Marrakesz-Menara
23 mar
RAK10:50Marrakesz-Menara
4h 20min
BER15:10Berlin Brandenburg

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Marrakesz-Menara oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Marrakesz-Menara, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, easyJet, i Iberia.

  • Berlin Brandenburg – Marrakesz-Menara – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Berlin Brandenburg – Marrakesz-Menara zajmuje ok. 2892,6 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 4h 10min.


Alternatywne trasy Berlin-Marrakesz

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Rabat
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena2 483 zł
Loty Berlin - Casablanca
Najkrótszy czas lotu24h 10min
Najniższa cena2 274 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Marrakesz

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Marrakesz

Loty do innych miast: Maroko

Marrakesz to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju