Wynajem samochodów z Hertz na lotnisku Lotnisko Palma de Mallorca

Szukaj ofert wypożyczalni Hertz na lotnisku Lotnisko Palma de Mallorca i porównuj je.

Palma de Mallorca, Hiszpania - Palma de Mallorca (PMI)
28 wrz — 5 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Palma de Mallorca, Hiszpania - Palma de Mallorca (PMI)
czw. 28.9
Południe
czw. 5.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Hertz na lotnisku Lotnisko Palma de Mallorca

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Samochody Małe

82 zł - 449 zł

Wszystkie typy samochodów

82 zł - 526 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Hertz na lotnisku lotnisko Palma de Mallorca to Luty, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 82 zł. 82 zł za dzień to 68% mniej niż średnia roczna cena (257 zł) za samochód Małe z wypożyczalni Hertz na lotnisku lotnisko Palma de Mallorca. Podczas gdy Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Hertz w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Palma de Mallorca, najdroższy miesiąc to Kwiecień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Małe z wypożyczalni Hertz w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Hertz na lotnisku lotnisko Palma de Mallorca to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 93 zł. 93 zł za dzień to 72% mniej niż średnia roczna cena (336 zł) za samochód Średnie z wypożyczalni Hertz na lotnisku lotnisko Palma de Mallorca. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Hertz w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Palma de Mallorca, najdroższy miesiąc to Maj. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Średnie z wypożyczalni Hertz w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Hertz na lotnisku lotnisko Palma de Mallorca to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 130 zł. 130 zł za dzień to 59% mniej niż średnia roczna cena (321 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Hertz na lotnisku lotnisko Palma de Mallorca. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Hertz w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Palma de Mallorca, najdroższy miesiąc to Październik. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Hertz w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Hertz

8,3
Bardzo dobryNa podstawie 16 zweryfikowanych opinii gości
8,1Odbiór/Zwrot
7,6Jakość a cena
8,6Komfort
8,8Czystość


Wypożyczalnie Hertz w pobliżu Lotnisko Palma de Mallorca

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Hertz w pobliżu lotniska Lotnisko Palma de Mallorca, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Hertz w pobliżu Lotnisko Palma de Mallorca
Palma De Mallorca Ap
+34 971 00 00 41
Camino De Can Pastilla 48
Nie podano numeru telefonu

Wynajem samochodu w Hertz na Lotnisko Palma de Mallorca: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Hertz na lotnisku lotnisko Palma de Mallorca?

Najpopularniejszy rodzaj samochodów wypożyczanych w Hertz na lotnisku lotnisko Palma de Mallorca to samochód typu Mini. Takie samochody kosztują średnio 190 zł za dzień. 21% osób korzystających z naszej strony wybiera samochód typu Mini od Hertz na lotnisku lotnisko Palma de Mallorca ze względu na cenę, dostępność i planowaną trasę.

Gdzie znajdę oddział Hertz na lotnisku lotnisko Palma de Mallorca?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Palma de Mallorca, to najbliższy oddział Hertz znajdziesz pod tym adresem: Palma De Mallorca Ap. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +34 971 00 00 41.

Czy Hertz oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Palma de Mallorca (PMI)?

Tak, Hertz oferuje usługę dowozu, jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Palma de Mallorca (PMI).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Palma de Mallorca)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.