Rezerwuj loty z Smartavia

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 27.9
wt. 4.10

Smartavia – opinie

9,0
ZnakomityNa podstawie 2 zweryfikowanych opinii gości
9,0Ogólnie
9,0Wejście na pokład
9,0Załoga
9,0Komfort
9,0Rozrywka
9,0Jedzenie

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Smartavia

Smartavia nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Smartavia obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Kaliningrad. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii Turkish Airlines.

Symferopol, Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo i Arkhangelsk to główne porty lotnicze obsługiwane przez Smartavia. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Smartavia w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Smartavia za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Smartavia włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Smartavia pod numerem +7 911 200 05 50 lub odwiedzając stronę flysmartavia.com.

W liniach Smartavia obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 203 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 40x30x20 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 30x25x7 cm.


Status lotu Smartavia

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Smartavia
pt. 9/23