Cheap flights z Warszawy do Salala from 2 987 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 28.9
śr. 5.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Salala-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Salala

Znaleziono najlepszą cenę

16 241 zł

Najkrótszy czas lotu

14h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Salala — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot Warszawa – Salala znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 16 241 zł
Najszybszy lot Warszawa-Salala zajmuje 14h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Salala. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Salalah.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Salala: Salalah (SLL)

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Salala?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Salala są najtańsze?

Styczeń. Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Salala to Styczeń. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Warszawa – Salala są najtańsze?

wtorek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Warszawa – Salala są najtańsze?

po południu. Loty Warszawa - Salala są około 7% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Salala?

Smartwings Poland. Qatar Airways, Smartwings Poland i Turkish Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Salala.

Która trasa podróży Warszawa – Salala jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Salalah. Wybierz trasę Warszawa Chopina - Salalah, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Salala.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Salala

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Salala, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
4 lis
WAW13:50Warszawa Chopina
10h 35min
1 przesiadka
SLL00:25Salalah
15 lis
SLL05:30Salalah
14h 45min
2 przesiadki
WAW20:15Warszawa Chopina
2 987 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
17 gru
WAW04:25Warszawa Chopina
22h 00min
2 przesiadki
SLL02:25Salalah
24 gru
SLL18:35Salalah
21h 15min
2 przesiadki
WAW15:50Warszawa Chopina
3 113 zł
Znajdź podobne
flydubai
29 sty
WAW16:50Warszawa Chopina
15h 20min
1 przesiadka
SLL08:10Salalah
10 lut
SLL12:10Salalah
30h 10min
1 przesiadka
WAW18:20Warszawa Chopina
3 810 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 sty
WAW11:50Warszawa Chopina
31h 45min
2 przesiadki
SLL19:35Salalah
10 lut
SLL06:25Salalah
14h 10min
2 przesiadki
WAW20:35Warszawa Chopina
3 190 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
27 paź
WAW06:25Warszawa Chopina
33h 30min
2 przesiadki
SLL15:55Salalah
10 lis
SLL06:25Salalah
33h 30min
2 przesiadki
WAW15:55Warszawa Chopina
3 224 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 sty
WAW08:25Warszawa Chopina
24h 10min
2 przesiadki
SLL08:35Salalah
9 lut
SLL23:45Salalah
20h 50min
2 przesiadki
WAW20:35Warszawa Chopina
3 243 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Salala

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Salala z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Smartwings PolandCenaOd 1 204 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Smartwings Poland
flydubaiCenaOd 2 684 złBezpłatne odwołanieOcena
5,7
Szukaj lotów flydubai
Turkish AirlinesCenaOd 3 248 złBezpłatne odwołanieOcena
8,0
Szukaj lotów Turkish Airlines
Qatar AirwaysCenaOd 3 934 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways

Loty Turkish Airlines: Warszawa – Salala

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Warszawa – Salala
Turkish Airlines
17 gru
WAW04:25Warszawa Chopina
22h 00min
2 przesiadki
SLL02:25Salalah
24 gru
SLL18:35Salalah
21h 15min
2 przesiadki
WAW15:50Warszawa Chopina
3 113 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
27 paź
WAW06:25Warszawa Chopina
33h 30min
2 przesiadki
SLL15:55Salalah
10 lis
SLL06:25Salalah
33h 30min
2 przesiadki
WAW15:55Warszawa Chopina
3 224 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
14 gru
WAW13:40Warszawa Chopina
12h 45min
2 przesiadki
SLL02:25Salalah
27 gru
SLL06:25Salalah
33h 25min
2 przesiadki
WAW15:50Warszawa Chopina
3 263 zł
Znajdź podobne

Loty flydubai: Warszawa – Salala

Nasze najlepsze oferty flydubai na lot Warszawa – Salala
flydubai
29 sty
WAW16:50Warszawa Chopina
15h 20min
1 przesiadka
SLL08:10Salalah
10 lut
SLL12:10Salalah
30h 10min
1 przesiadka
WAW18:20Warszawa Chopina
3 810 zł
Znajdź podobne
flydubai
17 gru
WAW16:50Warszawa Chopina
15h 20min
1 przesiadka
SLL08:10Salalah
24 gru
SLL12:10Salalah
30h 10min
1 przesiadka
WAW18:20Warszawa Chopina
3 873 zł
Znajdź podobne
flydubai
29 sty
WAW16:50Warszawa Chopina
15h 20min
1 przesiadka
SLL08:10Salalah
9 lut
SLL23:55Salalah
42h 25min
1 przesiadka
WAW18:20Warszawa Chopina
3 916 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Salalah oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Salalah, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Qatar Airways, Turkish Airlines, i Smartwings Poland.

  • Warszawa – Salalah – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Warszawa – Salalah zajmuje ok. 4864,2 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 9h 30min.



Alternatywne trasy Warszawa-Salala

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Maskat
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena1 346 zł
Loty Kraków - Maskat
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena1 113 zł
Loty Kraków - Salala
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena2 909 zł
Loty Wrocław - Maskat
Najkrótszy czas lotu34h 30min
Najniższa cena1 733 zł
Loty Gdańsk - Maskat
Najkrótszy czas lotu38h 30min
Najniższa cena3 868 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Salala

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Salala

Loty do innych miast: Oman

Salala to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Warszawa – Salala.

Tak. Wszystkie oferty lotów Warszawa – Salala na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Warszawa – Salala momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Warszawa – Salala.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.