Tanie loty na trasie Wrocław – Calgary od 1 941 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Calgary-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Calgary
Znaleziono najlepszą cenę10 281 złNajlepsza oferta na podróż Wrocław – Calgary w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 10 281 zł. Najlepsza cena lotu Wrocław – Calgary w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 941 zł.
Najkrótszy czas lotu17h 18minNajszybszy lot Wrocław-Calgary zajmuje 17h 18min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Calgary. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Calgary.
Calgary — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Calgary: Calgary (YYC)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Calgary?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wrocław – Calgary są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Calgary to Styczeń. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Wrocław – Calgary są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Wrocław – Calgary są najtańsze?

w południe

Loty Wrocław - Calgary są około 3% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Calgary?

Air Canada

Air Canada i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Calgary.

Która trasa podróży Wrocław – Calgary jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Calgary

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Calgary, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Calgary.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Calgary

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Calgary, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
30 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
6 lut
YYC03:30Calgary
20h 10min
2 przesiadki
WRO23:40Wrocław-Strachowice
2 547 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
30 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
6 lut
YYC07:35Calgary
16h 05min
2 przesiadki
WRO23:40Wrocław-Strachowice
2 579 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
35h 03min
2 przesiadki
YYC19:18Calgary
5 lut
YYC19:35Calgary
29h 05min
2 przesiadki
WRO00:40Wrocław-Strachowice
2 715 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
5 lut
YYC19:35Calgary
29h 05min
2 przesiadki
WRO00:40Wrocław-Strachowice
2 747 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 sty
WRO09:10Wrocław-Strachowice
31h 35min
1 przesiadka
YYC16:45Calgary
6 lut
YYC07:35Calgary
16h 05min
2 przesiadki
WRO23:40Wrocław-Strachowice
6 617 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 sty
WRO09:10Wrocław-Strachowice
31h 35min
1 przesiadka
YYC16:45Calgary
6 lut
YYC01:15Calgary
22h 25min
2 przesiadki
WRO23:40Wrocław-Strachowice
6 952 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Wrocław - Calgary w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
19 lut
WRO01:45Wrocław-Strachowice
47h 18min
3 przesiadki
YYC01:03Calgary
1 941 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 lut
WRO01:45Wrocław-Strachowice
41h 33min
2 przesiadki
YYC19:18Calgary
2 001 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 lut
WRO09:15Wrocław-Strachowice
32h 40min
1 przesiadka
YYC17:55Calgary
3 859 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wrocław – Calgary

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wrocław – Calgary
Kilka linii lotniczych
30 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
6 lut
YYC03:30Calgary
20h 10min
2 przesiadki
WRO23:40Wrocław-Strachowice
2 547 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
30 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
6 lut
YYC07:35Calgary
16h 05min
2 przesiadki
WRO23:40Wrocław-Strachowice
2 579 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
5 lut
YYC12:45Calgary
11h 55min
1 przesiadka
WRO00:40Wrocław-Strachowice
2 595 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
35h 03min
2 przesiadki
YYC19:18Calgary
5 lut
YYC19:35Calgary
29h 05min
2 przesiadki
WRO00:40Wrocław-Strachowice
2 715 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
5 lut
YYC03:30Calgary
21h 10min
2 przesiadki
WRO00:40Wrocław-Strachowice
2 615 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
5 lut
YYC19:35Calgary
29h 05min
2 przesiadki
WRO00:40Wrocław-Strachowice
2 747 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Calgary

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Calgary z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air Canada
CenaOd 2 837 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
Lufthansa
CenaOd 2 887 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Lufthansa: Wrocław – Calgary

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Wrocław – Calgary
Lufthansa
30 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
6 lut
YYC07:35Calgary
16h 05min
2 przesiadki
WRO23:40Wrocław-Strachowice
2 579 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
5 lut
YYC12:45Calgary
11h 55min
1 przesiadka
WRO00:40Wrocław-Strachowice
2 595 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 sty
WRO08:15Wrocław-Strachowice
17h 18min
2 przesiadki
YYC01:33Calgary
5 lut
YYC03:30Calgary
21h 10min
2 przesiadki
WRO00:40Wrocław-Strachowice
2 615 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Calgary oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Calgary, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Air Canada i Lufthansa.

  • Wrocław-Strachowice – Calgary – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Wrocław-Strachowice – Calgary wynosi ok. 7752,4 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 17h 18min.


Alternatywne trasy Wrocław-Calgary

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Calgary
Najkrótszy czas lotu21h 08min
Najniższa cena2 571 zł
Loty Warszawa - Edmonton
Najkrótszy czas lotu21h 24min
Najniższa cena2 408 zł
Loty Warszawa - Fort McMurray
Najkrótszy czas lotu33h 10min
Najniższa cena4 477 zł
Loty Wrocław - Edmonton
Najkrótszy czas lotu17h 03min
Najniższa cena3 073 zł
Loty Kraków - Calgary
Najkrótszy czas lotu16h 35min
Najniższa cena2 539 zł
Loty Katowice - Calgary
Najkrótszy czas lotu18h 09min
Najniższa cena2 778 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Calgary

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Calgary