Tanie loty na trasie Berlin – Bastia od 164 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Bastia-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Bastia

Znaleziono najlepszą cenę

164 zł

Najkrótszy czas lotu

17h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Bastia — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Bastia w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 164 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Bastia w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 565 zł.
Najszybszy lot Berlin-Bastia zajmuje 17h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Bastia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Bastia Poretta.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Bastia: Bastia Poretta (BIA)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Bastia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Bastia są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Bastia to Sierpień. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Bastia są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Berlin – Bastia są najtańsze?

po południu

Loty Berlin - Bastia są około 50% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Bastia?

easyJet

Eurowings i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Bastia.

Która trasa podróży Berlin – Bastia jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Bastia Poretta

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Bastia Poretta, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Bastia.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Bastia?

36 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Bastia to 36 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Bastia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Bastia, zmieniając zakładki
easyJet
25 sie
BER08:35Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA10:45Bastia Poretta
1 wrz
BIA11:15Bastia Poretta
1h 55min
BER13:10Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
23 sie
BER18:00Berlin Brandenburg
9h 30min
1 przesiadka
BIA03:30Bastia Poretta
1 wrz
BIA11:15Bastia Poretta
1h 55min
BER13:10Berlin Brandenburg
easyJet
23 sie
BER11:45Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA13:55Bastia Poretta
1 wrz
BIA11:15Bastia Poretta
1h 55min
BER13:10Berlin Brandenburg
easyJet
23 sie
BER11:45Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA13:55Bastia Poretta
1 wrz
BIA11:15Bastia Poretta
1h 55min
BER13:10Berlin Brandenburg
easyJet
16 sie
BER11:45Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA13:55Bastia Poretta
23 sie
BIA14:30Bastia Poretta
1h 55min
BER16:25Berlin Brandenburg
easyJet
16 sie
BER11:45Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA13:55Bastia Poretta
23 sie
BIA14:30Bastia Poretta
1h 55min
BER16:25Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Bastia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Bastia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez easyJet.
easyJet
11 sie
BER08:35Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA10:45Bastia Poretta
easyJet
16 sie
BER11:45Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA13:55Bastia Poretta
easyJet
9 sie
BER11:45Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA13:55Bastia Poretta

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Bastia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Bastia
easyJet
27 maj
BER17:10Berlin Brandenburg
14h 40min
1 przesiadka
BIA07:50Bastia Poretta
31 maj
BIA11:30Bastia Poretta
16h 25min
1 przesiadka
BER03:55Berlin Brandenburg
1 194 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
BER03:15Berlin Brandenburg
4h 55min
1 przesiadka
BIA08:10Bastia Poretta
1 cze
BIA08:50Bastia Poretta
1h 50min
BER10:40Berlin Brandenburg
1 287 zł
Znajdź podobne
easyJet
24 maj
BER14:35Berlin Brandenburg
18h 05min
1 przesiadka
BIA08:40Bastia Poretta
31 maj
BIA11:30Bastia Poretta
16h 25min
1 przesiadka
BER03:55Berlin Brandenburg
1 512 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Bastia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Bastia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJetCenaOd 358 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów easyJet
EurowingsCenaOd 767 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów Eurowings

Loty easyJet: Berlin – Bastia

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Bastia
easyJet
25 sie
BER08:35Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA10:45Bastia Poretta
1 wrz
BIA11:15Bastia Poretta
1h 55min
BER13:10Berlin Brandenburg
easyJet
23 sie
BER11:45Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA13:55Bastia Poretta
1 wrz
BIA11:15Bastia Poretta
1h 55min
BER13:10Berlin Brandenburg
easyJet
23 sie
BER11:45Berlin Brandenburg
2h 10min
BIA13:55Bastia Poretta
1 wrz
BIA11:15Bastia Poretta
1h 55min
BER13:10Berlin Brandenburg

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Bastia Poretta oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Bastia Poretta, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: easyJet i Eurowings.

  • Berlin Brandenburg – Bastia Poretta – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Berlin Brandenburg – Bastia Poretta wynosi ok. 1130,3 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 10min.



Alternatywne trasy Berlin-Bastia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu14h 30min
Najniższa cena1 136 zł
Loty Berlin - Figari
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena3 033 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Bastia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Bastia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Bastia jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Berlin – Bastia i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Berlin – Bastia z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Berlin – Bastia.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Berlin – Bastia, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Bastia) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.